Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 16

Veiksmingas arbatos mišinys greitai pakelia geležies kiekį kraujyje

Mažas geležies kiekis gali išprovokuoti nuolatinį nuovargį ir atminties sutrikimus!

Jei pastebite, kad dažnai turite mažai energijos, arba jei dažniausiai stengiatės rasti motyvaciją daugiau nuveikti kasdieniame gyvenime ir esate tam vangus, tuomet turėtumėte pasitikrinti geležies kiekį (sveikatos patarimai su paranormal.lt).

Šiandiena daugelis žmonių yra jautrūs geležies tabletėms, o kai kurie natūropatai teigia, kad organizmo reakcija į jas dažnai yra nenuspėjama.

Jei ieškote būdą, kaip natūraliai gauti geležies, tada šis arbatos receptas gali būti labai naudingas jums.

Veiksminga arbata, skirta padidinti geležį

Daugelis natūropatų gydytojų rekomenduoja šį gėrimą savo klientams, kurie dėl kokių nors priežasčių negali arba nenori vartoti papildų arba kai yra nedidelis trūkumas, kurį galima pašalinti vartojant visavertį maistą.

Negalima sakyti, kad tai yra pati skaniausia arbata, tačiau daugelis labai mėgsta jos skonį ir aromatą. Faktas yra tai, kad ši arbata veikia puikiai.

Atminkite, kad tai nepakeičia gydymo, kurį jums gali skirti gydytojas ar natūropatas. Tai priklauso nuo to, koks yra jūsų geležies kiekis, gali tekti imtis griežtesnių priemonių, arbata čia jau nepadės.

Geležies trūkumas gali smarkiai pabloginti atmintį.

Tyrėjai atliko mokymosi ir atminties testus, daugiau nei su 100 moterų nuo 18 iki 35 metų. Apie pusę jų taip pat turėjo nedidelį geležies trūkumą, tačiau dar neturėjo anemijos. Žinome, kad didesnis geležies trūkumas gali sukelti anemiją, paprastai vadinama „mažakraujystė“, kurią sukelia sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, pernešančių deguonį.

Tyrimo metu moterų buvo paprašyta atsiminti vaizdus, rodomus kompiuterio ekrane, seriją.

Vidutiniškai tie, kurie turėjo normalų geležies kiekį, praleido aštuonis iš 54 klausymų, o toms, kurioms buvo trūkumas, padvigubėjo.

Tai yra viena iš daugelio komplikacijų, kurias žmogaus organizme gali sukelia geležies trūkumas.

Jei pastebėjote nuovargį ir atlikta analizę patvirtina nedidelį geležies trūkumą, jau šiandiena pradėkite naudoti natūralias priemones kurios leistu jums padidinti geležies trūkumą. Ypač sėkminga ši arbata.

Ingredientai

  • 1 puodelis karšto vandens;
  • 1-2 šaukšteliai džiovintų dilgėlių lapų (gegužę surinkti dilgėlių lapai yra ypač veiksmingi);
  • 1 šaukštas natūralaus medaus;
  • Citrinos sulčių galite dėti pagal skonį.

Gaminimas:

Vandenį užvirkite ir suberkite džiovintus lapus. Leiskite nusistovėti vandenyje 5-7 minutes, tada nukoškite. Tada, įdėkite medaus ir citrinos sulčių į vandenį, išmaišykite ir išgerkite.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar