Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Paslaptys Suaugusiems » 2019 » Rugpjūčio » 16

Ar seksas lėktuve yra nelegalus? Kokios bausmės galima sulaukti?

„Mylios aukščio klubas“ - taip kartais apibūdinami žmonės, kurie yra mylėjęsi lėktuve. Įprastai tam pasirenkamas tualetas ir oro linijos tam labai prieštarauja. Bet ar tai legalu? Pasirodo, tiesaus atsakymo į šį klausimą nėra.

Visų pirma, reikia pabrėžti, kad seksas lėktuve prieštarauja praktiškai visų oro linijų taisyklėms. Tualete neturėtų būti dviejų žmonių, jei tai nėra būtina (pagalba neįgaliajam, vaikai su tėvais - tai problemų nekelia), o ir pagarbos kitiems keleiviams laikytis tiesiog būtina. Kitaip tariant, oro linijos, sužinojusios, kad pora tualete užsiiminėja seksu, gali uždrausti šiems žmonėms kada nors naudotis savo paslaugomis.

Kiek kitaip žiūrima į seksą lėktuvuose, kurių pirmąsias klases sudaro atskiri kambariai. Seksas vis tiek gali prieštarauti oro linijų taisyklėms, tačiau, jei tai netrukdo kitiems keleiviams, apie tai paprasčiausiai niekas niekada nesužinos. Vėlgi, oro linijos į tai gali pažiūrėti pro pirštus ir dėl to, kad pirmosios klasės keleivių patogumas (ir malonumas) yra didžiausi prioritetai. Oro linijos nori, kad brangiausius bilietus perkantys keleiviai sugrįžtų ir kitiems skrydžiams.

Tačiau įstatymai yra kiek kitas klausimas. Lėktuve galioja tos šalies įstatymai, kurioje orlaivis yra. Tačiau skrydžio metu jame taip pat veikia ir lėktuvo registracijos šalies įstatymai, o stipriai nusižengę keleiviai teoriškai gali būti baudžiami ir pagal savų valstybių įstatymus.

Pavyzdžiui, už seksą viešoje vietoje Jungtinėje Karalystėje galima susilaukti ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės. Manote, kad tai yra per žiauri bausmė už tokį nusikaltimą? Už nederamą elgesį su priešingos lyties atstovu Saudo Arabijoje registruotame lėktuve galima susilaukti ir plakimo. Ir mes net nekalbame apie seksą - net ir bučiniai gali būti laikomi nederamais viešai erdvei. O štai Dubajuje, europiečių pamėgtoje atostogų vietoje, net susituokusi pora viešose vietose (taigi, ir lėktuve) turi elgtis itin santūriai - bučiniai nėra toleruojami.

Seksas viešose vietose nėra legalus daugelyje valstybių, o lėktuvas yra laikomas vieša vieta. Taigi, nors įstatymai atskirai neapibrėžia sekso lėktuve, galite neabejoti - tai nėra legalu. Kita vertus, ar sulauksite bausmės priklauso ir nuo kitų keleivių bei įgulos narių. Kai kurie bus linkę apie tai pranešti, o kiti - pažiūrės į viską su humoru.

Rašo: technologijos.lt Nuotrauka: ©Kristoferb (CC BY-SA 3.0) | commons.wikimedia.org

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau