Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.1K) Komentarų: (0) (12.06.2017 - 09:16)

Gėrimas stipresnis nei vaistas, sunaikina cholesterolį ir sudegina riebalus

Verta pabandyti! Šis gėrimas yra stipresnis nei vaistas, rekomenduoja net gydytojai. Jis sunaikina cholesterolį ir sudegina riebalus.

Jūs turėtumėte išbandyti šį receptą. Jeigu norite sumažinti cholesterolio kiekį ir sudeginti riebalus, per labai trumpą laiką. Net gydytojai šį vaistą duoda savo pacientams kenčiantiems nuo didelio cholesterolio kiekio.

Jis sunaikina cholesterolį ir sudegina riebalus.

Ingredientai šiame recepte yra naudingi padedantys kovoti su daugeliu ligų. Kai jūs sumaišote šiuos ingredientus, jums gausite nuostabę priemonę kovoje su riebalais ir dideliu cholesterolio kiekiu.

Jums reikės:

  • 2 petražoles;
  • 3 citrinas;
  • sodos;
  • 2 litrus filtruoto vandens.

Paruošimas:

Jei norite atsikratyti pesticidų ir teršalų iš citrinos, turėtumėte nuvalyti ją soda. Užvirinkite vandenį ir leiskite jam atvėsti. Supjaustykite citriną skiltelėmis, tada supjaustykite petražoles. Sudėkite juos į vandenį ir uždenkite dangčiu. Laikykite gėrimą šaldytuve. Kitą dieną, supilkite gėrimą į stiklainį.

Gerkite 100 gramų per dieną.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar