Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (962) Komentarų: (0) (29.05.2018 - 09:34)

Svogūno panaudojimas buityje

Šiandien bet kokiai dėmei išvalyti parduotuvėje galima rasti specialų valiklį. Tačiau cheminės valymo priemonės nebūna pigios, o dėl kelių dėmių pirkti brangaus valiklio nesinori. Tokiais atvejais reikėtų prisiminti liaudiškas valymo priemones. Šįkart – apie tai, kuo buityje naudingi svogūnai.

praktiniai patarimai, namai, šalinimas, dėmė, svogūnai

Lygintuvo paliktų dėmių šalinimas iš drabužių. Jei po lyginimo ant drabužio atsirado dėmė, paimkite svogūną ir jį sutarkuokite. Gautą košelę dėkite ant dėmės ir palikite kelioms valandoms. Vėliau drabužį pamirkykite šaltame vandenyje ir gerai išplaukite su skalbimo milteliais.

Svogūnas taip pat puikus pagalbininkas ir kitose buities srityse:

Rūdžių nuo peilių pašalinimas. Rūdžių turintį peilį įsmeikite į žalią svogūno galvą ir šiek tiek palaikykite. Jei rūdys giliai, tai derėtų pakartoti kelis kartus.

Metalo poliravimas. Svogūnu taip pat galima poliruoti metalo paviršius. Kelis svogūno griežinėlius užpilkite vandeniu ir gautu mišiniu sudrėkinkite skudurėlį. Juo drąsiai valykite metalinius daiktus. Galbūt tai užtruks šiek tiek ilgiau nei poliravimas chemine priemone, tačiau galutinis rezultatas nebus prastesnis.

Šviežio dažų kvapo pašalinimas. Tie, kurie pradėjo daryti remontą, turėtų žinoti vieną svarbią svogūno savybę – jis gali pašalinti aštrius ir nemalonius kvapus. Reikia paimti vidutinio dydžio svogūną, supjaustyti jį griežinėliais ir išdėlioti ant lėkštės, paskui pripilti ten šiek tiek vandens. Maždaug po 3–5 valandų svogūnas sugers visus nemalonius kvapus.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: praktiniai patarimai, svogūnai, dėmių valymas, svogūnai buityje
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar