Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 11

Astrologija: kas mūsų laukia 2018 metais

2018-ųjų metų simbolis – Geltonasis Žemės Šuo, pasižymintis draugiškumu ir ištikimybe. Taip pat naujųjų metų elementas yra Žemė – viena iš pastovių ir materialių stichijų. Visi šie ženklai reiškia, jog ateinantys metai daugumai Zodiako ženklų bus sėkmingi finansų, meilės, karjeros ir kitose srityse.

šuns metais, astrologė, eglė abalikštienė, sėkmingi bus metai, 2018

„Viena iš palankiausių spalvų 2018 metais yra mėlyna, o palankiausias metų laikas – ruduo. Šuns metais vyraus tokios savybės, kaip ištikimybė, kilnumas, garbingumas, pasišventimas ir diplomatiškumas, tačiau neišvengsime ir neigiamų spalvų.

2018 metais tarp žmonių dominuos ir nerimas bei pesimizmas, kas kai kuriems Zodiako ženklams ypač trukdys žengti į priekį ir siekti savo tikslų“, – apie būsimus metus pasakoja astrologė, Ezoterikos mokyklos įkūrėja ir vadovė Eglė Abalikštienė.

Sėkmė ir konfliktai

Pasak astrologės, ateinančiais metais kiekvieno tikslas turėtų būti sukurti savo gyvenime ramybės, taikos ir harmonijos atmosferą, o konfliktines situacijas spręsti diplomatiškai, visuomet stengiantis išklausyti kitą pusę.

„Šuns metai pasižymės ir sėkmingomis bendradarbiavimo galimybėmis, palankiai plėtosis naujos pažintys ir didės draugų ratas. Taip pat 2018-ieji ypač sėkmingi bus tokių profesijų atstovams, kaip policininkai, muitinės darbuotojai, instruktoriai, aktoriai bei žurnalistai“, – tvirtina Eglė Abalikštienė.

Gimusieji Šuns metais (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006) geriausiai sutars su Arklio (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002) bei Tigro (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010) metais gimusiais.

Visgi, gimusiems Šuns metais daugiausiai teks konfliktuoti su Drakono metų atstovais (1940, 1952, 1964, 1976, 1988).

„Šuns metais gimusieji įprastai yra labai draugiški ir nelinkę veltis į konfliktus, tačiau jei pastebi, jog kažkas kitas kėsinasi į jų teritoriją ar kitus jiems svarbius dalykus, tampa labai pikti, agresyvūs bei pasiryžę kovoti“, – nurodo astrologė.

Šuns metų skaičius

Ateinančių metų vienas iš svarbiausių simbolių ne tik šuo, tačiau ir skaičius 2. Kaip pašnekovė pasakoja, tai pirmasis skaičius, reiškiantis daugumą, kada iš dvejybės gali atsirasti daugybė.

„Skaičius 2 yra dvilypumo, susijungimo ir vienas kito papildymo, ryšio ir kovos simbolis, kaip In ir Jang, tamsa ir šviesa, moteriškumas ir vyriškumas, pliusas ir minusas, gyvenimas ir mirtis. Taigi, šis skaičius Šuns metais mus skatina vienas kitą papildyti, mokėti ne tik imti, tačiau ir duoti.

Taip pat dvejetas moko atpažinti priešingumus, toleruoti prieštaravimus, atgauti pusiausvyrą, kitame žmoguje matyti savo atspindį ir tapti harmoningesniais.  Tai yra skaičius – diplomatas ir taikdarys, kokie ir mes patys turėtume būti ateinančiais metais“, – kalba Eglė Abalikštienė.

Astrologė įvardina, kad dvejetas Šuns metais mums gali atnešti ir neigiamų savybių. Viena iš jų – kraštutinumas, kada atsiranda pavojus prarasti save, norint įtikti kitiems ir išvengti konfliktų bei skandalų.

Astrologė pasakė, kas mūsų lauks 2018 metais

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau