- 28.01.2018
- 3.4 Reitingas
- 57552 Peržiūrų
- Komentarai
Šių uogų gydymo jėga negali būti nuvertinta!
Keletas tyrimų patvirtino, kad tai yra ypač gydančios uogos. Jos valo sunkiuosius metalus ir kenksmingas medžiagas iš organizmo, taip pat apsaugo nuo vėžio.
Jos turi stiprų priešvėžinį aktyvumą, nes sunaikina didelę dalį piktybinių vėžinių ląstelių krūties, kepenų, smegenų, plaučių ir storosios žarnos.
Tai puikus antioksidantas, kuris pašalina laisvuosius radikalus ir apsaugo nuo žalos sveikąsias ląsteles ir kraujo plazmą. Šios uogos sulėtina senėjimo procesus ir užkerta kelią kai kurioms lėtinėms ligoms.
Pas jas gausu flavonoidų, antioksidantų, folio rūgšties, mineralinių medžiagų ir vitaminų B, C ir E. Taip pat gausu antioksidantų (antocianinų), kurie stimuliuoja imuninę sistemą, sulėtina senėjimą ir sumažina vėžio riziką.
Dėl didelio kiekio vitaminų C ir E ir antioksidantų, jos turi stiprias anti-bakterines, antivirusines ir puikias anti-uždegimines savybes.
Jos taip pat užkerta kelią širdies ligoms, mažina aukštą kraujo spaudimą ir blogo cholesterolio kiekį.
Jos padeda skrandžiui, stimuliuoja skydliaukę ir ypač naudingas hipotiroidizmo atveju.
Juodavaisė aronija arba aronija padeda turint problemų su virškinimu, mažina skausmą ir spazmus žarnyne, gydo viduriavimą ir sumažina žarnyno gleivinės uždegimą.
Šios uogos padeda turint tulžies akmenis, gydo tulžies pūslės uždegimą, padeda kepenų veiklai. Jos dažnai įtraukimas į svorio netekimo dietą.
Aronijos uogas rekomenduojama vartoti 50 gramų 3 kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį, 10-30 dienų, po to padarykite pertrauką 1-2 mėnesius. Jei reikalinga, pakartokite gydymą.
Aterosklerozės ir hipertenzijos atveju rekomenduojama kartu su aronija, vartoti erškėčių nuovirą ir juoduosius serbentus, nes juose yra daug vitamino C, kuris padeda geriau įsisavinti vitaminą P.
Juodavaisės aronijos kontraindikacijos. Padidėja kraujo krešėjimas, skrandžio rūgštingumas, turint skrandžio opa ir dvylikapirštės žarnos opa. Nerekomenduojama vartoti turint mažą kraujo spaudimą hipotenzija (hipotonija).
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau