Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2017 » Rugsėjo » 18

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna sunkių periodų. Tačiau santykiuose partnerio nuotaikų pokyčiai gali greitai tapti didele problema. Vienas dalykas, jei antroji pusė iš tiesų kenčia nuo depresijos ar psichikos sutrikimo. Tai nėra negatyvumas – tai yra liga, kurią galima išgydyti. Kitas dalykas, žmonės, kurie tiesiog turi labai negatyvų požiūrį į gyvenimą. Santykiai su tokiu žmogumi gali atsiliepti jūsų santykiams ir psichinei būklei. Kartais sunku atskirti juodą humorą nuo toksiško negatyvumo, tačiau jeigu nuolatos jaučiate, kad šie santykiai jus žlugdo, atėjo metas kažką keisti.

Santykiai

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus ir kritiškas:

  • Nebėra nieko smagaus. Jis sugeba sugadinti nuotaiką net ten, kur, regis, jos sugadinti būtų neįmanoma. Jis atranda kažką blogo mėgstamiausios jūsų grupės koncerte, restorane, kuriame planavote romantišką vakarienę ir pan.
  • Neleidžiama smagiai leisti laiką. Kai pasidalijate geromis naujienomis arba tuo, kad buvo gera diena, jis randa priežasčių, prie ko prikibti ir sugadinti nuotaiką. Jie visada paminės tūkstantį priežasčių, kodėl kažkas gali nepavykti arba būti ne taip, kaip jūs tikitės. Jiems patinka kritikuoti viską ir visus, bet nebūtinai tai turi tapti ir jūsų gyvenimo dalimi.
  • Prieš ką nors pasakant, gerai pagalvojama. Bijodami dar labiau nepabloginti padėties, ilgai galvojate apie tai, ką pasakyti. Užuot iš karto pasidžiaugę savaitgalio planais, artėjantį pokalbį dėl darbo ir kitus svarbius gyvenimo įvykius, galvojate, kaip pateikti visas šias naujienas, kad nesulauktumėte negatyvumo ir kritikos lavinos.
  • Nebėra noro būti šalia. Tikrai blogai, kai pradedate ne tik kad nelaukti, bet ir bijoti, kad jis grįš namo iš darbo, nes tada reikės praleisti keletą valandų, stengiantis jį pralinksminti arba klausytis jo niekada nesibaigiančių skundų. Jaučiate, kad turite kiekvieną kartą psichiškai pasiruošti tam, kad jis gali skųstis viskuo labai ilgai.
  • Noras pasišalinti kuo įmanoma greičiau. Jūs tikrai jį mylite ir galėtumėte apie jį pasakyti daug gero, bet buvimas kartu sekina, todėl pasitaikius menkiausiai progai, stengiamasi leisti laiką atskirai. Galima įtarti, kad santykiuose yra kažkas blogai, jei kyla noras „pabėgti“, „pailsėti“ nuo partnerio ir pasilinksminti mieste su draugais.
  • Antroji pusė kuo toliau, tuo atrodo bjauresnis. Negatyvumas gali būti nepatrauklus. Gali nebebūti noro intymiai suartėti, gali erzinti kiekviena smulkmena, elgesio ypatumai. Kai partnerio negatyvumas pradeda kenkti poros lytiniam gyvenimui, metas kažką keisti.
  • Partneris nepastebi, kad kažkas santykiuose nėra gerai. Kai norite pakalbėti apie santykius, antroji pusė turėtų bent jau jūsų išklausyti. Jeigu santykiai yra tapę toksiškais, partneris neturės jokio supratimo, apie ką jūs kalbate, kai užsiminsite apie tai, kad jis jus gniuždo. Jeigu asmuo nėra pasirengęs ieškoti kompromisų, reikėtų susimąstyti apie tai, su kokiu žmogumi esate ir ar verta tęsti santykius.

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau