Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2017 » Spalio » 20

33 liaudiški būdai išsuždegimą igydyti bronchitą ir plaučių

Bronchitas, plaučių uždegimas skamba bauginančiai. Tai ligos nuo kurių kartais miršta žmonės. Liga, mirtis…baisūs žodžiai. Nei vienas nenorėtų iš mūsų susidurti su šiomis ligomis. Tačiau, jeigu mes netinkamai gyvename, netinkamai ilsimės, netinkamai maitinamės, mes nualiname savo organizmą, ir taip nusilpsta mūsų imuninė sistema. O tuomet, ligoms, jau kelias atviras į mūsų organizmą.

33 liaudiški būdai išsuždegimą igydyti bronchitą ir plaučių

Šiame straipsnyje rasite 33 būdus, kaip paprastai ir be cheminių vaistų išsigydyti šias baises ligas.

Nuo bronchito ir plaučių uždegimo

  1. Sergant bronchitu ir labai kosint, naudinga valgyti svogūnų laiškų salotas, paskanintas kiaušiniu ir grietine.
  2. 5 didelės česnakų skiltelės sutrinamos su druska ir sumaišoma su 200 gramų šviežio sviesto. Gauta masė užtepama ant duonos ir valgoma sergant bronchitu, pneumonija, bronchine astma.
  3. Bronchų spazmus malšina bulvių košė, sumaišyta su dideliu kiekiu pieno.
  4. Bronchitą efektyviai gydo avižų kisielius sumaišytas su pienu ir grietine.
  5. 400 gramų sėlenų užpilama 1,8 litro verdančio vandens ir 10 minučių pavirinama. Gautas nuoviras pasaldinamas cukrumi ir karštas geriamas keletą kartų per dieną.
  6. Sergant bronchitu,rekomenduojama valgyti gleivingas miežių sriubas bei košes ir geti kisielių.
  7. Sumaišoma po 100 g. rugių, avižų bei miežių grūdų, įdedama 30 g. cikorijos, pakepama, įdedam 2 migdolų branduoliai ir susmulkinama. Geriama kaip kava su karštu pienu.
  8. 5 vidutinio dydžio sutrintos česnako skiltelės užpilamos 1 stikline nepasterizuoto pieno ir išgeriama per dieną. Šis antpilas ypač rekomenduojamas vaikams.
  9. Du išplakti kiaušiniai iškepami su kiaulės taukais ir pabarstoma druska. Atvėsinta kiaušinienė prieš naktį uždedama ant ligonio krūtinės. Padeda sergant bronchitu.
  10. 2 – 3 šalpusnio lapai užpilami 0,5 litro pieno, pavirinama, įdedama truputį kiaulės taukų ir geriama po vieną puodelį prieš einant miegoti.
  11. 1 dalis eglių sakų sumaišoma su 1 dalimi vaško; ištirpinama ir atvėsinama. Šis mišinys uždedamas ant įkaitusių anglių ir kvėpuojama jo garais.
  12. 1 arbatinis šaukštelis pušų pumpurų arba 2 arbatiniai šaukšteliai eukalipto lapų užpilama 0,5  stiklinės vandens ir kaitinama ant ugnies. Iš storo popieriaus padaromas vamzdelis ir pro jį kvėpuojama iš indo kylančiais garais 80 – 100 įkvėpimų.
  13. Sumaišyti citrinos sultis su alyvų aliejumi lygiomis dalimis ir gerti po 1 arbatinį šaukštelį kas valandą.
  14. Gerti po stiklinę beržų sulos 2 – 3 kartus per dieną.
  15. 3 – 4 gr. džiovintų beržo pumpurų arba 6 – 8 gr. džiovintų jaunų beržo lapelių užplikyti 0,5 litro karšto vandens ir 15 – 20 min. virti. Nuovirą gerti po 1 / 2 stiklinės 3 – 4 kartus per dieną.
  16. 10 gr. susmulkintų džiovintų gysločio lapų užplikyti 1 stikline verdančio vandens ir 30 min. leisti nusistovėti. Gerti po 1 / 3 – 1 / 2 stiklinės 3 – 4 kartus per dieną, 20 min. prieš valgį.
  17. Valgyti aviečių uogas, geriausiai laukinių aviečių uogas.
  18. Valgyti šviežias ir džiovintas juodųjų serbentų uogas.
  19. 3 – 5 gr. džiovintų juodųjų serbentų lapų užpilti 1 stikline verdančio vandens ir 10 – 20 min. palaikyti uždengus. Gerti kaip arbatą po 0,5 stiklinę 2 – 3 kartus per dieną.
  20. Valgomą šaukštą džiovintų šalpusnio lapų užpilti stikline verdančio vandens ir 30 min. leisti nusistovėti. Gerti po valgomą šaukštą 4 – 6 kartus per dieną.
  21. 2 arbatinius šaukštelius susmulkintos džiovintos raudonėlio žolės užplikyti stikline verdančio vandens ir 20 min. leisti nusistovėti. Gerti šiltą po 1 / 2 stiklinės 3 – 4 kartus per dieną, 15 – 20 min. prieš valgį.
  22. 1 arbatinį šaukštelį džiovintų krapų sėklų suvalgyti užgeriant šiltu vandeniu, prieš valgį 3 kartus per dieną.
  23. 20 gr. susmulkintos džiovintos lakišiaus žolės užpilti stikline verdančio vandens ir užvirinti. Gerti po 1 valgomą šaukštą 3 kartus per dieną.
  24. Vartoti šviežias erškėtrožių uogas, uogienę arba džiovintų uogų arbatą.
  25. Naudinga valgyti sudygusias saulėgrąžų sėklas.
  26. Sergant viršutinių kvėpavimo takų arba plaučių ligomis, rekomenduojama valgyti pakepintus lazdynų riešutus su nedideliu kiekiu juodos duonos. Toks valgis padeda greičiau pasišalinti skrepliams.
  27. Sergant plaučių ligomis rekomenduojama valgyti pistacijos riešutus ir iš jų pagamintą sviestą.
  28. Sutarkuoti mėlyną svogūną ir jį sumaišyti su 1 kiaušinio baltymu. Vartoti po 1 valgomą 1 kartą per dieną. Vartoti 10 dienų, padaryti pertrauką ir vėl naudoti 10 dienų. Po 50 šaukštų bronchitas ilgam nurimsta.
  29. Imti lygiomis dalimis nasturtų žiedų, medaus ir degtinės arba raudono vyno. Užplikyti stiprią nasturtų arbatą, palaukti, kol pritrauks, atvėsinti ir perkošti. Sumaišyti su degtine ir medumi. Gerti po valgomąjį šaukštą 2 – 3 kartus per dieną. Padeda sergant plaučių uždegimu.
  30. Gerti nasturtų žiedų arbatą, sergant bronchitu, plaučių uždegimu.
  31. Imti ridiką su „uodegėle“, nupjauti viršų ir išskobti maždaug apie trečdalį vidaus. Į jį įdėti truputį medaus. Ridiką įstatyti į stiklainį su vandeniu, įmerkus jį uodegėle. Maždaug po 4 val. ridikas bus pilnas sulčių. Sultis išgerti ir vėl įdėti medaus. Taip daryti 2 dienas, kol ridikas išdžiūsta. Sergantys bronchitu, kokliušu, kosuliu tokias sultis turi gerti po 1 arbat. šaukštelį 3 – 4 kartus per dieną.
  32. Paruošti iš trispalvės našlaitės arbatą – 1 : 10. Gerti šiltą po trečdalį stiklinės, joje ištirpinus du arbatinius šaukštelius medaus. Gerti tris kartus per dieną. Gydymo kursas 20 – 30 dienų.
  33. Bronchinė astma. 500 g. medaus, 500 g. avino taukų, 500 g. sviesto, sumaišytu su 100 g. kakavos ir 10 šviežių vištos kiaušinių. Viską virti 1 – 2 min. nuo užvirimo, po to, maišant ataušinti. Vartoti po arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną, užgeriant šiltu pienu. Esant užtęstiems priepuoliams gerti miežių kavą.

Visi aukščiau išvardinti receptai tinka tik tiems, kurie tikrai tiki šiais receptais. Visi kiti net nesivarginkite ir nebandykite tais receptais gydytis, kadangi jūs tuo netikite. Mūsų ligos atsiranda, visų pirma mūsų mintyse, emocijose, ir tik po to „išlenda“ į mūsų kūną. Taigi, jeigu mintimis netikite tuo ką darote, verčiau eikite į polikliniką, gaukite receptą ir gydykitės antibiotikų kursu. Tai, ko gero geriausias patarimas tiems, kas nepasitiki savo kūnu ir savo kūno galimybėmis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.10.2019 laikas 20:59 Receptai Skanus Varškės Ir Uogų Vyniotinis

Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ...

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 20:58 Receptai Dabar kepu šį mėsos pyragą kiekvieną sekmadienį!

Mėsos pyrago receptas. Pats skaniausias m4so pyragas. Labai greitas paruošimas, kai neturime laiko.

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 15:27 Receptai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau