Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 10

Ši priemonė gydo diabetą, pašalina riebalus iš kraujagyslių, gydo hipertenziją, gastritą ir daugiau!

Tiesiog fantastika!

gastritas, diuretikas, kanarėlių sėklos, organizmo valymas, kepenys

Gydytojai beveik visada rekomenduoja priemones, kurios nėra prieinamos pacientams, tačiau vaistinėse ar klinikose pamirštama apie natūralias priemones, kurios taip pat gali išgydyti žmones nuo ligų, kurios yra prieinamos, labai mažomis kainomis, o svarbiausia be šalutinių poveikių.

Viena iš tokių priemonių - kanarėlių sėklos, viena iš labiausiai naudingų sėklių Žemėje.

Stiklinė fermentuoto pieno iš kanarėlių sėklų daugiau baltymų, nei 2 arba 3 kg mėsoje, su stabiliomis amino rūgštimis.

Fermentai, kuriuos suteikia kanarėlių sėklos, turi didelį gebėjimą valyti mūsų organus, ypač kepenis, inkstus ir kasą.

Taip pat pašalina kepenų cirozę, padidindama kepenų hepatocitų skaičių ir, žinoma, išpučia ją ir perkrauna.

Diuretikas hipertenzijai gydyti

Šios sėklos yra naudingos tais atvejais, kai padidėja diurezė, turint, lytinių liaukų išskyras (cistitą), hiperazotemia (azoto medžiagų padidėjimas kraujyje), hiperurikemija, podagra, aukštą kraujo spaudimą, edemą, svorio padidėjimą, skysčių susilaikymą organizme, gastritą ir opalige.

kanarėlių sėklos, www.paranormal.lt

Kaip pasigaminti nuostabų «paukščių» pieną

Jums reikės:

  • 6 šaukštus sėklų;
  • vandens.

Paruošimas:

Įdėkite į dubenį 6 šaukštus kanarėlių sėklų ir užpilkite vandens, palikite per naktį. Kitą dieną išpilkite vandenį ir suspauskite sėklas. Užvirinkite vieną litrą vandens ir atvėsinant, suberkite sutraiškytas sėklas ir perkoškite.

Rezultate išeis labai putojantis pienas su minkšta tekstūra, kuri iš esmės yra injekcija jūsų organizmui. Išgerkite stiklinę ryte ant tuščio skrandžio, o kitą - prieš miegą.

Žinoma, jei norite vartokite jį valgio metu, tai padeda, bet ryte ir prieš miegą jūs niekada neturite šio gėrimo praleisti.

Niekada į šį gėrimą nedėkite vaisių arba cukraus, tai draudžiama, nes rafinuotas cukrus - tai nuodai, kurie žudo fermentus ir visą gerą maistą, kadangi jis yra pernelyg rūgštus, niekas gyvas neišgyvena rafinuoto cukraus rūgštyje.

Ši priemonė gydo diabetą, pašalina riebalus iš kraujagyslių

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau