Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 22

Natūralios priemonės išnaikinti organizme esančius parazitus

Pasaulyje egzistuoja nesuskaičiuojamas kiekis parazitų, galinčių apsigyventi ir mūsų pačių organizmuose, todėl labai svarbu žinoti, kokias su sveikata susijusias problemas jie sukelia, rašoma besthealthyguide.com.

sveikatos patarimai, liaudies receptai, parazitų atsikratymas

Štai keletas simptomų, išduodančių, jog kažkur jumyse yra parazitas.

1. Miegodami griežiate dantimis. 2. Dažnai beria odą, dėl nepaaiškinamų priežasčių atsiranda odos sudirgimai. 3. Nežinia iš kur prasidėjęs viduriavimas, užkietėję viduriai, dujų kaupimasis ar jus kamuojantys dirgliosios žarnos sindromo simptomai. 4. Keliaudami užsienyje viduriavote. 5. Buvote apsinuodiję maistu ir vis dar gydotės virškinimo problemas. 6. Jums sunku užmigti, o naktį dažnai nubundate. 7. Skauda raumenis ir sąnarius. 8. Kankina nuovargis, depresija, apatija. 9. Pavalgę niekuomet nesijaučiate sotūs. 10. Jums diagnozuota mažakraujystė.

Jei jau taip nutiko, kad pas jus organizme atsirado tam tikri parazitai, pats metas juos išnaikinti į pagalbą pasitelkus natūralias priemones.

Šias žoleles patariama įtraukti į savo mitybą arba 2-3 kartus per metus atlikti parazitų valymą iš organizmo.

Česnakas

Šis prieskoninis augalas efektyviai kovoja su virusiais, bakterijomis, grybeliu, parazitais ir netgi vėžiu. Česnakas taip pat neigiamai veikia kraują siurbiančius parazitus, tokius kaip blusos, erkės ar uodai.

Juodasis graikinis riešutas ir jo kevalas

Pats riešutas ir jo žalias išorinis kevalas puikiai valo kraują ir žarnyną, kovoja su grybelio sukeltomis infekcijomis. Kevalo sultys naudojamos parazitams naikinti.

Pelynas

Pelyno lapai ir žiedai tinka skrandžio problemoms spręsti ir su žarnyne apsigyvenusiais parazitais kovoti. Jis taip pat pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, dėl ko pelynu galima gydyti tam tikras infekcijas.

Gvazdikėliai

Gvazdikėlis – vienintelis augalas, visiškai sunaikinantis parazitus, o tai reiškia, jog jis taip pat kovoja su kirmėlių paliktais kiaušinėliais. Dėka gvazdikėlio ir graikinio riešuto stiprių veikliųjų medžiagų, sutrumpinamas parazitų gyvenimo ciklas. Šią prieskoninę žolelę galima naudoti kepiniuose, ruošiant tam tikrus egzotinius patiekalus, taip pat konservuojant daržoves.

Kininis koptis

Koptis žinomas dėl savo gebėjimo gydyti įvairias infekcijas taip pat pienligę, parazitų, bakterijų sukeliamas infekcijas. Iš kininio kopčio galima pasiruošti arbatą.

Raudonėlio aliejus

Šis aliejus savo sudėtyje turi itin stiprių veikliųjų medžiagų, o pats raudonėlis yra žinomas kaip bene efektyviausiai su parazitų sukeliamomis infekcijomis kovojantis žolynas. Jame gausu antioksidantų, jis pasižymi antivirusinėmis, antibakterinėmis, su grybeliu ir parazitais kovojančiomis savybėmis.

Raudonėlio aliejus naudojamas ir valymo priemonėms gaminti.

Čiobreliai

Čiobreliai itin naudingi imuninei sistemai, jų aliejus neleidžia organizme apsigyventi įvairiems parazitams, o jau patekusius į žarnyną greitai sunaikina. Šia prieskonine žolele galima gardinti pačius įvairiausius patiekalus.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau