Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.4K) Komentarų: (0) (03.02.2017 - 19:59)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Liaudiška priemonė nuo cirozės ir vilkligės komplikacijų

Gerkite šią priemonę tris kartus per dieną ir jūs atsikratysite cirozės ir vilkligės komplikacijų.

Šiuo metu, daugelis skundžiasi kepenų problemomis. Pranešame apie naudingą priemonę, kuri padės jums atsikratyti cirozės ir palengvins pasekmes po vilkligės (paranormal.lt).

Kartais, alternatyvi ir kompleksinė medicina gali padėti žmonėms, kurie serga kepenų cirozę ar vilkligę. Tačiau, šie būdai yra dažniausiai naudojami su įprastiniais vaistais. Prieš vartojant, bet kokį liaudišką receptą, turite kartu aptarti gydymą su gydytoju.

Liaudiška priemonė nuo cirozės ir vilkligės komplikacijų

Kompleksiniai ir alternatyvūs gydymo metodai.

Dehydroepiandrosterone (DHEA). Papildai, kuriuose yra šis hormonas, buvo įrodyta, kad sumažina steroidų dozę, kuri reikalinga stabilizuojant simptomus kai kuriems žmonėms, kurie turi vilkligę.

Žuvų taukai. Žuvų taukų papilduose yra omega-3 rūgščių, kurie gali būti naudingi žmonėms, kurie kenčia nuo kepenų problemų. Šalutinis poveikis nuo žuvų taukų papildų vartojimo atsiranda pykinimas, raugėjimas ir žuvų skonis burnoje.

Vitaminas D yra labai naudingi mūsų organizmui, gydytojai sako, kad šis vitaminas yra būtinas norint atsikratyti kepenų problemų!

Yra labai paprastas ir pigus būdas atstatyti kepenis.

Jums reikės:

  • 1 kg mėlyno svogūno;
  • 850-900 gramų smulkaus cukraus.

Paruošimas:

1 kg mėlynų svogūnų sumalkite mėsmale. Tada, sumaišykite su cukrumi. Leiskite šiam mišiniui nusistovėti vėsioje ir tamsioje vietoje 1.5 savaites. Nuspauskite mišinį.

Kaip vartoti:

Nuo 3 iki 8 šaukštų per dieną, priklausomai nuo ligos sunkumo.
Jeigu būsena kritinė, galite gerti jau po 3 dienų, nuo paruošimo.

Jeigu turite sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Paruošta pagal: http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/lupus/basics/alternative-medicine/con-20019676

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: cirozės gydymas, vilkligė, liaudies receptas, cirozė, kepenys, vilkiligės gydymas, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar