Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (222) Komentarų: (0) (28.01.2018 - 22:47)

Vestuvių prietarai, turintys maginės galios

Ar turi reikšmės medžiagos, kurios naudojamos vestuviniams aksesuarams ar papuošalams? Dažniausiai, kylant tokiems klausimams, prisimenama gėlių reikšmė: geltonos – išsiskyrimui, mėlyna – liūdesiui.

vestuvių prietarai, perlai, nimfų ašaros, stiklas, sudaužytos taurės

Šios spalvos nenaudojamos vestuvinių automobilių puošybai bei jaunosios puokštėms. Kartais sakoma, kad gėlės – gyvos ar dirbtinės, turi paslaptingą reikšmę, asmeninę kalbą, kuri gali paveikti tolimesnį jaunavedžių likimą. Jeigu tokie prietarai ar įsitikinimai yra svarbūs bent vienam iš sutuoktinių, būtinai to paisykite, apsipirkinėkite kartu, kad išvengtumėte nesusipratimų.

Keletas paplitusių prietarų, siejamų su vestuvėmis:

• Neverta dovanoti arba puoštis papuošalais iš perlų – nuotaka vestuvių metu verks. Įdomu, kad perlai yra vadinami „upių (jūrų) nimfų ašaromis“, o jos, liaudies įsitikinimu, jaunos ir gražios merginos. Galbūt iš čia ir kilo šis prietaras? O gal kalti visai ne perlai? Visiškai įmanoma, kad šis prietaras siejamas su tuo, jog natūraliems perlams „nepatinka“ liestis su kosmetika bei kvepalais: perlai nuo to ima skylinėti bei tamsėti.

 Per vestuves nepatartina dovanoti daiktų iš nelankstaus seno žilvyčio ar iš besisluoksniuojančio medžio. Tai skaldo sutuoktinių gyvenimą, atstumia juos vienas nuo kito. Nepamirškite, jog akacija, ąžuolas bei klevas, atvirkščiai, sutvirtins santuoką. Galima į tai ir nekreipti dėmesio, tačiau žinant tam tikrus prietarus, komponuojant puokštelę, nepabijokite pasiteirauti kokio medelio šakelės bus kompozicijoje. Taip pat, laikantis šio prietaro, jaunavedžiai galės pasirinkti suvenyrinę dėžutę iš akacijos arba paveikslą, įrėmintą ąžuoliniuose rėmuose.

• Stiklas visada turėjo maginę reikšmę ir ne tik per vestuvių ceremoniją. Skaidrus ar matinis, trapus ir gražus stiklas, įkūnija žmogiškus santykius. Vestuvių prietarų, siejamų su stiklu – nemažai ir, laimei, visi jie lemia gerą. Jaunavedžių sudaužytos šampano taurės, išgėrus vos vieną gurkšnelį – už šeimyninę laimę! Nukritę ir sudaužyti indai – turtai. O jeigu specialiai sudaužysite lėkštę arba stiklinį indą bei leisite jaunavedžiams peržengti šukes – tai suteiks jiems taikų gyvenimą, kuriame nebus nei ginčų, nei barnių.

Tikėti ar netikėti prietarais – Jūsų asmeninis reikalas. Svarbu, kad dėl prietarų nekiltų nesutarimų tarp jaunavedžių.

Laimingas šeimyninis gyvenimas prasideda nuo tarpusavio supratimo ir sugebėjimo atleisti. Ir, jeigu vienas iš sutuoktinių reikalauja laikytis papročių arba prietarų, susitaikykite su tuo, pritarkite viskam, kad kada nors, nenusisekus šeimyniniam gyvenimui, nereikėtų gailėtis.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

ŽYMĖS: stiklas, sutuoktinių laimė, šeimyninis gyvenimas, žilvytis, geltonos gėlės, perlai, sudaužytos taurės, vestuvių prietarai, nimfų ašaros, mėlynos gėlės
reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama


Skaityti daugiau ...
Ligos, mutacijos
Nuo kiaulių gripo paskiepytiems jaunuoliams gresia nepa...

Keturiolikmetę švedę Emelie nuolat kamuoja haliucinacijos, košmarai ir staigūs miego priepuoliai. Rytais Emelie dažnai atsike...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ausų gydymas natūraliais būdais...

Jei jūs kada nors patyrėte skausmą ausyse, tuomet turėtumėte žinoti, kad tai yra labai skausminga. Manoma, kad ausies skausmas y...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalykite kūną nuo parazitų ir sumažink riebalų nusėdi...

Dauguma iš mūsų tikrai mėgsta saldumynus, tačiau liūdna tiesa yra ta, kad cukrus turi neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Pernelyg...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalykite storąją (gaubtinę) žarną nuo toksinų...

Atsisveikinkite su nuovargiu, galvos skausmu ir viršsvoriu. Tai skanus būdas išvalyti storąją žarną su šiais ingredientais: obuo...
Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar