Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos » 2019 » Lapkričio » 4

Galutinai Atskleidė Bermudų Trikampio „Paslaptį“

Pradėkime iškart nuo esminio dalyko: visa Bermudų trikampį gaubianti mistika tėra išsigalvojimas. Lėktuvai ir laivai teritorijoje tarp Puerto Riko, Floridos ir Bermudų salų dingsta ne ką dažniau, nei bet kurioje kitoje pasaulio vietoje – statistiškai šis regionas visiškai niekuo neišsiskiria. Ir nors yra daugybė natūralių priežasčių, sąlygų ir mechanizmų, kurie gali lemti laivų skendimą, šiame Trikampyje jų beveik nėra, rašo „IFL Science“.

Nepaisant to, Trikampio istorijos vis šmėkšteli naujienose – ir taip nutiko dar katą. Tačiau nors besivadovaujantys racionalumu ir kritiniu mąstymų jau vėl tikėjosi išgirsti kokius nors kreivus misticizmus, šįkart jie liko maloniai nustebinti: pirmą kartą istorijoje pranešimuose iš tikrųjų pabrėžiama, kad toks reiškinys kaip Bermudų trikampis paprasčiausiai neegzistuoja.

Tiesioginio interviu news.com.au metu žinomas mokslo populiarintojas iš Australijos Karlas Kruszelnickis pastebėjo, kad rajone dingusių laivų ir orlaivių skaičius „procentiškai yra toks pat, kaip ir bet kurioje kitoje pasaulio vietoje“.

„Teritorija yra netoli pusiaujo, šalia turtingosios pasaulio dalies – Amerikos – todėl ten jūrinis eismas intensyvus“, – laidoje kalbėjo specialistas.

Kalbant Lietuviškai pavyzdžiais – didelį avaringumą „Via Baltica“ kelyje kelia ne paslaptingos anomalijos, ne ateiviai ar keisti gamtos reiškiniai, bet tiesiog didelis transporto intensyvumas.

Anot K.Kruszelnickio, Bermudų trikampio mitas prasidėjo, kai regione tarp Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų dingo keli aukšto rango kariniai konvojai. Bet realybėje dingimus lemia blogi orai ir silpnesni ar neparuošti laivai bei lėktuvai.

Kai kurie lakūnai, dingę tais laikais, taip pat buvo linkę daryti katastrofiškas klaidas – dažnai pasiklysdavo, prieš skrendant vartodavo alkoholį ar net kildavo be tinkamos aviacinės įrangos.

Kūnai ir nuolaužos daugeliu atvejų niekada nebuvo rasti, tačiau tai nenuostabu – atsižvelgiant į tai, kad Trikampis apima didžiulę (ir dar gilaus gilaus) vandens teritoriją. Net ir šiandien lėktuvų ir valčių nuolaužos aptinkamos retai – nepaisant didžiulės paieškų ir stebėjimo technologijų pažangos.

Nepaisant to, kad jau seniai žinoma, jog Trikampis nė kiek nėra mistiškas ar nežemiškas, bandant „paaiškinti“ šiuos išnykimus kilo daugybė hipotezių – ir jos svyravo nuo šiek tiek moksliškų iki visiškai nutolusių nuo realybės.

Pavyzdžiui, visai neseniai buvo keliama versija, kad laivus pražudė metano burbuliukai, kylantys įšalo kišenių, esančių dugne, po žeme. Nors tai yra moksliškai tikėtina, vis dėlto egzistuoja viena problema: Trikampio dugne nėra jokių metano atsargų.

Kaip pažymi JAV Nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija (NOAA), pats Trikampis oficialiai neegzistuoja. Nors jie pabrėžia, kad „aplinkos sąlygos“ galėtų paaiškinti daugelį dingimų, administracija atkreipia dėmesį“ kad „JAV geografinių pavadinimų valdyba nepripažįsta Bermudų trikampio kaip oficialaus pavadinimo“.

„Nėra įrodymų, kad paslaptingi dingimai Bermudų trikampyje dažnesni nei bet kurioje kitoje didelėje vandenyno vietoje, kurioje dažnai keliaujama“, – skelbia NOAA.

Publikuoja: lrytas.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau