Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 3

Aptikta kiniška versija „Zona 51“

Interneto lankytojai žemėlapyje esančioje Kinijoje aptiko neįprastą zoną su nenustatytu juodu objektu. Jau dabar įvardijama, kad tai amerikietiškos „Zona 51“ analogas, tik pastatytas Kinijoje. Google koordinatės 40°25'43.88"N 99°50'47.40"E.

Interneto lankytojai išstudijavo „Google Maps“ žemėlapyje esančią vietovę ir aptiko įtartiną vietą su nenustatytu objektu, Gansu provincijoje, esančioje pasienyje su Mongolija. Sąmokslo teorijos šalininkai teigia, ką jie pamatė yra juodas nematomas-lėktuvas, tariamai sukurtas panaudojant «ateivių technologijas» (sąmokslo teorijos - paranormal.lt).

Sąmokslo teoretikas Scott C Waring susidomėjo „Google Maps“ žemėlapyje esančiomis nuotraukomis. Jis išanalizavo žemėlapį ir nusprendė, kad nežinomas juodas objektas yra dešimties metrų pločio. Waring neatmetė galimybės, kad juodą nematomą-lėktuvą galėjo sukurti kinai, kaip atsakas amerikiečių zonoje esančioms technologijos.

kiniška Zona 51, Zona 51, Kinija, nematomas-lektuvas, paranormal.lt

Kai kuo interneto lankytojai sutiko su sąmokslo teoretiko išvadomis, tačiau, buvo ir tokių, kurie bandė pateikti kitokį paaiškinimą, ką jie pamatė. Viena iš versijų, kurią pasiūlė interneto lankytojai, kad žemėlapyje rasta zona yra paprasta dronų paleidimo aikštelė.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar