Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2017 » Lapkričio » 23

Ar jums tinka partneris galima išsiaiškinti pagal jūsų abiejų gimimo datas arba vardus

Žinia, žmogaus energinis kodas priklauso nuo jo gimimo datos skaičių.  Taip pat žmogaus energinis kodas gali būti stipresnis ar silpnesnis priklausomai nuo jo vardo. Taigi, belieka sudėti žmogaus gimimo datos skaičius arba jo vardą paversti atitinkamais skaičiais pagal lietuvių kalbos abėcėlę. Tokiu būdu galima išsiaiškinti ar jam tinka kuris nors konkretus partneris, ar tai jo antroji pusė. Taip pat suprasti į kurią sferą reikia labiau nukreipti savo energiją arba kaip išspręsti netikėtai iškilusią problemą ar užduotį.

skaičiai

pixabay.com paskyros nuotr. / Skaičiai

Verta išsiaiškinti bendras skaičių reikšmes

Pavyzdžiui, jūs gimėte lapkričio 12 dieną (šiuo atveju metai neįskaičiuojami).  Taigi, sudedame: 1+1+1+2=5.  Tą patį reikia padaryti ir su jūsų artimo draugo (ės), mylimojo (osios) ar partnerio (ės) gimimo datomis. Pavyzdžiui, jis (ji) gimė gegužės 26 dieną. Sudedame  šiuos skaičius: 0+5+2+6=13. 1+3=4. Išeina, kad  jūsų skaičius 5, o jo (jos) 4. Jums belieka susirasti reikalingą atsakymą žemiau pateiktuose skaičių deriniuose.

Bet pirmiau verta išsiaiškinti bendras šių skaičių reikšmes:

  1. Realistas, individualybė, laisvę mylintis žmogus. Žino, kaip apginti savo nuomonę. Užima aktyvią gyvenimo poziciją.
  2. Jis - subalansuoto charakterio, linkęs bendrauti, pasižymi kūrybiška intuicija. Iniciatyvus, bet dažnai priklausomas nuo kitų.
  3. Atviras ir linkęs bendrauti. Patiklus. Pasižymi analitiniu mąstymu. Imlus.
  4. Konservatyvaus pažiūrio ir elgesio. Pedantiškas ir disciplinuotas. Noriai vykdo užduotis. Patikimas santykiuose.
  5. Dinamiškas, tačiau nenuspėjamas. Linkęs į avantiūrizmą, nuotykių mėgėjas. Pasižymi lakia vaizduote.
  6. Kūrybiška, emociška, romantiška ir svajinga asmenybė. Paprastai neryžtingai priima sprendimus. Idealistas.
  7. Išlaikytas, santūrus, nepriklausomas, daugiausiai interesai susiję su dvasingais dalykais.
  8. Маterialistas, lyderis, iniciatyvus, ambicingas. Savarankiškas, energingas, geras organizatorius.
  9. Idealistas ir svajotojas. Lengvai pažeidžiamas, pasižymi lakia vaizduote, originaliai  mąsto ir elgiasi.

Nuo vardų derinio priklauso ne tik sėkmingi santykiai

Kodėl vienos moterys įsimyli tik Joną arba Petrą, o vyrai eina iš proto dėl Onutės ar Marytės? Bet kuris numerologas jums pasakys, kad reikalo esmė ta, jog mūsų vardai turi įtakos likimui ne mažiau kaip Zodiako ženklai. Ir vienas iš būdų patikrinti, ar sėkmingi bus santykiai užmezgus juos su konkrečiu žmogumi. Tiesiog  paverskite skaičiais jūsų mylimosios ar mylimojo vardus ir sužinosite, kaip rutuliosis jųdviejų santykiai. Vardų skaičiai išvedami pagal žemiau pateiktą lentelę:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E Ė F G
H I Y J K L M N O
P R S Š T U Ū V Z
Ž                

Taigi, jūsų dėmesiui pavyzdinė pora - Natalija ir Vilmantas. Ar jųdviejų sąjunga bus sėkminga, parodys laikas. Užtat galite sužinoti, kokie šios poros santykiai dabar.

Taigi, Natalijos vardą sudaro šie skaičiai: 8+1+5+1+6+2+4+1=28=2+8=10+1+0=1

O Vilmanto vardą sudaro tokie skaičiai: 8+2+6+7+1+8+5+1+3=41=4+1=5.

Vadinasi, šios poros skaičių derinys: 1+5.

1 + 1 = kompromisas

Ši pora - tai dvi individualybės, iš didžiosios raidės „I“. Todėl kažin, ar pavyks atrasti sąlyčio taškus ir kompromisus nenusileidus vienas kitam, reikalui esant nepatylėjus ar paprasčiausiai „neišgirdus“ to, ko nereikia girdėti. Priešingu atveju, jūsų laukia nuolatiniai priekaištai ir santykių išsibalansavimas.

1 + 2 = ilgalaikė partnerystė 

Jus suvedė likimas, todėl belieka tik harmoningai papildyti vienas kitą. Svarbiausia, kad nesugadintumėte visko mėginimu perauklėti mylimąjį (ją) ar padaryti savo „kopija“. Tikėtina ilgalaikė partnerystė, tačiau joje netrūks išbandymų, klaidų, susitaikymų ir mėginimų iš naujo.

1 + 3 = naujovės 

Nė sekundės ramybės, nė minutės be bučinio ir kiekvieną dieną kažkas naujo. Ruoškitės iš anksto tiems dalykams! Šiai porai būdingas optimizmas. Ją saugos ir lydės meilė bei apipusis pasitikėjimas.

1 + 4 = bendradarbiavimas 

Jųdviejų sąjunga bus sėkminga, jei prie dvasingų santykių prisidės ir dalykinė partnerystė. Tačiau bendravimas bus sėkmingas tik tuo atveju, jei netrūks abipusio pasitikėjimo, supratingumo ir palaikymo.

1 + 5 = lėto veikimo bomba

Meilė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau pora ginčijasi ir barasi dėl smulkmenų. O audringa naktis miegamajame – vienas iš susitaikymo būdų. Žodžiu, tikrai neteks nuobodžiauti, nes santykiai panašūs į lėto veikimo bombą. Tai yra nestabilūs.

1 + 6 = ramybė

Jųdviejų ateitis perspektyvi ir šviesi – ilgas ir gana sėkmingas gyvenimas kartu bei darnūs tarpusavio santykiai ir gražūs jausmai. Tiesa,  sėkmingas šios poros gyvenimas tik tuo atveju, jei bent vienas iš partnerių realizuoja savo galimybes ir išsikeltus tikslus.

1 + 7 = gimininga siela

Tegul dabar jis (ji) ir neliepsnoja iš aistros jums, bet ilgainiui sužinosite, ką reiškia tikros giminingos sielos. Tai ir abipusiai naudingas derinys. Santykiai gali būti ilgalaikiai ir kupini  įvairiausių staigmenų.

1 + 8 = lygybė 

Nesąžininga reikalauti iš kito to, ko nesugebate patys duoti. Išmokite atleisti ir viskas bus gerai! Ši sąjunga bus sėkminga tik tuo atveju, jei nei vienas iš partnerių nemėgins užimti lyderio pozicijų, o laikysis aukso viduriuko.

1 +9 = idealus derinys

Tikėtina, kad bus ne tik aistringa meilė, tvirta šeima, bet ir rami senatvė. Tai viena iš geriausių partnerystės santykių, todėl neverta abejoti, kad laukia sėkmingos ateities perspektyvos. 

2 + 2 = atkaklus darbas

Reikia mokytis girdėti ir suprasti vienas kitą. Tai yra pavykus sėkmingai apgludinti kampus, galėsite drąsiai sakyti, kad pragyvenote kartu ne veltui. „Blogiausiu atveju“ išsaugosite visą gyvenimą gerus partnerystės santykius.

2 + 3 = laimė 

Svarstyklių rodyklė sustojo ties padala „laimė“. Ko daugiau reikia?  Vadinasi, judu esate vienas kitą mylinti pora. O santykiai greičiausiai baigsis Mendelsono maršu.

2 + 4 = pirmas žingsnis 

Tvirti santykiai, meilė, supratimas, abipusė pagarba – visa tai galėtų būti jūsų, jei galų gale žengsite pirmą žingsnį. Be to, sėkmę garantuoja, jei kuris nors iš jūsų bus linkęs nusileisti.

2 + 5 = emocijos

Pakeliui į ilgalaikius ir tvirtus santykius, kurie ilgainiui peraugs į šeiminius. Vienintelė kliūtis - jūsų ambicijos. Nors mažai tikėtina, kad bus geri tarpusavio santykiai, kadangi jūsų sąjungai trūksta emociško stabilumo.

2 + 6 = amžinai

 Nėra jums dėl ko jaudintis. Stipri meilė ir amžinai kunkuliuojančios aistros jums garantuotos. Nors jųdviejų sąjungoje netrūks ir harmonijos, stabilumo bei pastovumo. Kaip sakoma, sąjunga iki grabo lentos.

2 + 7 = draugystė 

Jei bedraugaujant partneris netikėtai taps nebe draugu, o sutuoktiniu? Tai – puiki sąjunga, nes joje viešpataus abipusė savigarba ir pasitikėjimas. Nors gilių jausmų ar didelės meilės gali ir nebūti.

2 + 8 = visiška harmonija

Judu tarsi lego dėlionė. Galima sakyti, idealiai tinkate vienas kitam, nes tarsi susiliejate į vieną visumą. Visiška harmonija.

2 + 9 = du poliai 

Jums į šiaurę, jam (jai) į pietus.  Žodžiu, esate skirtingi poliai. Žinia, priešingybės traukia  vienas kitą, bet, akivaizdu, dominuoja nesusikalbėjimas, skirtingas gyvenimiškų problemų supratimas Tai reiškia, kad sąjunga nestabili, pastatyta tarsi ant smėlio pamatų.

3 + 3 = nepriklausomybė 

Norite išsaugoti nepriklausomybę? Tada suteikite galimybę ir savo „antrajai puselei“ padaryti tą patį. Nors tyko vienas pavojus: pragyvenus kartu kažkurį laiką jųdviejų santykiai gali negrįžtamai atvėsti. Ir tik nuo jūsų abiejų priklausys, kaip išvengti to.

3 + 4 = sąžiningumas 

Jūs jį (ją) iš tikrųjų mylite? Tada viskas jūsų rankose. Nes jųdviejų geras derinys ir turite  galimybių sėkmingai sukurti šeimą. O jei kuris nors iš jūsų nemylite, geriau išsiskirkite ir nekankinkite kito žmogaus.

3 + 5 = bendri pomėgiai 

Labai simpatiška pora. Labiau perspektyvi ir tvirtesnė bus, jei sutaps pomėgiai. Tai yra, jei abu su džiaugsmu kolekcionuosite drugelius arba  leisitės į kelionę su baidarėmis.  Kitaip tariant, bendri interesai daro labai teigiamą įtaką santykiams.

3 + 6 = tik mirtis išskirs

Tai reiškia, kad judu tik mirtis išskirs! Nuostabios perspektyvos, tvirti santykiai, kurių pagrindas abipusė meilė, pagarba, pasitikėjimas ir palaikymas. Belieka jums tik pavydėti.

3 + 7 = neatitikimas

Jis (ji) mėgsta klasikinę muziką, o jūs pop muziką? Užsidėkite ausines ir nepamirškite, kad interesų neatitikimas gali paprasčiausiai peraugti į gilius konfliktus ir nesutarimus. Dažnai tokia sąjunga būna netvirta. Todėl paprastas patarimas norint to išvengti: būkite tolerantiški vienas kitam.

3 + 8 = susidūrimas

Neišvengsite skaudaus, o gal net ir tragiško susidūrimo gyvenimo vingiuose. Todėl iš anksto apsispręskite dėl gyvenimo nuostatų, principų ir kitų taisyklių. Priešingu atveju, išsiskirsite dėl akivaizdaus charakterio neatitikimo.

3 + 9 = pakeliui

Judviem viskas pakeliui: ir bendros idėjos, ir galimybė realizuoti jas gyvenime. Todėl belieka tik pirmyn!  Labai geras derinys, kadangi jų pagrindas – abiejų žiūrėjimas į tą pačią pusę.

4 + 4 = konservatizmas

Jųdviejų tvirti santykiai, nes jų pagrindas abiejų ganėtinai konservatyvus požiūris ne tik į gyvenimą, bet ir daugelį kitų dalykų. Sąjunga ilgalaikė ir stabili. Bet tikrai vertėtų bent retsykiais papildyti juos ekstremaliais dalykais.

4 + 5 = supratimas 

Тai kad jūs jį (ją) mylite labai gerai. Dabar pamėginkite išmokti labiau suprasti savo antrąją pusę. Paprastai tokia sąjunga trunka neilgai, jei kuris nors iš partnerių iš karto  imsis uolaus valdininko vaidmens.

4 + 6 = tyla 

Panašu, kad jūsų santykiai nepriekaištingi.  Jų esmė - mokėjimas patylėti reikiamu momentu. Todėl ši sąjunga užtikrintai ilgalaikė ir bus pakankamai laiminga.

4 + 7 = saikingumas

Nors ir trūksta jūsų santykiuose aistros bei jausmingumo, užtat jie – tvirti ir stabilūs. Be to, verta nepamiršti, kad abipusė pagarba ir pasitikėjimas partneriu  kaitina ne mažiau.  Todėl neverta net abejoti dėl jų perspektyvumo ir sėkmingumo.

4 + 8 = valdžia 

Kova dėl lyderio pozicijos kaip reikiant kelia aistras santykiuose. Svarbiausia, per daug neįsijauskite į šį vaidmenį. Antraip, iškyla pavojus jų stabilumui.

4 + 9 = trauka

Jūs tiesiog sutverti vienas kitam. Greičiausiai susipažinote netikėtai ir atsitiktinai? Tai reiškia, kad judu suvedė likimas.  Ką ir bepridurti: sąjunga ganėtinai sėkminga, nors konfliktų ir barnių nepavyks išvengti.

5 + 5 = tvarinys

Тai abipusio švelnumo tvarinys. Ši sąjunga - tai kūno ir sielos vienovė. Tai dviejų mylinčių sielų sąjunga.

5 + 6 = žydėjimas

Pamirškite ramybę, nes jūsų laukia aistringų jausmų  proveržiai ir emocijų pliūpsniai. Tiesa, sąjunga bus stabili ir ilgalaikė, jei bus materialiai apsirūpinusi.

5 + 7 = skirtingi, bet panašūs

Тokie skirtingi, bet tuo pačiu labai panašūs.  Ir todėl labai laimingi. Geras derinys, nes daug bendrų interesų, uždavinių ir tikslų.

5 + 8 = ambicijos

Einant už pavadėlio savajam „aš“, galite prarasti „mes“. Ieškokite kompromisų, kadangi labai neaiškios perspektyvos. Santykiai gali rutuliotis tiek teigiama kryptimi, tiek ir neigiama.

5 + 9 = buitis 

Jei neleiskite banaliai buičiai atsistoti tarp jūsų, jųdviejų sąjunga bus viena iš  sėkmingiausių! Ir tuo viskas pasakyta!

6 + 6 = dalinkitės

Jųdviejų santykiai turi perspektyvą, jei nors retsykiais dalinsitės mintimis ir išgyvenimais. Tokios poros santykiai pradžioje grindžiami meile, aistra, bet po kiek laiko jausmai atvėsta. Žinia, norint, kad ugnis neužgęstų, ją reikia nuolat kurenti.  

6 + 7 = neapsisprendimas 

„Aš gyvenu tavimi! Be tavęs negaliu gyventi...“ -  venkite šių žodžių, nes priešingu atveju jųdviejų santykiai atsidurs aklavietėje. Visiškas neapsisprendimas. Todėl santykiai gali rutuliotis neprognozuojama kryptimi.

6 + 8 = realybė

Realistas plius idealistas lygu... puikus derinys. Mėgaukitės vienas kitu ir būsite laimingi.

6 + 9 = įrodymai 

Dažniau įrodinėkite savo širdies žmogui savo jausmų jėgą ir jūsų santykiai niekada neatvės. Dominuos stabilumas santykiuose, tačiau ši sąjunga reikalauja nuolatinio abiejų partnerių jausmų patvirtinimo.

7 + 7 = ego 

„Тu brangus man, bet vienatvė geresnė...“. Stenkitės atsikratyti egoizmo. Santykiai būna tvirti  ir ilgalaikiai tada, kai jiems vadovauja protas.

7 + 8 = ties riba

Tai ne meilė, o nuožmi kova! Pasirengę tam? Sėkmės. Kitaip tariant, nevykusi pora.  Visiškai skirtingi charakteriai. Akivaizdus nesuderamumas.

7 + 9 = skrajojimas padebesiais 

Sėkmingas derinys su sąlyga, kad jūs bent retsykiais nusileisite į nuodėmingą žemę. Tačiau netrūks  ir įtampos: nuėjus „į kairę“ bent vienam iš partnerių – skyrybos neišvengiamos.

8 + 8 = lyderis

Kuris iš jūsų lyderis namuose? Pamėginkite užimti vadovaujančias pozicijas paeiliui ir pamatysite, kad taip daug geriau. Nors iš tikrųjų ši sąjunga būtų sėkmingesnė bendradarbiaujant, kurios pagrindas partnerių abipusis pasitikėjimas.

8 + 9 = bendras verslas

Šiai porai labai paprastas patarimas: susikurkite šeimos verslą – ir pinigų užsidirbsite, ir santykius sutvirtinsite. Taip pat reikia atsisakyti įpročio, kad partneris būtų pavaldus kuriam nors iš jūsų. Tada jūsų sajunga bus perspektyvi ir tvirta.

9 + 9 = ringas

Vienu metu sėkmingi ir nesėkmingi santykiai. Sustiprinkite abipusį supratimą ir jausmus. Pergalė priklauso tik nuo jūsų diplomatiškumo.  Jei abu nusileisite vienas kitam,  galėsite drąsiai pasakyti, kad kartu pragyvenote neveltui.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.09.2022 laikas 20:58 Pusės kūno sportininkas Zionas Clarkas įkvepia kitus ir planuoja laimėti parolimpines žaidynes
Prieš porą metų Zionas Clarkas (Zion Clark), amerikietis, gimęs be pusės kūno ir užsiimantis laisvųjų imtynių sportu, nustebino pasaulį. Apie jį buvo sukurtas dokumentinis filmas, o vėliau jis buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip greičiausias r...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 20:32 Paprasti veiksmai, kad jūsų vyras būtų laimingas
Geroje santuokoje žmonės stengiasi padaryti vienas kitą laimingą. Tai ne visada pavyksta, o žmonės ne visada žino, kokius veiksmus verta atlikti, kad pasiektų šį tikslą. O kai kurie žmonės tiesiog mano, kad tai sudėtingi veiksmai, kuriems neverta ski...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 18:35 Pandemija buvo elito repeticija prieš ‘Didįjį persitvarkymą’
COVID-19 pandemija buvo Pasaulio ekonomikos forumo repeticija, skirta pasirengti "didžiajam persitvarkymui". Gyventojams įvaryti baimę - svarbiausia, kad jie laikytųsi reikalavimų.  Pasaulinis elitas, pandemijos metu pasiekęs masinį paklusnumą, pasit...

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:10 Receptai | Patiekalai Naminiai jautienos/kalakutienos kotletai

Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus! kalakutienos kotletai, kotletai, kotletų receptas, jautienos kotletai, naminiai kotletai, kotletų receptas

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:05 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptos bulvės su tuno įdaru
Iškepusių bulvių viršų perpjauname kryželiu. Į praskėstą bulvę dedame tunų įdaro. Galime papuošti konservuotais kukurūzais, kapotomis petražolėmis arba pjaustytais svogūnų laiškais.

Skaityti daugiau