Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (517) Komentarų: (0) (02.07.2018 - 12:59)

Realybė, kuri žudo. Baltojo chalato kliedesiai

Ką galima pasakyti apie gydytoją, kuris neišmano apie gripo viruso kitimo ir dauginimosi subtilybes, bet lenda į masines informacijos priemones ir bando savo padrikomis mintimis reabilituoti beprasmę vakcinaciją? Perskaičius jo mintis, galvoje gimsta tik du variantai – arba jam tinkamai atlyginta, arba jo mokymosi procesas nutrūko taip ir neprasidėjęs.

gripas, vakcina, gydytoja, gripo vakcina, skiepai, skiepai nuo gripo

Štai prieš keletą metų Klaipėdos miesto pirminės sveikatos priežiūros centro Pediatrijos skyriaus vedėja Lilija Girčienė į „Vakarų ekspreso“ redakciją kreipėsi kolegų vardu su dideliu noru paprieštarauti homeopato V.Misio tiesoms apie skiepus prieš gripą. Žemiau ištrauka su pariebintais HS komentarais:

"Norim paklausti Vidmanto Misio, iš kur tokios žinios, kad vakcina sukelia cukrinį diabetą ar kitas ligas? (Gydytoja taip užsiėmus, kad nėra kada domėtis naujienomis?) Kokiais moksliniais tyrimais jis remiasi, kad šitaip neigia skiepus? (O kokiais moksliniais tyrimais remiasi gydytoja, kad šitaip giria skiepus?) Visi dirbame žmogaus labui, žmogus turi teisę pasirinkti, skiepytis ar ne, bet dezinformuoti (Gydytoja tvirtai įsitikinus, kad ji informuoja, o ne priešingai. Privaloma vakcinacija irgi atspindi pasirinkimo teisę?) visuomenės negalima", - išsakė L. Girčienė.

"Nepagrįstas žmonių gąsdinimas"

Gydytoja L. Girčienė sutinka, kad gripo vakcina gali ir nevisiškai apsaugoti (gali truputį apsaugoti) nuo susirgimo gripu, bet ji įsitikinusi (Įsitikinimas yra pagrindas vakcinacijai? Tik toks argumentas?) jei pasiskiepijus susergama - tai sergama lengvai ir išvengiama komplikacijų - plaučių uždegimo, astmos, lėtinės obstrukcinės plaučių ligos ar obstrukcinio bronchito. (O komplikaciją nuo skiepų kam priskirs gydytoja? Atsitiktinumui, aplaidumui, ar  kiekvieną vakciną lydinčiam aprašui, kuriame nurodoma, koks procentas paskiepytųjų susirgs tiek pačiu gripu, tiek komplikacijomis nuo jo?)

Ji prisimena, kaip prieš keletą metų daugeliui nepaskiepytų vaikų gripas komplikavęsis į miokarditą. (Gydytoja turbūt nelabai žino, kad be idiopatinio arba nežinomos kilmės miokardito yra ir autoimuninis miokarditas, kurio priežastimi gali būti ir gripo vakcinos baltymas)

Gripo vakcina retais atvejais galinti sukelti tik tokį pašalinį reiškinį kaip paraudimas dūrio vietoje. Tačiau šį sezoną tuo dar nesiskundęs nė vienas paskiepytasis, pašalinių reiškinių nebūta ir pernai. (Gydytoja turi statistiką? Klokite viešumon, o jei to nedarote – tai tokie pareiškimai - tik tušti plepalai bulvare).

"Gripo vakcinos pagamintos iš suskaidyto viruso dalelių. Šiose vakcinose baltymo kiekis minimalus (baltymo, kuris organizmui yra alergenas, tereikia keleto molekulių ir organizmo atsakas bus pakankamas, kad žmogus turėtų problemų), ir teiginys, kad jis sukelia cukrinį diabetą, - yra nepagrįstas žmonių gąsdinimas", - įsitikinusi medikė. (Tarp  „sukelia“ ar „gali sukelti“ gydytoja drąsiai deda lygybės ženklą).

Pediatrės nuomone, cukrinį diabetą gali išprovokuoti būtent gripo infekcija (o štai čia jau išganingasis medikų ir farmacininkų žodelis "gali" figūruoja), būti šios ligos komplikacija, o ne jo vakcina, kaip teigia homeopatas. (Nuomonę ir mes turime, ir ją išsakome).

Pediatrų patirtis liudija, kad paskiepyti darželinukai nesirgę "ištempia" visą žiemą, ir didėjantis besiskiepijančių skaičius rodo, jog žmonės patys įsitikina skiepų veiksmingumu. (Pediatrai atliko statistinį tyrimą? Didėjantis besiskiepijančių skaičius rodo gerai atliktą skiepų reklamos darbą ir kol kas tik tiek).

"Pataria skiepytis".

Kaip paaiškinti atvejus, kai pasiskiepijęs žmogus visgi suserga gripu ar visą žiemą ima "sirginėti" viršutinių kvėpavimo takų katarais?
"Tai greičiausiai sutapimas (Sutapimas? Su kuo? Su gydytojos lepteltu   „išminties blynu“? Su kuo, be gripo, sergantis gripu dar turi sutapti?), - mano L. Girčienė. - Galbūt jis skiepijosi būdamas pervargęs (Skiepijamasi ne gripo epidemijos metu ir jei žmogus susirgo gripu, tai arba jį sukėlė gripo vakcina, arba gripo virusas ir pervargimas čia ne prie ko) arba pačioje ligos pradžioje, nekreipdamas dėmesio į lengvą negalavimą. Tuomet po skiepo galima susirgti, nes vakcina neturės įtakos. Todėl labai svarbu skiepytis tik esant geros savijautos, nesloguojant, kai neskauda gerklės." (Išties puikios medikės žinios – sloguojant ar sergant tonzilių uždegimu, kurį sukėlė koks nors kokas, antikūnai prieš gripą nebus gaminami, daktare?)

Skiepytis, mano gydytoja, turėtų sergantieji lėtinėmis ligomis. O idant nuo pavojingo gripo užkrato būtų apsaugotas kūdikis - sukurti jam vadinamąjį kokoną, t.y. pasiskiepyti visiems namiškiams. (O aš manau, kad šiai gydytojai nuo per dažno skiepijimosi kokonas susisuko galvoje ir dabar nevalingai gydytoja transliuoja nesąmones iš to kokono. Kodėl? O gi todėl, kad gydytoja visai nežino, kad skiepijimasis negali apsaugoti nuo viruso pernešimo – užkrato šaltiniu gali būti tiek ligonis, sergantis gripu, tiek sveikas nepasiskiepijęs, tiek  sveikas, bet pasiskiepijęs, tiek sausas rankšluostis, kuriuo pasinaudojo sergantis. Rankšluosčius irgi skiepysim, daktare, kad kokonas tvirtesnis būtų?)  Mažyliai skiepijami ne anksčiau nei sulaukę pusmečio. (Gydytoja galėtų papasakoti, kad jau yra sukurtos vakcinos prieš gripą, kurios aerozolio forma purškiamos mažyliams ir iki minimo amžiaus).

"Pasiskiepijus jau po savaitės įgyjamas atsparumas gripo virusui. Imunitetas ne silpnėja, kaip teigia homeopatas, o - atvirkščiai, - susikuria antikūnai prieš gripo sukėlėją. (Gydytoja vis dar galvoja, kad žmogaus organizmo resursai yra neišsenkantys ir reikia nereikia – skiepytis naudinga. Gydytoja, nors ją taip vadindamas jau abejoju, visai nesuvokia, kad imuninė sistema, kurianti antikūnus prieš gripo virusą, tuo metu turi kurti antikūnus ir prieš kitus ligų sukėlėjus,  jos resursai yra baigtiniai ir, užsiėmusi priešgripinių antikūnų kūryba, mažiau efektyviai kurs antikūnus prieš tikrąjį sukėlėją, gal būti organizmui tuo metu labiau pavojingą, nei gripo fikcija) Net jei atsitiktų taip, kad Pasaulinei sveikatos organizacijai nepavyktų tiksliai nustatyti vyrausiančio gripo tipo, keletą metų iš eilės skiepyto žmogaus organizme būtų antikūnų ir prieš A, ir prieš B tipo virusus, ir šie antikūnai sėkmingai su infekcija kovotų", - sakė L. Girčienė. (Tai gal nesivarginkime pirkti kasmet naujas vakcinas – šaldytuve palaikykime pernykštes ir jomis apsisaugosime sekančiais metais? Po tokio išminties viražo tesinori parašyti vieną žodį – neišmanėlė, nes toks gydytojos supratimas apie skiepijimo principus prieš kintančius virusus ir jo demostravimas viešai grupės gydytojų vardu, garbės gydytojų kastai tikrai nedaro.)

Kol kalbės baltas chalatas, o ne analizuojantis protas, tol turėsime tokias medikų alogiškas pasakas, nes chalatai logikos neturi, jie turi tik kišenes.

Dėl šiame straipsnyje pateiktų komentarų ir nuomonės paranormal.lt neatsako...

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar