Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 13

Suaktyvėjo judėjimas paslaptingais požeminiais tuneliais

„Wilson Country News“ praneša: Praėjusį trečiadienį, liepos 10 dieną, maždaug 1 valandą nakties, daug žmonių pietiniame centriniame Teksase kone iškrito iš savo lovų nuo milžiniško namą supurčiusio sprogimo. „Atrodė, tarsi sunkvežimis būtų įsirėžęs į namą“, - pasakojo Patricija Larzeler, gyvenusi adresu Loop 410 ir News Sulphur Springs Road (F.M. 3432) pietinėje San Antonijo dalyje.

Panašių pranešimų gauta iš La Vernios, Šerco, Mariono, New Berlyno, Sazerlendo-Springso, Hobsono, Fols Sičio, Rungės, Kenedžio ir kt. Žmonės skambino telefonu 911 ir pranešė, kad jie patys, jų vaikai ir naminiai gyvūnai tikrąja to žodžio prasme pašoko nuo garso panašaus arba į sprogimą, arba spontanišką pastato sudrebėjimą (sąmokslo teorijos su paranormal.lt).

Sąmokslo teorija, Teksasas, JAV, Paranormal.lt

Šarona Pauel iš veterinarinės klinikos Lino apygardoje į šiaurę nuo La Vemia sakė, kad ji ne tik visa tai girdėjo ir pajautė, bet dar ir jos mėgstamiausias paveikslas tiesiog atšoko nuo sienos.

Šaronos kaimynė Patricija Zgabai pranešė policijai, kad kažkur netoliese susprogo transformatorius. Po šių pranešimų socialiniuose tinkluose prasidėjo spekuliacijos su teorijomis, kuriomis buvo bandoma paaiškinti nutikusius įvykius:

• didžiulė kelių transporto priemonių avarija;

• sprogimas naftos platformoje;

• sprogstamųjų medžiagų bandymas;

• viršgarsinis lėktuvas;

• žemės drebėjimas;

• meteoritas;

• ateiviai.

Tačiau bendromis pastangomis pavyko išsiaiškinti štai ką:

a) policija ir kiti teisėsaugos organai taip pat viską girdėjo ir jautė, bet patruliniai automobiliai nebuvo išsiųsti į kokį nors transporto incidentą.

b) Džėjus Idrisas iš tarptautinės konsultavimo kompanijos BakerRisk, kuri testuoja medžiagas Vilfredo E. Beikerio stende prie Skul-Krosingo netoli nuo La Vernia, tvirtino, kad nurodytu laiku niekas nieko nesprogdino ir netestavo.

c) Naftos gavybos kompanijų atstovai pranešė, kad jų naftos platformose jokių incidentų nebuvo - niekur niekas nedegė ir nesprogo.

d) Polas Karuzo iš JAV Geologinės tarnybos sakė, kad per paskutiniuosius kelerius metus šiame regione stebimas aktyvus žemės drebėjimų skaičiaus didėjimas, tačiau liepos 10 dieną Teksase nebuvo absoliučiai jokio seisminio aktyvumo.

e) “Tai tikrai nebuvo mūsų lėktuvas”, - pasakė San Antonio Randolfo jungtinės lėktuvų bazės atstovas ryšiams su visuomene Bendžaminas Faske. “Mes neskraidome virš miesto su viršgarsiniais lėktuvais. Dar daugiau: atsižvelgiant į tokią didelę šio “sukrėtimo” pajautimo teritoriją, aš ir pats norėčiau žinoti, kas tai buvo. Viršijant garso barjerą, tokia girdėjimo teritorija neįmanoma”.

f) Anot astronomijos profesoriaus iš San Antonio koledžo Deivido Vudo, tokį garsą galėjo sukelti ir bolidas. “Žinant, koks platus buvo garsas, tikėtina, kad jį galėjo sukelti bolidas”, pasakė Vudas interviu laikraščiui “Wilson County News”. Tačiau pats profesorius
pastebėjo, kad bolido žmonės galėjo nepamatyti 1 valandą dienos, bet tikrai būtų pamatę 1 valandą nakties.

g) La Vemia policijos departamento atsargos karininkas Natanas Geršonas turi kitokį paaiškinimą: “Nutikimas turi visus skiriamuosius viršgarsinio įvykio požymius. Pats intensyviausias garsas žemėlapyje atrodo kaip kažkoks kelias. Todėl greičiausiai tai buvo kažkoks slaptas superlėktuvas”.

Radijo stoties “The Big The One” komentaras: tokiais keistais “sensacingais triukšmais”, kai net paveikslai skraido nuo sienų, kažkodėl domisi tik nedidelės vietinės žiniasklaidos priemonės, o globalinių žiniasklaidos priemonių keisti triukšmai nedomina. Nedomina jų ir taip vadinamos “Apokalipsės triūbos”, kurias žmonės paskutinius dešimt metų nuolat girdi visame pasaulyje.

Reiškinys labai keistas. Ir šitą, ir tuos “triukšmus” reikėtų kažkaip paaiškinti. Bet kaip? “Wilson County News” lyg ir išnagrinėjo visas galimas versijas ir vienintele realia atrodo versija su ateiviais.

Tačiau iš tikrųjų išnagrinėtos tikrai ne visos versijos - nenagrinėta teorija apie slaptas požemines bazes po JAV teritorija, kurias galimai valdo JAV vyriausybė, gal ir kokie nors “marsiečiai”, o gal ir žemiečiai, gyvenantys po žeme nuo paskutinio pasaulinio tvano laikų.

Si teorija gerai paaiškintų ir vibracinės bangos Teksase ištęstumą, ji, matyt, sklido iš kažkokio požeminio tunelio, ir įvairius “džeržgėjimus” bei “dangaus triūbų gausmus”, kurie sklinda tarsi iš visur ir yra panašūs į kažkokio milžiniško įrenginio veikimą. Bet kiek tikėtina tokia teorija?

Ji tikrai gali būti verta dėmesio.

Dar 1972 metais kompanijos “Rand Corporation” vyriausias mokslinis bendradarbis Robertas M. Solteris interviu laikraščiui “LA Times” pareiškė, kad itin greita transporto požeminė sistema gali būti sukurta, naudojant 1972 metais buvusias technologijas. Traukinių judėjimo tokia sistema greitis siektų 10 000 mylių per valandą.

Sąmokslo teorija, Teksasas, JAV, Paranormal.lt

Sąmokslo teorija, Teksasas, JAV, Paranormal.lt

Kaip buvo pasakyta interviu, tokių tunelių statyba būtų užėmusi dešimtmečius, bet kalba ėjo apie oficialias 1972 metų technologijas. O ką daryti su technologijomis, kurios, švelniai tariant, nėra visai oficialios? Pavyzdžiui, Los Alamos Labs patentų sąraše minimi dar 1972-1975 m. minimi kalnakasybos kombainai su branduoline energine įranga. Šie prietaisai leidžia gerokai padidinti gręžimo greitį.

Sąmokslo teorija, Teksasas, JAV, Paranormal.lt

Sąmokslo teorija, Teksasas, JAV, Paranormal.lt

Bendra tokių projektų esmė yra ta, kad kombainas naudoja uolienų smulkinimui ne paprastą rėžiklį, o savotišką lydymo krosnį, kuri yra aparato priekyje. Tai paprastai yra kažkas panašaus į suvirinimo aparato liepsnos labai didelį pliūpsnį. Uolienos lydosi, paskui specialūs elektrodai atmeta jas atgal, ištaško ant tunelio sienų ir paverčia savotišku nenutrūkstamu tiubingu.

Sąmokslo teorija, Teksasas, JAV, Paranormal.lt

Sąmokslo teorijos atstovai mano, kad tokią techniką jau 50 metų naudoja supervalstybių vyriausybės. JAV, pavyzdžiui, seniai naudojamas slaptų tunelių tinklas: kai kuriais duomenimis, net yra tunelių, jungiančių Jungtines Valstijas su Anglija. Beje, uždedant “triukšmų” žemėlapį ant numatomos tunelių schemos, į akis krinta aiškios sąsajos.

Kiek šios teorijos siejasi su realybe, nežinome. Galima pasakyti tik tai, kad, nekreipiant dėmesio į “marsie-čius”, tik slaptų po žemynais naudojamų tunelių teorija daugiau ar mažiau paaiškina visus tuos nesuprantamus “sensacingus triukšmus”, kuriuos žmonės girdi įvairiose vietose. Ši teorija paaiškina ir tai, kodėl globalinės masinės informacijos priemonės nesidomi šia tema. Žinoma, dėl ko padaugėjo tų paslaptingų sprogimų, vis vien lieka neaišku. Galbūt požemių gyventojai kažkam skubiai ruošiasi, ir tunelius visiškai užkimšo transporto srautai?

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar