Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 10

Kontaktuotojai kuria sektas

Tuo metu, kai daugėja pranešimų apie NSO ir ateivius, kontaktų su nežemiškuoju protu entuziastai organizuoja savotiškus "klubus", kurie dažnai primena religines sektas. Šių organizacijų veiklos tikslas - skleisti informaciją, atseit, gautą iš nežemiškųjų civilizacijų.

„Profesorius“- Mistifikatorius

Kalifornijos gyventojas išeivis iš Lenkijos Džordžas Adamskis nusipelnė „ufologijos mistifikatoriaus“ titulo. Skelbdamasis esąs astronomijos profesoriumi, Adamskis praėjusio amžiaus 4-ame dešimtmetyje netoli Palomaro observatorijos įkūrė vienuolyną, kurį pavadino „Karališkuoju Tibeto ordinu“. Ordino pasekėjai nekantriai laukė, kada į Žemę atvyks proto broliai (Religija, panoptikumas - paranormal.lt).

1952-ųjų metų lapkričio 20 d. Adamskis Kalifornijos dykumoje netoli Desert Center miestelio „sutiko“ ateivių astronautą, kuris „profesoriui“ papasakojo apie kitas civilizacijas, gyvenančias Mėnulyje, Veneroje ir Marse. Vienuolyno įkūrėjas mielai dalijosi su plačiąja publika tuo, ką išgirdo iš ateivio, važinėdamas po visą Ameriką, dalindamas interviu ir rengdamas viešas paskaitas. Adamskis sulaukė daugelio pasekėjų, kurie žmonėms skleidė „ateivių mokymą“.

ateiviai, Panoptikumas, sektos, religija, NSO, kosmosas, paranormal.lt

Korporacija „Supratimas“

1950-ųjų metų liepos 4 d. technikas Denielis Frajus dykumoje netoli Vait Sands poligono (Naujosios Meksikos valstija) „pamatė“ futbolo kamuolio formos kosminį laivą. Ateiviai pakvietė Frajų apsilankyti jų skraidymo aparate, kur su svečiu kalbėjo kažkas nematomas. Balsas pranešė, kad jo savininkas vadinasi A-Lanas, ir paaiškino, kad Frajus susitiko visai ne su ateiviais, o išsivysčiusios civilizacijos, kuri kažkada egzistavo Žemėje, palikuoniais.

A-Lanas kontaktuotojui perdavė „tikrąjį pažinimą“, kurio esmė yra ta, kad kiekvienas Žemės žmogus turi suprasti pažinimo svarbą. Ką tai reiškė, Frajus tiksliai nesuprato, tačiau to po, kai sugrįžo į Niujorką, kur jį nugabeno savo aparatu naujieji draugai, ėmė aktyvia propaguoti A-Lano mokymą. 1953-ais metais Frajus įkūrė korporaciją „Supratimas“, kurios nariai skleidė „tikrąsias žinias“, gautas iš „aukšto išsivystymo civilizacijos palikuonių“.

„Mėnulio bulvės“

1957-ais metais Stivo Aleno vedamame televizijos šou „Šįvakar“ pasirodė Hovardas Mengeras - dažytojas iš Naujojo Džersio. Jis žiūrovams papasakojo neįtikėtiną istoriją.

1946-ųjų metų birželio mėnesį prie jo namo nusileido iš Veneros atskridęs ateivių laivas. Iš kosminio aparato išlipo trise - du vyrai ir viena moteris. Ateiviai Mengerui paaiškino, kad jis turi panaudoti savo minčių galią tam, kad žmonės pasiruoštų tiems svarbiems įvykiams, kurie artimiausioje ateityje laukia Žemės. Ateiviai dažytoją pasiėmė su savimi į Venerą. Ten jis pamatė miestus, kurie buvo panašūs į Žemės, tik žymiai ramesni ir gražesni. Po kiek laiko Mengeras buvo sugrąžintas atgal į Žemę. Svečiai iš kosmoso uždraudė jam pasakoti apie kontaktą iki 1957-ųjų metų.

Paskelbęs šią informaciją per televiziją, Mengeras vėliau parašė knygą „Iš kosmoso pas jus“, kurioje aprašė savo kelionę į Venerą.

Knygoje buvo pasakojama apie tai, kad Žemėje gyvena ateiviai ne tik iš Veneros, bet ir iš kitų planetų.

Jie apsimeta įprastais žmonėmis, kad nebūtų demaskuoti.

Hovardas Mengeras tapo nepaprastai populiarus. Netrukus jis išsiskyrė su žmona ir vedė vieną savo gerbėją, gražuolę Marlę, kuri, jo žodžiais tariant, iš tikrųjų buvo ateivė. Nuo to laiko sutuoktiniai interviu duodavo kartu.

Kosmitai - taip Mengeras vadino ateivius - jį pasiėmė į Mėnulį, iš kurio jis atsigabeno kažkokių keistų akmenų, kuriuos vadino „mėnulio bulvėmis“. Be to, lankytojai iš kosmoso vieno vizito metu pareiškė, kad jis gimė... Saturne! Vėliau Marlė parašė knygą apie savo vyrą „Mano mylimasis iš Saturno“.

ateiviai, Panoptikumas, sektos, religija, NSO, kosmosas, paranormal.lt

„Integratronas“

1954-ais metais Džaint Roko vietovėje įvyko pirmasis amerikiečių ufologų suvažiavimas „Kosminė konvencija“, kurio pirmininku buvo išrinktas buvęs aviacijos inžinierius, o vėliau rašytojas ir verslininkas, Džordžas Van Taselas.

Van Taselas reguliariai „užmegzdavo ryšį“ su ateiviu Solgonda, sukuriuo pirmąjį kontaktą turėjo 1951-ais metais. Solgonda jam perdavė „unikalias žinias“, kurias vėliau kontaktuotojas išdėstė penkiose knygose. 6-o dešimtmečio pabaigoje Van Taselas įkūrė organizaciją, kurią pavadino „Visatos išminties bažnyčia“. Joje buvo propaguojami kosminės „Septynių ugnių tarybos“ principai. Apie šią kosminę organizaciją buvusiam inžinieriui papasakojo tas pats Solgonda.

Savo mokytojo nurodymu Van Taselas pradėjo statyti paslaptingą įrenginį „Intergratroną“. Jis buvo maždaug 4-ių aukštų namo dydžio ir buvo skirtas „tyrinėti slaptąsias gyvenimo tiesas“ bei įvairioms organizmo gydymo ir atjauninimo procedūroms atlikti. Sektos vadovas statybos nespėjo baigti. Tačiau Van Taseno šalininkai ir šiandien vykdo savo veiklą.

Klonavimas pagal ateivius

Iki šių dienų egzistuoja „Raelinzo“ kultas, kurį 8-ame dešimtmetyje įkūrė buvęs sporto žurnalistas Klodas Vorijonas, vėliau pasivadinęs Raeliu. 1973-ais žurnalistą aplankė ateiviai. Iš jų Klodas sužinojo, kad gyvybę Žemėje sukūrė ateiviai prieš 25 tūkstančius metų genetinio klonavimo būdu.

Persikėlęs į Kanadą, Vorijonas netoli Monrealio įkūrė ufologinį poilsio parką. Dabar raelitai rengiasi būsimam ateivių atvykimui į Žemę ir genetinį klonavimą propaguoja kaip būdą pasiekti nemirtingumui.

Nežemiškos kilmės nusikaltėliai

Ne visos ufologinės sektos yra tokios nekaltos, kaip aprašytos aukščiau. Brazilijoje neseniai pradėtas tyrimas, siekiant nustatyti „L.U.S.“ sektos, specializuojančiosios kontaktų su NSO srityje, dalyvavimą vaikų pagrobime ir žvėriškame nužudyme Altamiro mieste.

Tarp įtariamųjų atsidūrė žinomas „L.U.S.“ sektos narys - gydytojas Anisio Fereira de Souza, įtariamas taip pat organizacijos, užsiimančios vaikų grobimų vidaus organų transplantacijos tikslais, įkūrimu.

Sklido gandai, kad sektantai užmezgė kontaktą su agresyvios ateivių rasės atstovais, kurie pareikalavo vaikų kraujo. Yra netiesioginiai to įrodymai.

2001-ųjų metų vasario 8-os dienos vakare du studentai, poilsiavę gamtoje Vila Ferontira (Čilė) rajone, netoliese pamatė 10-ies žmonių grupę. Žmonės buvo apsigaubę baltais apsiaustais. Jų tarpe buvo ir vaikų. Studentai iš karto suprato, kad prieš juos „L.U.S.“ sektos, kurios rezidencija buvo netoliese, atstovai.

Virš procesijos pakibo keistas šviečiantis objektas. Žmonės tiesė į jį rankas, šnabždėdami maldas. Iš ryto šioje vietoje buvo matyti išgulusios žolės ratas.

Kodėl ateiviai žudo vaikus? Gal kalbama apie medicininius eksperimentus, apie kuriuos taip dažnai pasakoja NSO pagrobti žmonės?

Labai įdomu ar visos kontaktuotojų bendrijos yra paprasčiausiai šarlatanų ir mistifikatorių gūžtos, ar kai kurios iš jų iš tiesų susijusios su kosminiu protu? Kol kas niekas negali atsakyti į šį klausimą.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar