Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2017 » Gruodžio » 11

Astrologija: kas mūsų laukia 2018 metais

2018-ųjų metų simbolis – Geltonasis Žemės Šuo, pasižymintis draugiškumu ir ištikimybe. Taip pat naujųjų metų elementas yra Žemė – viena iš pastovių ir materialių stichijų. Visi šie ženklai reiškia, jog ateinantys metai daugumai Zodiako ženklų bus sėkmingi finansų, meilės, karjeros ir kitose srityse.

šuns metais, astrologė, eglė abalikštienė, sėkmingi bus metai, 2018

„Viena iš palankiausių spalvų 2018 metais yra mėlyna, o palankiausias metų laikas – ruduo. Šuns metais vyraus tokios savybės, kaip ištikimybė, kilnumas, garbingumas, pasišventimas ir diplomatiškumas, tačiau neišvengsime ir neigiamų spalvų.

2018 metais tarp žmonių dominuos ir nerimas bei pesimizmas, kas kai kuriems Zodiako ženklams ypač trukdys žengti į priekį ir siekti savo tikslų“, – apie būsimus metus pasakoja astrologė, Ezoterikos mokyklos įkūrėja ir vadovė Eglė Abalikštienė.

Sėkmė ir konfliktai

Pasak astrologės, ateinančiais metais kiekvieno tikslas turėtų būti sukurti savo gyvenime ramybės, taikos ir harmonijos atmosferą, o konfliktines situacijas spręsti diplomatiškai, visuomet stengiantis išklausyti kitą pusę.

„Šuns metai pasižymės ir sėkmingomis bendradarbiavimo galimybėmis, palankiai plėtosis naujos pažintys ir didės draugų ratas. Taip pat 2018-ieji ypač sėkmingi bus tokių profesijų atstovams, kaip policininkai, muitinės darbuotojai, instruktoriai, aktoriai bei žurnalistai“, – tvirtina Eglė Abalikštienė.

Gimusieji Šuns metais (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006) geriausiai sutars su Arklio (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002) bei Tigro (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010) metais gimusiais.

Visgi, gimusiems Šuns metais daugiausiai teks konfliktuoti su Drakono metų atstovais (1940, 1952, 1964, 1976, 1988).

„Šuns metais gimusieji įprastai yra labai draugiški ir nelinkę veltis į konfliktus, tačiau jei pastebi, jog kažkas kitas kėsinasi į jų teritoriją ar kitus jiems svarbius dalykus, tampa labai pikti, agresyvūs bei pasiryžę kovoti“, – nurodo astrologė.

Šuns metų skaičius

Ateinančių metų vienas iš svarbiausių simbolių ne tik šuo, tačiau ir skaičius 2. Kaip pašnekovė pasakoja, tai pirmasis skaičius, reiškiantis daugumą, kada iš dvejybės gali atsirasti daugybė.

„Skaičius 2 yra dvilypumo, susijungimo ir vienas kito papildymo, ryšio ir kovos simbolis, kaip In ir Jang, tamsa ir šviesa, moteriškumas ir vyriškumas, pliusas ir minusas, gyvenimas ir mirtis. Taigi, šis skaičius Šuns metais mus skatina vienas kitą papildyti, mokėti ne tik imti, tačiau ir duoti.

Taip pat dvejetas moko atpažinti priešingumus, toleruoti prieštaravimus, atgauti pusiausvyrą, kitame žmoguje matyti savo atspindį ir tapti harmoningesniais.  Tai yra skaičius – diplomatas ir taikdarys, kokie ir mes patys turėtume būti ateinančiais metais“, – kalba Eglė Abalikštienė.

Astrologė įvardina, kad dvejetas Šuns metais mums gali atnešti ir neigiamų savybių. Viena iš jų – kraštutinumas, kada atsiranda pavojus prarasti save, norint įtikti kitiems ir išvengti konfliktų bei skandalų.

Astrologė pasakė, kas mūsų lauks 2018 metais

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau