Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (6.8K) Komentarų: (0) (17.05.2018 - 20:20)

1 šaukštas šios priemonės gali išvalyti žarnyną vos per 2 minutes

Lengva ir paprasta!

sveikatos patarimai, žarnyno valymas, žarnynas, toksinai, datulės

Apdorotas maistas, kurį mes valgome šiuo metu yra susijęs su įvairiomis sunkiomis ligomis. Nuolatinis atliekų kaupimas gali užkirsti kelią į tiesią žarną ir pakenkti jos funkcijai. O tai gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Todėl kartą per metus reiktų valyti savo žarnyną nuo susikaupusių atliekų.

Norėdami paruošti žarnyno valymo priemonę jums reikės tik keletą datulių ir šiek tiek vandens. Užvirkite vandenį, tada įdėkite datules ir virkite 15 minučių ant mažos ugnies. Leiskite gėrimui atvėsti - rekomenduojama šį gėrimą palikti per naktį šaldytuve. Ryte vartokite po šaukštą šio vaisto prieš pusryčius, kad pagerintumėte virškinimą, medžiagų apykaitą.

Priemonė iš karto pradės valyti jūsų žarnyną ir jei jūs vartosite šį vaistą reguliariai, jūs pašalinsite visas žarnyne susikaupusias atliekas per trumpą laiką, pasijusite daug geriau.

1 šaukštas šios priemonės gali išvalyti žarnyną vos per 2 minutes

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar