Pagrindinis » Kategorija: Gamtos paslaptys » Peržiūrų: (527) Komentarų: (0) (10.06.2018 - 12:58)

Namibijos pakrantėje išmestas retas banginis, kurio žandikaulį kažkas sulaužė

Namibijos paplūdimyje į jūros krantą išmestas padaras išgąsdino daugybę žmonių. Keista jo išvaizda privertė net mokslininkus gerai pasukti galvas. Jokio atsakymo kol kas jie negali pateikti.

Namibija, gyvis, banginis

Gyvis primena banginio ir delfino mišrūną, tačiau jo spalva taip pat yra neįprasta. Pūvantys palaikai buvo šešių metrų ilgio ir pradėję irti, todėl sunku atpažinti, kas tai galėjo būti.

Namibija, gyvis, banginis

Namibija, gyvis, banginis

Mokslininkai tikino, kad neturi nė menkiausios minties, kas tai per gyvis, tačiau jis labiausiai primena Cuviero snapuotajį banginį. Visgi šios rūšies banginis Namibijoje buvo aptiktas tik vieną kartą.

Namibija, gyvis, banginis

Tyrėjai aiškina, jog neaišku, kodėl gyvis nugaišo ir atsidūrė Namibijos vandenyse, nes jie dažniausiai gyvena visai kitokioje temperatūroje, giliai po vandeniu.

Namibija, gyvis, banginis

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar