Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (437) Komentarų: (0) (02.06.2018 - 21:20)

Pigi naminė veido kaukė

Kiekviena moteris trokšta atrodyti gražiai, todėl renkasi pačias prabangiausias veido kaukes ir grožio priemones. Vis dėlto, jeigu nenorite rinktis brangių priemonių, turėtumėte išbandyti naminę veido kaukę, kuri, be kita ko, yra labai pigi.

grožio patarimai, veidas, veido kaukė, manų kruopos

Tai itin pigi naminė veido kaukė, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra manų kruopos. Taip, tos pačios, kurias mėgsta vaikai, o namų šeimininkės dažnai naudoja įvairiems gaminiams.

Dėl didelės krakmolo koncentracijos jie veikia stebuklingai: aprūpina jautrią odą, regeneruoja ląsteles.

Kaukė gaminama iš 2 valgomųjų šaukštų manų kruopų, 1 kiaušinio trynio, 1 šaukštelio medaus, 1 šaukštelio alyvuogių aliejaus.

Išvirkite manų košę piene taip, kaip virtumėte košę valgyti. Atskirkite 2 valgomuosius šaukštus manų ir maišykite juos su kitais nurodytais ingredientais.

Sumaišykite visas sudedamąsias dalis ir uždėkite kaukę ant švarios odos. Laikykite ją tol, kol visiškai išdžius ant veido. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: veidas, grožio patarimai, manų kruopos, veido kaukė
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar