Pagrindinis » Kategorija: Mistinės būtybės » Peržiūrų: (291) Komentarų: (0) (11.06.2018 - 12:30)

Naktinis padaras padeko į vazdo stebėjimo kamerą

CCTV kameros Australijoje užfiksavo keistą padarą. Prie vyro namų pasirodęs gyvis nustebino milijonus internautų, nes, kad ir kiek keistų gyvūnų pasaulyje egzistuotų, tokio, regis, dar niekas nėra matęs.

Paslaptingi gyvūnai, padaras, australija, gyvūnas, gyvis

Peržiūrėjęs CCTV vaizdo įrašus, filmuotus prie jo namų, vyras pastebėjo baugiai atrodantį padarą, primenantį keistą kengūros ir šuns hibridą. Gyvis išdrįso priartėti prie pat kameros. Vaizdą nufotografavęs žmogus iš karto juo pasidalijo su interneto vartotojais, socialiniame tinkle „Imgur“.

Vieni tikino, kad gyvis panašiausias į Tazmanijos tigrą, tačiau jie išnyko dar 1936 metais, todėl tai negalėtų būti tiesa. Kiti sako, kad galbūt padaras yra keisto, gyvūnus kryžminančio eksperimento, rezultatas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: Paslaptingi gyvūnai, australija, gyvūnas, padaras, gyvis
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar