Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 27

Iš mergaitės pilvo buvo pašalintas "lobis" monetos, grandinėles, žiedai

Operacijos metu gydytojai iš pacientės pilvo išėmė 69 grandinėles, 80 auskarų, 90 monetų, 11 nosies žiedų, aštuonis medalionus, keturis raktus ir kitus daiktus.

Indijoje gydytojai merginos skrandyje atrado papuošalų, kurių vertė 53 000 svarų sterlingų (pasaulio įvairenybės - paranormal.lt) .

Dvidešimt šešerių metų Runi Khatun buvo išvežta į ligoninę su stipriu skausmu ir vėmimu. Ultragarsinis tyrimas parodė, kad jos skrandyje buvo metalinių daiktų. Operacijos metu gydytojai iš pacientės pilvo išėmė 69 grandines, 80 auskarų, 90 monetų, 11 nosies žiedų, aštuonis medalionus, keturis raktus, laikrodžio rodyklę, dvi sidabrines monetas ir penkias apyrankes. Dauguma daiktų buvo iš vario ir žalvario, kai kurie daiktai buvo iš aukso. Anot britų leidinio "Metro", bendras metalinių dirbinių svoris buvo 1,6 kilogramo.

Mergaitė buvo stipriai išsekusi. Gydytojų teigimu, per savaitę jai venomis buvo švirkščiamas maistas ir tik po septynių dienų medikai rizikavo atlikti operaciją. Šiuo metu gydytojai jos būklę vertina, kaip stabilią.
 

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar