Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (8.0K) Komentarų: (0) (29.04.2018 - 20:13)

Ciberžolė ir actas išgydys ligas ir suteiks organizmui jėgų

Tai natūralus antibiotikas!

antibiotikas, namų antibiotikas, ciberžolė, gydymas ciberžole, actas

Namų antibiotikas iš ciberžolės ir acto - skamba gundančiai! Jei dažnai sergate ar greitai pavargstate, atėjo laikas organizmui suteikti jėgų, tonizuojamo gėrimo. Savo rankomis galite pasigaminti vieną iš stipriausių antibiotikų, kurie padės išgydyti ir apsisaugoti nuo daugelio ligų.

Siūloma priemonė yra natūralus antibiotikas, kuris stiprina imuninę sistemą, valo kraują, gerina kraujo tekėjimą ir limfą visame kūne. Puiki priemonė susidorojant su peršalimo ligomis!

Ingredientai norintiems pasigaminti tonika-antibiotika:

  • 2 šaukštai ciberžolės miltelių arba 2 gumbus ciberžolės šakniastiebius;
  • 700 ml obuolių acto (geriau ekologiškas);
  • ¼ puodelio smulkintų česnakų;
  • ¼ puodelio smulkintų svogūnų;
  • 2 šviežios paprastos paprikos - pačios aštriausios, kurias galėsite rasti (nepamirškite dėvėti pirštines, kai jas pjaustysite jas - jos gali sudirginti jūsų odą!);
  • ¼ puodelio tarkuoto imbiero;
  • 2 šaukštai tarkuotų krienų.

Kaip pasigaminti namų antibiotiką iš ciberžolės ir acto

Visus ingredientus, išskyrus actą, sumaišykite dubenyje ir perpilkite į stiklinį indą. Įpilkite obuolių actą, kad jis užpildytų stiklinį indą iki viršaus. Idealiu atveju, indas turėtų būti užpildytas 2/3 mišiniu, o visa kita - actu. Uždarykite indą sandariai, keletą kartų papurtykite. Indą palikite vėsioje sausoje vietoje 2 savaitėms. Keletą kartų gerai suplakite.

Po dviejų savaičių perkoškite mišinį. Gautą mišinį laikykite šaldytuve. Jei jaučiate, kad pradedate sirgti ar prarandate jėgas, vartokite toniką po 1 šaukštą, 2 kartus per dieną. Jei jau susirgote, vartokite reguliariai kiekvieną dieną. Tačiau būkite atsargūs - jis labai aštrus. Nebus taip blogai, jeigu pasikonsultuotumėte su savo gydytoju!

Šis tonikas padės sustiprinti imunitetą, ypač kai siaučia aplinkui ligos žiemos metu. Jis suteikia energijos, kovoja su virusais, sustiprina organizmą. Būkite sveiki ir nesirkite!

Ciberžolė ir actas išgydys ligas ir suteiks organizmui jėgų


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: antibiotikas, namų antibiotikas, sveikatos patarimai, gydymas ciberžole, ciberžolė, actas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar