Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (573) Komentarų: (0) (12.06.2018 - 10:25)

Likimas X raidės ant abiejų delnų

Jau nuo seniausių laikų žmonės stengėsi įžvelgti savo ateitį delnuose. Tačiau galbūt jūs turite x raides ant savo abiejų delnų?

ateitis, delnas, chiromantija, tyrimai

Tai nėra delnų mokslas ar požiūris, atkeliavęs iš Indijos. Šis būdas tyrinėti mūsų delnus yra žinomas nuo seniausių egiptiečių ir graikų laikų, kai žmonės bandydavo suprasti savo charakterio savybes.

Būtent ši delnų tyrinėjimo technika paskutinį kartą yra minima Didžiojo Aleksandro laikais.

Tuomet jo gyvenimo patarėjai, pažvelgę į Didžiojo Aleksandro delnus, pamatė dvi x raides, kurios, anot jų, atskleidė, jog jis taps didžiu karaliumi. O taip ir nutiko, rašo zen-magazine.com

Naujausi tyrimai

Praėjus daugeliui šimtmečių, vėl imta diskutuoti apie šią delnų tyrinėjimo techniką. STI universitetas Maskvoje neseniai išleido naują mokslinį darbą „X delno paslaptis ir Dvasios mokslų formulė“. Mokslinio darbo metu atliktame tyrime buvo ištirti net 2 milijonų asmenybių delnai.

Tarp žmonių, kurie ant savo abiejų delnų turi x simbolį, buvo tokie asmenys kaip Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ar Abraomas Linkolnas.

Didinga ateitis

Pasak STI universiteto mokslininkų, raidės x ant abiejų rankų delnų simbolizuoja lengvą ir laukiantį didingą likimą.

Nors kai kuriems žmonėms prieš rimtus įvykius reikia pasiruošti visą dieną, x raidžių savininkams neprireikia jokios strategijos, norint pasiekti savo tikslus. Jiems tai gaunasi natūraliai. Kitaip sakant, tokiems žmonėms yra lemta išsiskirti iš kitų ir tapti išskirtinėmis asmenybėmis.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: ateitis, chiromantija, Tyrimai, delnas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar