Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (361) Komentarų: (0) (06.09.2017 - 08:46) Spausdinti

Kaip susitaikyti su įvairiais Zodiako ženklais: detali instrukcija

Santykiai su aplinkiniais žmonėmis kartais neapsiriboja vien dialogu ir abipusiu sutarimu – pasitaiko ir konfliktų. Kaip nutraukti užsitęsusį ginčą ar susitaikyti po audringo pykčio, papasakos jūsų Zodiako ženklas, Redler.ru.

Kaip susitaikyti su įvairiais Zodiako ženklais: detali instrukcija

Susitaikyti su Avinu

Avinai supyksta greitai ir užvaldžius emocijoms išsako viską, kas susikaupė. Būtent tai dažnai tampa nenoro su jais susitaikyti priežastimi. Tačiau po Avino ženklu gimę žmonės tokie žavūs ir patrauklūs, kad ilgai pykti ant jų neįmanoma.

Jeigu jūs nusprendėte susitaikyti su Avinu, laikykitės jo paties taktikos: tiesiog paskambinkite jam ar susitikite asmeniškai, ir tiesiai šviesiai pasiūlykite taiką. Nėra būtinybės griebtis gudrybių ir išsisukinėjimų, juk santykiuose Avinas pirmiausia vertina nuoširdumą ir atvirumą.

Susitaikyti su Jaučiu

Su Jaučiu susitaikyti nesudėtinga, svarbiausia – dar kartą neišprovokuoti jo pavydo ir nepakirsti jo pasitikėjimo. Jeigu susipykote su Jaučiu, būkite pasiruošę išklausyti savo pašnekovą. Jam greičiausiai yra ką pasakyti, ypač jeigu konflikto įkarštyje jūs abu perėjote prie asmeniškumų.

Neatmetama galimybė, kad jis neiškart norės susitaikyti, tarsi patikrindamas jūsų nusiteikimą atkurti santykius. Tačiau jeigu duosite jam suprasti, kad nuoširdžiai apgailestaujate dėl konflikto, būkite tikri, kad pats Jautis pasiūlys jums taiką ir dės visas pastangas, kad daugiau konfliktų nebūtų.

Susitaikyti su Dvyniais

Dvyniai yra atviri ir komunikabilūs, todėl dalį konfliktų suvokia kaip natūralų apsikeitimo nuomonėmis procesą. Tokiu atveju jūsų užduotis – tiesiog surinkti kuo daugiau jums naudingų argumentų, ir tuo pačiu nusiteikti išklausyti pačių dvynių argumentus.

Jeigu konfliktas įvyko asmeniniuose santykiuose, geriau nedelsti ir patiems pasiūlyti taiką. Ir, žinoma, iškart pasiūlykite Dvyniams kažką naujo ir įdomaus, pavyzdžiui, susitaikymo proga kartu nueiti į teatrą ar parodą.

Susitaikyti su Vėžiu

Vėžiai kartais būna pernelyg emocingi ir jautrūs, jiems nelengva atlaikyti audringą oponento puolimą, todėl jie paprasčiausiai pasitraukia iš konflikto ir užsisklendžia savyje. Jeigu jūsų mylimas Vėžys staiga paniro į save ir tapo nekalbus, tai pirmas požymis, kad jis dėl kažko įsižeidė.

Čia gali padėti tik mėginimai su juo nuoširdžiai pasikalbėti, geriausia namie, prie puodelio arbatos. Vėžiui svarbu pasitikėti savo pašnekovu, todėl jeigu norite vėl atsikovoti savo padėtį, pademonstruokite savo patikimumą ir rūpestingumą.

Susitaikyti su Liūtu

Išdidžiam Liūtui kartais būna sunku pripažinti savo klaidą ir taikytis, todėl net jeigu Liūtas neteisus, taikytis pirmiems teks būtent jums. Verčiau priimkite tai kaip aksiomą ir tuo pačiu nusiteikite, kad santykių atkūrimo procesas bus audringas ir šiek tiek teatrališkas.

Aistringos prisipažinimo žinutės, puokštės gėlių ar neįprastos dovanos ir susitaikymo vakarienė restorane – štai tipiškas arsenalas, kurį pasitelkus galima atkurti santykius su įsižeidusiu Liūtu.

Susitaikyti su Mergele

Mergelės raukosi vien užsiminus apie konfliktus su aplinkiniais, todėl jos pačios nuoširdžiai suinteresuotos atkurti pašlijusius santykius su artimaisiais, draugais ir kolegomis. Vis dėlto, nevertėtų specialiai provokuoti Mergelės žengti pirmą žingsnį, ypač jeigu širdyje suprantate, kad esate neteisūs.

Šiuo atveju geriausia nedaugžodžiauti, taip pat pademonstruoti nuoširdų troškimą atkurti santykius su Mergele. Ir, žinoma, po susitaikymo nereikia vėl grįžti prie temos, išprovokavusios konfliktą.

Susitaikyti su Svarstyklėmis

Svarstyklės iš visų jėgų stengiasi palaikyti gerus santykius su aplinkiniais, todėl su jomis pakankamai lengva susitaikyti, ypač jeigu jūs iš tikrųjų norite vėl atkurti santykius. Jums padės vienintelis argumentas – jūs nebenorite aiškintis, kas teisus, o kas kaltas.

Patikėkite, Svarstyklės ir pačios išgyvena dėl to, kad įvyko konfliktas, ir iš visų jėgų palaikys jūsų norą vėl puoselėti gražius santykius. Viskas, ko iš jūsų reikia – tiesiog nuoširdžiai parodyti savo suinteresuotumą tolimesniu pasitikėjimu grįstu bendravimu.

Susitaikyti su Skorpionu

Susitaikymas su Skorpionu – tai tikras menas ir išties nepaprasta užduotis. Čia jau pateisinamos bet kokios priemonės, jeigu yra bent koks šansas, kad jos pasiteisins. Pats paprasčiausias, tačiau tam tikrų aktorinio meistriškumo įgūdžių reikalaujantis būdas – išreikšti nuoširdų apgailestavimą dėl to, kad įvyko konfliktas. Tačiau būkite atsargūs, juk Skorpionas tikrai jaučia falšą, tad nepersistenkite.

Bet kokiu atveju būkite pasiruošę tam, kad Skorpionas ims analizuoti motyvus, skatinančius jus susitaikyti. Sugraudinti Skorpiono nepavyks, tačiau leisti suprasti, kad jūs tikrai apgailestaujate dėl konflikto – tai abiem pusėms naudingas variantas, padėsiantis su juo susitaikyti.

Susitaikyti su Šauliu

Šauliai apskritai nelaiko ilgai pykčio, todėl susitaikyti su jais nėra sunku. Iš prigimties jie optimistai, todėl Šauliai yra linkę gyventi ir džiaugtis, o ne kaupti nuoskaudas ir kankintis dėl konfliktinių santykių.

Įrodykite savo žodžiais ir darbais, kad jums taip pat norisi prisiminti ankstesnius laikus, kad esate pasirengę atleisti ar pripažinti savo klaidas. Na ir žinoma, iškart po susitaikymo užsiimkite tuo, ko neatsisakys nei vienas Šaulys – išvykite kartu aktyviai pailsėti ar bent jau į ekskursiją po miestą.

Susitaikyti su Ožiaragiu

Ožiaragiai yra mąslūs ir šiek tiek lėti, jei jau kalbame apie santykių su kitais žmonėmis atkūrimą. „Prasta taika geriau nei geras ginčas“ – taip skamba Ožiaragio devizas. Todėl su juo pakankamai lengva formaliai atkurti draugiškus tarpusavio santykius.

Tačiau jeigu jūs norite susigrąžinti tą santykių gilumą, koks buvo anksčiau, jums teks šiek tiek labiau pasistengti. Garsiai paskelbkite apie savo rimtus ketinimus ir aktyviai ženkite pirmą žingsnį Ožiaragio link – taip jums pavyks gerokai pagreitinti santykių atkūrimo procesą.

Susitaikyti su Vandeniu

Vandeniams nėra kada ilgai pykti – pasaulis pernelyg gražus ir įvairus, kad sutelkti dėmesį į kokį tai vieną konfliktą. Visai tikėtina, kad Vandenis jau pamiršo jūsų konflikto detales, todėl tiesiog prie jo prieikite ir pasiūlykite susitaikyti.

Vandeniai tiesiog pražysta, kaip aplinkui viešpatauja draugiška atmosfera, todėl labai tikėtina, kad taika sugrįš greitai ir be kraujo. Vis dėlto, pasistenkite nelipti ant senų grėblių, kitaip vieną kartą Vandenis tiesiog nustos su jumis bendrauti.

Susitaikyti su Žuvimis

Žuvys konfliktines situacijas emociniame lygmenyje labai išgyvena, todėl visiškai nėra nusiteikusios konfliktuoti.

Nevertėtų draskyti Žuvų žaizdų ir priminti jiems ginčų detalių, verčiau jau surenkite susitikimą jaukioje namų aplinkoje, išvirkite skanios arbatos ir nuoširdžiai prisipažinkite, kad norite vėl atnaujinti santykius. Žuvis toks prisipažinimas sujaudins, todėl jos dės visas pastangas, kad tarp jūsų vėl įsiviešpatautų geri tarpusavio santykiai.

Kaip susitaikyti su įvairiais Zodiako ženklais: detali instrukcija

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: zodiako zenklai, Santykiai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip sustabdyti galvos skausmą, migreną per 3 minutes!...

Kodėl jūs leidžiate pinigus brangioms tabletėms ir nuodijate savo organizmą skausmą malšinančiais vaistais tuo metu, kai jūs ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Jaučiuosi 5 metais jaunesnė - paakių kremas iš 3 ingred...

Smulkios raukšlelės, kurios atsiranda aplink mūsų akis, tai senėjimo procesas. Ir didelė problema kiekvienai moteriai. Mūsų o...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Žuvų taikai: naudingi ar žalingi?...

Žuvų taukai yra labai populiarus maisto papildas, ir juos vartojantys žmonės galvoja, kad jie yra naudingi sveikatai. Bet ar tai...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip paruošti imbierinį vandenį nuo sąnarių, raumenų sk...

Kaip paruošti imbierinį vandenį nuo migrenos, rėmens, sąnarių ir raumenų skausmo! Imbierų ne kartą buvo įrodyta, kad sėkminga...


Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...
Užsienio spauda / Paranormal news
Does Astronaut’s Visor Reflection Shows A Mysterious Figure ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Svogūnas laringitui gydyti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas su pienu gydo laringitą...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...