Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 19

Kodėl pusryčiai - svarbiausias dienos valgymas

Visiems žinoma, kad svarbiausias dienos valgymo kartas yra pusryčiai, o dabar tyrėjai tai įrodė. Pasirodo, tiems, kurie nevalgo pusryčių, didėja širdies ligų rizika.

Mityba, aterosklerozė, sveikata, moksliniai tyrimai

Be to, žmonėms, kurie nevalgo pusryčių, anksčiau pasireiškia aterosklerozės požymiai - arterijų sienelių standėjimas, sukeliantis širdies ligas.

JAV tyrėjų iš Sinajaus Kalno medicinos mokyklos Niujorke (Icahn School of Medicine at Mount Sinai, New York) nuomone, čia nėra tiesioginio ryšio, bet pusryčiu nevalgymas gali rodyti blogus mitybos įpročius ir apskritai nesveika gyvenimo būda.

Mokslininkai ištyrė 4052 sveikų vyrų ir moterų sveikatos duomenis ir stebėjo jų mitybos įpročius. Tie, kurie per pusryčius gaudavo 20 proc. dienos kalorijų, neturėjo aterosklerozės požymių, o 75 proc. tų dalyvių, kurie praleisdavo pusryčius, turėjo tokių požymių.

Be to, tie, kurie nevalgydavo pusryčių, būdavo labiau nutukę, turėdavo padidėjusį kraujospūdį, vartodavo daugiau alkoholinių gėrimų, rūkydavo ir valgydavo daug raudonos mėsos.

Tyrėjai išsakė prielaidą, kad, praleidžiant pusryčius, sutrikdomas žmogaus vidinis paros bioritmas, dėl to jis priverstas gauti daugiau kalorijų kitu paros metu.

Vis dėlto mokslininkai nurodo, kad šie teiginiai yra riboti: tik 3 proc. tyrimo dalyvių prisipažino, kad jie nevalgo pusryčių, o dauguma tų, kurie valgydavo pusryčius, nurodė, kad stengiasi riboti gaunamų kalorijų skaičių.

J  Am  Coll Cardiol, 2017; 70:1833-42

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 21:36 Štai, kaip galima išvalyti organizmą, kad niekada nesirgtume ir nejaustume nuovargio
Tai labai lengva! Aštrus imbieras yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių prieskonių planetoje. Jis turi didelę maistinę vertę ir yra naudojamas tiek gaminimui, tiek gydymui.

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau