Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (08.06.2018 - 19:35)

Rusų mokslininkas atskleidė ilgai slėptą paslaptį: kodėl dar nematėme ateivių

Daugybė žmonių vis dar svarsto, ar žmonės yra vieni visoje visatoje, ar ateiviai iš tiesų egzistuoja. Šimtus metus šie klausimai neramino mokslininkus, tyrėjus ir konspiracijų teoretikus. Nors pateiktas ne vienas atsakymas, kodėl žmonės vis dar nesutiko ateivių, dauguma jų skamba nelabai įtikinamai.

ateiviai, kelionės, mokslas, rusija, pasaulis, fizika

Vienas rusų fizikas, vardu Alexanderis Berezinas, pasiūlė mintį, kuri skamba visai realistiškai ir paprastiems žmonėms. Jis tikina, kad kai civilizacija geba keliauti į kitas planetas ir žvaigždes, tai neišvengiamai sunaikina kitas civilizacijas.

Tai nebūtinai reiškia, kad egzistuoja piktų ateivių civilizacija. Mokslininko nuomone, mes ateiviams esame nesvarbus, mat galaktikoje gali būti daug svarbesnių gyvių, nei Žemės gyventojai. Alexanderis mano, kad kada nors žmonės taip pat taps civilizacijų naikintojais.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Mokslas, Pasaulis, Rusija, Ateiviai, kelionės, fizika
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar