Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Birželio » 23

Marse vėl nufotografavo keistą baltą šviesą

Kiekvieną dieną internete galime rasti daugybę teorijų apie ateivius ar neatpažintus skraidančius objektus (NSO), tačiau neseniai „Curiosity“ marsaeigio padaryta nuotrauka sukėlė milžinišką diskusijų bangą.

2012 metais ant Marso paviršius nusileidęs „Curiosity“, birželio 16 dieną padarė nuotrauką, kurioje matosi keista šviesa, švytinti virš nederlingo Raudonosios planetos paviršiaus. Marsaeigio darytas nuotraukas kosmoso agentūra išleidžia gana reguliariai, tačiau ši susilaukė labai daug dėmesio.

NSO, Marsas, kosmosas, Curiosity, Šviesa, ugnis, paranormal.lt

NSO, Marsas, kosmosas, Curiosity, Šviesa, ugnis, paranormal.lt

Tiesa, šią šviesą pirmieji pastebėjo konspiracijų teoretikai, kurie detaliai išnagrinėja kiekvieną NASA išpublikuotą nuotrauką. Taip jie bando rasti įrodymų, kad ateiviai iš tiesų egzistuoja.

Jei iš karto nematote, kad šioje nuotraukoje išsiskiria – tai dešinėje pusėje turėtumėte matyti mažą, šviesią dėmę danguje. Žinomame forume „AboveTopSecret“, žmonės šią anomaliją lygino su „Tic Tac“ NSO, apie kuriuos XXI a. praneša JAV karinio jūrų laivyno pilotai.

Tiesa, nuomonės šiame forume labai išsiskyrė. Vienas diskusijos dalyvis sakė, kad „tai yra pranešimas iš aukštai“.

„Tai Dievo pranešimas, jis nori mums pasakyti, kad jis valdo visą Visatą. Jis gali kurti šviesas ir ženklus danguje, taip pat išpranašauti tai, kas įvyks“, – rašė jis.

Tuo tarpu kitas diskusijos dalyvis rašė, kad šios anomalijos nesimatė nuotraukose, kurias marsaeigis darė keliomis sekundėmis anksčiau arba vėliau. „Curiosity“ padaro kelias nuotraukas per minutę, o tai reiškia, kad jei ateivių erdvėlaivis ir būtų pasirodęs horizonte – jis būtų matomas kiek ilgiau nei kelias sekundes.

Marse vėl nufotografavo keistą baltą šviesą paranormal.lt

NSO, Marsas, kosmosas, Curiosity, Šviesa, ugnis, paranormal.lt

„Nėra jokių ženklų anksčiau arba vėliau darytose nuotraukoje. Gali būti, kad tai tik kosminis spindulys, kuris buvo keistai atvaizduotas marsaeigio vaizdo jutiklyje. Žinoma, turiu pripažinti, kad man tai nepanašu į įprastą kosminį spindulį. Sutinku, kad jie yra skirtingi, bet dažniausiai jie užfiksuojami kaip linijos, o ne tokios formos, kaip nuotraukoje“, – forume rašė jis.

NSO, Marsas, kosmosas, Curiosity, Šviesa, ugnis, paranormal.lt

Šia nuotrauka jau buvo pasidalinta daugiau nei 100 000 kartų, galbūt greitai gausime paaiškinimą ką iš tikrųjų žmonės mato šioje nuotraukoje.

Parengta pagal „Metro“, publikuoja lrytas.lt

Beje, 2014 m., Marso nuotraukoje, jie taip pat pastebėjo panašų reiškinį.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar