Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (210) Komentarų: (0) (18.09.2017 - 13:35) Spausdinti

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna sunkių periodų. Tačiau santykiuose partnerio nuotaikų pokyčiai gali greitai tapti didele problema. Vienas dalykas, jei antroji pusė iš tiesų kenčia nuo depresijos ar psichikos sutrikimo. Tai nėra negatyvumas – tai yra liga, kurią galima išgydyti. Kitas dalykas, žmonės, kurie tiesiog turi labai negatyvų požiūrį į gyvenimą. Santykiai su tokiu žmogumi gali atsiliepti jūsų santykiams ir psichinei būklei. Kartais sunku atskirti juodą humorą nuo toksiško negatyvumo, tačiau jeigu nuolatos jaučiate, kad šie santykiai jus žlugdo, atėjo metas kažką keisti.

Santykiai

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus ir kritiškas:

  • Nebėra nieko smagaus. Jis sugeba sugadinti nuotaiką net ten, kur, regis, jos sugadinti būtų neįmanoma. Jis atranda kažką blogo mėgstamiausios jūsų grupės koncerte, restorane, kuriame planavote romantišką vakarienę ir pan.
  • Neleidžiama smagiai leisti laiką. Kai pasidalijate geromis naujienomis arba tuo, kad buvo gera diena, jis randa priežasčių, prie ko prikibti ir sugadinti nuotaiką. Jie visada paminės tūkstantį priežasčių, kodėl kažkas gali nepavykti arba būti ne taip, kaip jūs tikitės. Jiems patinka kritikuoti viską ir visus, bet nebūtinai tai turi tapti ir jūsų gyvenimo dalimi.
  • Prieš ką nors pasakant, gerai pagalvojama. Bijodami dar labiau nepabloginti padėties, ilgai galvojate apie tai, ką pasakyti. Užuot iš karto pasidžiaugę savaitgalio planais, artėjantį pokalbį dėl darbo ir kitus svarbius gyvenimo įvykius, galvojate, kaip pateikti visas šias naujienas, kad nesulauktumėte negatyvumo ir kritikos lavinos.
  • Nebėra noro būti šalia. Tikrai blogai, kai pradedate ne tik kad nelaukti, bet ir bijoti, kad jis grįš namo iš darbo, nes tada reikės praleisti keletą valandų, stengiantis jį pralinksminti arba klausytis jo niekada nesibaigiančių skundų. Jaučiate, kad turite kiekvieną kartą psichiškai pasiruošti tam, kad jis gali skųstis viskuo labai ilgai.
  • Noras pasišalinti kuo įmanoma greičiau. Jūs tikrai jį mylite ir galėtumėte apie jį pasakyti daug gero, bet buvimas kartu sekina, todėl pasitaikius menkiausiai progai, stengiamasi leisti laiką atskirai. Galima įtarti, kad santykiuose yra kažkas blogai, jei kyla noras „pabėgti“, „pailsėti“ nuo partnerio ir pasilinksminti mieste su draugais.
  • Antroji pusė kuo toliau, tuo atrodo bjauresnis. Negatyvumas gali būti nepatrauklus. Gali nebebūti noro intymiai suartėti, gali erzinti kiekviena smulkmena, elgesio ypatumai. Kai partnerio negatyvumas pradeda kenkti poros lytiniam gyvenimui, metas kažką keisti.
  • Partneris nepastebi, kad kažkas santykiuose nėra gerai. Kai norite pakalbėti apie santykius, antroji pusė turėtų bent jau jūsų išklausyti. Jeigu santykiai yra tapę toksiškais, partneris neturės jokio supratimo, apie ką jūs kalbate, kai užsiminsite apie tai, kad jis jus gniuždo. Jeigu asmuo nėra pasirengęs ieškoti kompromisų, reikėtų susimąstyti apie tai, su kokiu žmogumi esate ir ar verta tęsti santykius.

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus

reklama
ŽYMĖS: Psichologija, partneris, Santykiai, antroji pusė

Pasidalinkite su Paranormal.lt savo naujiena, mintimis, nutikimais! Registruokitės ir rašykite blog‘e. Turite sveikatai veiksmingą receptą, ligos istorija, pasidalinkite savo pasakojimu. Rašykite blog‘e

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Alyvmedžio lapelių arbatą turi didelės gydomąsias savyb...

Alyvmedis - senovinis augalas, kuris buvo naudojamas tiek maiste, tiek kaip gydymo priemonė. Jis yra žinomas dėl savo gydomųjų ...
Ligos, mutacijos
Kūdikis, kuris neturi nosies...

Elisas Thompsonas dėl itin reto sutrikimo gimė be nosies. Pasaulį su tokiu išsigimimu išvysta tik vienas iš 197 milijonų kūdikių...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kokosų kefyras sustiprina imuninę sistemą, gerina viršk...

Kokosų kefyras su cinamonu gali padėti pašalinti žarnyno problemas, sustiprinti imuninę sistemą ir išvengti vėžio! Ir štai kaip ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kuo naudinga želatina ir kaip ją galima panaudoti...

Želatina – maisto produktas, kuris gali būti lapelių arba grūdelių forma, beskonis ir bekvapis, išgaunamas iš gyvūnų ir...