Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Spalio » 21

Kokių vaistažolių reikėtų Nenaudoti besilaukiant?

Besilaukiant mažylio, vertėtų žinoti kokių vaistažolių (augalų) reikėtų vengti ar tiesiog būti atsargesniems bei pasikonsultuoti su savo gydytoju dėl vaistažolių naudojimo. Atsargumas, dar niekam nepakenkė.

Taigi, vaistažolės kurių naudojimą reikėtų apriboti arba visai nutraukti besilaukiant myžylio:

• Paprastoji avietė (Rubus idaeus) – arbata - jas besilaukiančioms būsimoms mamytėms patariama vartoti tris paskutinius nėštumo mėnesius, bet nėštumo pradžioje tokios arbatos reikia vengti.

• Paprastoji bitkrėslė (Tanacetum vulgare) – visa žaliava.

• Valgomasis česnakas (Allium sativum) – visa žaliava.

• Paprastasis čiobrelis (Thymus serpyllum) – visa žaliava - besilaukiančios mamytės turėtų vengti čiobrelių arbatos ir kitų iš šių augalų paruoštų preparatų. Pasitaiko žmonių, kurie jautrūs arba alergiški čiobrelių kvapui ir iš jų pagamintiems preparatams.

• Paprastasis kietis (Artemisia vulgaris) – visa žaliava - paprastieji kiečiai truputį nuodingi, jų preparatai draudžiami nėščiosioms, ypač pirmuosius tris mėnesius, nes gali sukelti persileidimą.

• Kvapusis mairūnas (Majorana hortensis) – visa žaliava.

• Miltinė meškauogė (Arctostaphylos uva-ursi) – visa žaliava - miltinių meškauogių preparatai gali pabloginti kraujotaką placentoje ir taip pakenkti vaisiui.

• Vandeninė mėta (Mentha aquatica) – visa žaliava - ypač atsargios turėtų būti besilaukiančios mamytės. Pasitaiko žmonių, alergiškų kai kurioms mėtose esančioms medžiagoms ar net jų kvapui.

• Kelminis papartis (Dryopteris filix-mas) – visa žaliava.

• Sėjamoji petražolė (Petroselinum crispum) – visa žaliava.

• Pavasarinė raktažolė (Primula veris) – lapai, arbata - pavasarinių raktažolių lapų maistui ir antpilo gydymo tikslais nederėtų vartoti besilaukiančioms mamytėms ir asmenims, vartojantiems kraujo krešėjimą slopinančius vaistus.

• Paprastasis raudonėlis (Origanum vulgare) – visa žaliava.

• Paprastasis raugerškis (Berberis vulgaris) – visa žaliava.

• Penkiaskiautė sukatžolė (Leonurus quinquelobatus) – visa žaliava - sukatžolių preparatai skatina gimdos veiklą, šalina negalavimus, susijusius su menopauze, mėnesinių ritmo sutrikimus, ypač atsiradusius dėl nervinių priežasčių, vartojami po gimdymo atsiradusiems negalavimams gydyti. Sukatžolių reikia vengti besilaukiančioms mamytėms, ypač pirmaisiais nėštumo mėnesiais.

• Vaistinis šalavijas (Salvia officinalis) – visa žaliava.

• Ankstyvasis šalpusnis (Tussilago forfara) – visa žaliava - šalpusnių preparatų reikėtų vengti nėščiosioms, kūdikius krūtimi maitinančioms motinoms.

• Vaistinė šventagaršvė (Angelica archangelica) – visa žaliava.

• Vaistinė taukė (Symphytum officinale) – visa žaliava.

• Trikertė žvaginė (Capsella bursa-pastoris) – visa žaliava.

• Rozmarino negalima naudoti pirmąsias 20 nėštumo savaičių.

Detalesnės informacijos ieškokite konkrečios vaistažolės aprašyme arba bendriuose pastebėjimuose - kada vaistažolių negalima vartoti? ir žinoma, drąsiai klauskite savo gydytojo!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2020 laikas 22:19 Kaip linų sėmenimis pravalyti žarnyną, pagerinti tuštinimąsi ir sulieknėti
Linų sėklos ypač naudingos norint išvalyti storąją žarną ir pašalinti atliekas. Kurios kenkia sveikatai. Šį efektą galima pasiekti derinant sėklas su kefyrų, stimuliuojant žarnyną.

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:57 Ko Laukti Iš 2020-ųjų Pagal Kinų Zodiaką?

2020-ieji atvers naują gyvenimo ciklą. Pagal kinų Zodiaką, juos globoja Žiurkė – pirmasis iš dvylikos metų ciklo gyvūnų. Prognozuojama, kad kitąmet kiekvienas Zodiako ženklas turės galimybę pradėti viską iš naujo – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ko galime tikėtis kiekvi...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:15 Kaip Kinijoje atsirado naujas mirtinas koronavirusas?

Genetinė analizė rodo, kad naujas, jau nusinešęs 17 gyvybių koronavirusas iš Uhano, į žmones galėjo persikelti iš gyvačių. Gyvatės virusą galėjo pasigauti nuo šikšnosparnių maisto turguje, kuriame buvo prekiaujama abiem gyvūnų rūšimis.

...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 12:31 Mokslininkai tikina, kad karvės kalbasi ir apie jausmus, ir apie maistą

Naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad karvės kalbasi ir pasakoja, kaip jaučiasi. Remiantis Sidnėjaus universiteto mokslininkų tyrimais, gyvūnai pasižymi individualiomis balso ypatybėmis ir keičia garso toną priklausomai nuo emocijų.

...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau