Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Astralinis Pasaulis

05.11.2015, 19:11
Astralinis Pasaulis
Daugumos žmonių prisiminimai siekia antrus ar trečius gyvenimo metus. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie prisimena savo gimimą, buvimą motinos įsčiose bei įvykius, kuriuose dalyvavo ankstesniuose žemiškuose įsikūnijimuose ar tarp jų. Visa tai netiesiogiai liudija, kad mūsų siela gali egzistuoti atskirai nuo kūno.
Sužinok daugiau ...
04.11.2015, 20:44
Astralinis Pasaulis

Sprendžiant iš pranešimų apie žmones, pasižyminčius fenomenaliais sugebėjimais, žmogaus galimybės yra beribės. Tačiau keisčiausia yra tai, kad absoliuti dauguma šių galimybių turėtojų yra vaikai...

Sužinok daugiau ...
26.10.2015, 11:21
Astralinis Pasaulis
Koma – medicininė būklė, iš kurios dažniausiai pabundama po kelių dienų ar savaičių ir tik retais užsitęsiančią metus ar net dešimtmečius. Metų pradžioje ją patyrė vilnietis Tomas, kuris dėl ūminio pankreatito buvo dirbtinai nugramzdintas į šią paslaptingą būseną. Mėnesius ligoninėje praleidęs vyriškis dar ir šiandien puikiai atsimena visus „sapnus“.
Sužinok daugiau ...
04.10.2015, 13:17
Astralinis Pasaulis

Astralas – tai neišmatuojamos informacijos energijos komponentas visatos erdvėje. Okultizmo doktrinoje ir magijoje bet kuri, skirtinga nuo materialiosios, gali būti vadinama astraline.

Sužinok daugiau ...
« 1 2