Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (2.3K) Komentarų: (0) (17.11.2017 - 10:10)

2018 m. po šio Zodiaku gimusi dėmesio atsiginti negalės

Smalsu pažvelgti į tavęs laukiančius 2018 metus? Nors nusikelti į ateitį ir pažvelgti, kas konkrečiai tavęs lauks, deja, neturime galimybių, galime patikinti - tai, ką perskaitysi toliau, bus tikrų tikriausia tiesa.

Zodiako zenklas pagal pazintis 2018

 Remiantis astrologiniais duomenimis ir ateinančių metų astrologinio ženklo geltonojo šuns simbolika, galime išskirti vieną Zodiako ženklo atstovę, kuriai geriausiai seksis meilės reikaluose. Tiesą pasakius, jai ne tik kad seksis - ši mergina, nors ir turės romantinį partnerį, sulauks daugybės dėmesio iš kitų vaikinų. Kaip ji reaguos į tai, viskas priklausys tik nuo jos, rašo Panele.lt

Skleidžiamas šio Zodiako ženklo merginų žavesys neliks nepastebėtas, todėl vyriškosios lyties atstovai trokš su jomis susipažinti ir sieks, jog šios taptų jų mylimosiomis. Kam taip pasiseks? Ogi ŽUVIMS, kurios skaitydamos toliau, ko gero, liks be galo nustebusios šiomis prognozėmis. Žuvys dažniausia pasižymi jautrumu, todėl gebėjimas flirtuoti ne joms. Turėdamos mylimą žmogų šalia jos atsiduoda jam visa esybe, o jei romantinio draugo neturi, neretai ryšius joms užmegzti nėra lengva, nes jos sunkiai įsileidžia kitus žmones į savo gyvenimą.

Tik ne ateinančiais metais. Kadangi Žuvims ateinantys metai prognozuojami gana sėkmingi, jos jausis laimingos, spindės harmonija. Vis dėlto ne tai vainikuos jų metus, o labai pasikeitęs ryšys su priešingos lyties atstovais. Gali būti, jog keisis Žuvų gyvenamoji vieta, mokslo įstaiga ar darbo pozicija, todėl jos bus priverstos susipažinti su naujais žmonėmis, tarp jų ir vaikinais. Neįtikėtina, kiek naujose vietose ar nepažįstamų žmonių ratuose jos sulauks pasisekimo! Bendrauti norinčios Žuvys kaipmat ras bendrą kalbą su kiekvienu, tad vaikinai savo ruožtu palaikys tai kaip savotišką simpatiją ir trokš artimiau susipažinti su šio Zodiako ženklo merginomis.

Ne vien nauji, gyvenime ką tik pasirodę asmenys gali tapti Žuvų gerbėjais. Visko gali būti, jog jau senokai bendrų draugų rate besisukęs asmuo parodys simpatiją, kuri įsiplieks per vieną bendrą susibūrimą. Žinoma, Žuvims, kaip ir visoms merginoms, net ir turinčioms antrą pusę, dėmesys bus malonus ir paglostantis savivertę, todėl jos jausis tarsi pakylėtos.

Viena vertus, netikėtai užklupęs vaikinų dėmesys gali lemti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, besiskleidžiantį vyriškumą, kita vertus, tai gali tapti santykių su mylimu žmogumi suprastėjimo priežastimi. Kad taip nenutiktų, reikėtų racionaliai reaguoti į vaikinų veiksmus ir nepriimti visko rimtai. Na, o jei iš tai skaitančių Žuvyčių yra laisva, jai belieka pasiruošti - laukia smagūs bei nuotykingi metai! Verta pasiruošti pasimatymų maratonui ir jau pradėti matuotis dailiąsias sukneles.

Panele.lt

ŽYMĖS: pažintys, Zodiako ženklai, Zodiako ženklas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Apokaliptinės mintys apie genetiškai modifikuotus kūdik...

Praėjusį mėnesį, po to, kai kinų mokslininkai paskelbė neįprastų eksperimentų su žmogaus embrionais rezultatus, internete pasiro...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis paprastas triukas padės atsikratyti kojų patinimų...

Skysčių susilaikymas organizme suteikia daug problemų tai rodo, kad jūs turite medžiagų apykaitos sutikimą. Neignoruokite, šio o...
Medicinos naujienos
„Geros savijautos biblija“ Ar mes viską žinome apie vėž...

Jūsų dėmesiui siūloma ištrauka iš leidyklos „Tyto alba“ išleistos daktaro Mosarafo Ali knygos „Geros savija...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Trys ingredientai moteriai padėjo atsikratyti gimdos fi...

Išklaususios diagnozę «gimdos fibroma», moterys linkusios panikuoti, tariamai, auglys, operacija, vėžys ... Jūs turėtumėte supra...