Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 19

Gydomas tepalas greitai išgydo. Įrodyta liaudies medicina!

Turbūt negirdėjote niekas apie šį tepalą. Jį galima pasigaminti namuose. Tepalas greitai išgydo žaizdas, opas, sumažina adatos įdūrimus, mėlynes ir sumušimus po traumų, padeda turintiems reumatą, radikulitą, osteochondrozę, artritą ir poliartritą, sustabdo osteomielitą.

Priemonė buvo išbandyta daug kartų, todėl tikiuosi, kad ji atneš jums sveikatą (sveikatinimo kanalas - paranormal.lt).

Norėdami pasigaminti šį tepalas, jis gaminamas iš dviejų skirtingų mišinių.

Pirma, ištirpinkite 200 g augalinio aliejaus su smulkiai supjaustytu svogūnu (1 didelė galvutė). Svogūnai turėtu įgauti auksinę spalvą. Leiskite atvėsti ir nukoškite.

Antro mišinio pagrindas yra toks pat augalinis aliejaus, bet dabar jo reikės 100 g. Šiame aliejuje ištirpinkite 10 g kanifolijos (kanifolija pušies sakų dalis - derva), pridėkite pusę farmacinio buteliuko propolio tinktūros, buteliuką farmacinio vazelino ir 10 g geltono vaško. Įberkite susmulkintas malūnėlyje 3 tabletes chloramfenikolio (levomicetinas) ir 10 streptocido tablečių (receptinis) ir viską gerai sumaišykite, kad gautumėte viena masę.

Sumaišykite abu mišinius ir gerai pašildykite, pamaišykite. Sušildytą mišinį supilkite į išlanksto paruoštus sterilizuotus buteliukus, leiskite atvėsti ir naudokite į sveikatą.

Laikykite tepalą geriau šaldytuve.

Perskaičiau, kad chloramfenikolis (levomicetinas) Chloramfenikolis labai efektyvus antibakterinis preparatas. Tačiau jis pasižymi idiosinkraziniu, nuo dozės nepriklausančiu toksiškumu. Suaugusiesiems vaistas sukelia kaulų čiulpų supresiją. „Pilkasis sindromas“ pasireiškia vaikams, kurių kepenys negali metabolizuoti chloramfenikolio. Idiosinkrazinė anemija įvyksta maždaug 1 iš 20000 ar 1 iš 40000 gydytų asmenų. Neretai ji pasireiškia praėjus keliems mėnesiams ar net keliems metams po gydymo.

Patarimas, labiau domėtis pateiktais receptais ir jų sudėtimi. Bet jei turite problemų, šis preparatas tikrai veikia.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar