Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.3K) Komentarų: (0) (06.01.2018 - 22:29)

Dantų akmenys: štai, kaip galite jas pašalinti namuose

Paprastai odontologas pašalina dantų akmenis, kurios laikosi ant mūsų dantų. Tačiau, jei pastebėsite dantų apnašas tarp reguliaraus apsilankymo pas odontologą, nelaukite. Virtoj to, jūs galite išspręsti šią problemą naudodamiesi namie esančiomis priemonėmis.

#dantų_akmenis, #dantų_apnašos, #dantų_akmenų_pašalinimas

1. Dantų valymo metodas

Jums reikės:

  • 1 dantų šepetėlio;
  • ½ šaukštelio druskos;
  • ½ puodelio šilto vandens;
  • 1 stiklinės vandenilio peroksido;
  • 1 dantų krapštukas;
  • sodos;
  • antiseptinio burnos skalavimo skysčio.

Paruošimas ir naudojimas:

Sumaišykite truputi sodos su druska ir vandeniu. Dabar kruopščiai išvalykite dantis. Tada sumaišykite vandenilio peroksidą su vandeniu ir praskalaukite burną. Po to vėl svarbu praskalauti burną vandeniu. Tai susilpnins dantų akmenis, apnašas: dabar pašalinkite juos dantų krapštuku. Dėl ankščiau atliktu veiksmų, jie turėtų lengvai trupėti. Galiausiai, svarbu vėl praplauti burną antiseptiniu burnos skalavimo skysčiu.

2. Vaisių metodas

Uždėkite citrinos žievelę arba pusę braškės ant dantų apnašų, ar akmenų ir palikite 10 minučių. Jie bus tirpinami vaisių rūgštimi, o tada galite pašalinti dantų šepetėliu.

3. Miltelių metodas

Sumaišykite vieną kepimo miltelių pakelį, kuris, be kitų dalykų, yra natrio bikarbonato, šiek tiek su vandeniu ir naudokite jį dantų valymui.

4. Arbatmedžio aliejaus metodas

Įlašinkite du lašus aliejaus į vandenį ir naudokite jį dantų valymui.

Norėdami užkirsti kelią susidaryti dantų akmenims, apnašoms, turėtumėte valyti dantis, bent du kartus per dieną ir valyti dantis su dantų siūleliu...

Dantų akmenys: štai, kaip galite jas pašalinti namuose


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: dantų apnašos, liaudies receptas, dantų akmenų pašalinimas, dantų akmenis

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar