Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (858) Komentarų: (0) (03.06.2018 - 15:00)

JAV naikintuvai užfiksavo NSO

Socialiniuose tinkluose plinta JAV laivyno užfiksuotas vaizdo įrašas. Jame įamžintas keistas, „tic-tac“ formos objektas. Kaip buvo užfiksuotas NSO, plačiau skaitykite planet-today.com

Pirmą kartą tokio tipo NSO buvo užfiksuotas gruodį, tačiau pastebėjimų vis dažnėja. Paskutinė kartą jį pamatė virš Kalifornijos ir Meksikos.

nso, pilotai, jav kariuomenė, laivas, laivynas, objektas, ufo

Objektą pastebėjo specialus radaras, tačiau vos po kelių minučių, objektas dingo.

Neseniai paaiškėjo, kad Pentagonas slėpė vieną pilotų pastebėjimą. Pasirodo, jog NSO panaudojo per fantastinius filmus matomą mechanizmą, leidžiantį objektą paslėpti tarsi po nematomu apsiaustu. Pilotai tikino, kad NSO skrido neįtikėtinai greitai ir manevringai judėjo.

nso, pilotai, jav kariuomenė, laivas, laivynas, objektas, ufo

Objektą bandė sekti, tačiau jis prapuolė. Greitai buvo užfiksuotas neįprastas judėjimas vandenyne, tačiau JAV pilotai paties objekto nebematė.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar