Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Sausio » 28

Vestuvių prietarai, turintys maginės galios

Ar turi reikšmės medžiagos, kurios naudojamos vestuviniams aksesuarams ar papuošalams? Dažniausiai, kylant tokiems klausimams, prisimenama gėlių reikšmė: geltonos – išsiskyrimui, mėlyna – liūdesiui.

vestuvių prietarai, perlai, nimfų ašaros, stiklas, sudaužytos taurės

Šios spalvos nenaudojamos vestuvinių automobilių puošybai bei jaunosios puokštėms. Kartais sakoma, kad gėlės – gyvos ar dirbtinės, turi paslaptingą reikšmę, asmeninę kalbą, kuri gali paveikti tolimesnį jaunavedžių likimą. Jeigu tokie prietarai ar įsitikinimai yra svarbūs bent vienam iš sutuoktinių, būtinai to paisykite, apsipirkinėkite kartu, kad išvengtumėte nesusipratimų.

Keletas paplitusių prietarų, siejamų su vestuvėmis:

• Neverta dovanoti arba puoštis papuošalais iš perlų – nuotaka vestuvių metu verks. Įdomu, kad perlai yra vadinami „upių (jūrų) nimfų ašaromis“, o jos, liaudies įsitikinimu, jaunos ir gražios merginos. Galbūt iš čia ir kilo šis prietaras? O gal kalti visai ne perlai? Visiškai įmanoma, kad šis prietaras siejamas su tuo, jog natūraliems perlams „nepatinka“ liestis su kosmetika bei kvepalais: perlai nuo to ima skylinėti bei tamsėti.

 Per vestuves nepatartina dovanoti daiktų iš nelankstaus seno žilvyčio ar iš besisluoksniuojančio medžio. Tai skaldo sutuoktinių gyvenimą, atstumia juos vienas nuo kito. Nepamirškite, jog akacija, ąžuolas bei klevas, atvirkščiai, sutvirtins santuoką. Galima į tai ir nekreipti dėmesio, tačiau žinant tam tikrus prietarus, komponuojant puokštelę, nepabijokite pasiteirauti kokio medelio šakelės bus kompozicijoje. Taip pat, laikantis šio prietaro, jaunavedžiai galės pasirinkti suvenyrinę dėžutę iš akacijos arba paveikslą, įrėmintą ąžuoliniuose rėmuose.

• Stiklas visada turėjo maginę reikšmę ir ne tik per vestuvių ceremoniją. Skaidrus ar matinis, trapus ir gražus stiklas, įkūnija žmogiškus santykius. Vestuvių prietarų, siejamų su stiklu – nemažai ir, laimei, visi jie lemia gerą. Jaunavedžių sudaužytos šampano taurės, išgėrus vos vieną gurkšnelį – už šeimyninę laimę! Nukritę ir sudaužyti indai – turtai. O jeigu specialiai sudaužysite lėkštę arba stiklinį indą bei leisite jaunavedžiams peržengti šukes – tai suteiks jiems taikų gyvenimą, kuriame nebus nei ginčų, nei barnių.

Tikėti ar netikėti prietarais – Jūsų asmeninis reikalas. Svarbu, kad dėl prietarų nekiltų nesutarimų tarp jaunavedžių.

Laimingas šeimyninis gyvenimas prasideda nuo tarpusavio supratimo ir sugebėjimo atleisti. Ir, jeigu vienas iš sutuoktinių reikalauja laikytis papročių arba prietarų, susitaikykite su tuo, pritarkite viskam, kad kada nors, nenusisekus šeimyniniam gyvenimui, nereikėtų gailėtis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau