Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Rugsėjo » 18

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna sunkių periodų. Tačiau santykiuose partnerio nuotaikų pokyčiai gali greitai tapti didele problema. Vienas dalykas, jei antroji pusė iš tiesų kenčia nuo depresijos ar psichikos sutrikimo. Tai nėra negatyvumas – tai yra liga, kurią galima išgydyti. Kitas dalykas, žmonės, kurie tiesiog turi labai negatyvų požiūrį į gyvenimą. Santykiai su tokiu žmogumi gali atsiliepti jūsų santykiams ir psichinei būklei. Kartais sunku atskirti juodą humorą nuo toksiško negatyvumo, tačiau jeigu nuolatos jaučiate, kad šie santykiai jus žlugdo, atėjo metas kažką keisti.

Santykiai

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus ir kritiškas:

  • Nebėra nieko smagaus. Jis sugeba sugadinti nuotaiką net ten, kur, regis, jos sugadinti būtų neįmanoma. Jis atranda kažką blogo mėgstamiausios jūsų grupės koncerte, restorane, kuriame planavote romantišką vakarienę ir pan.
  • Neleidžiama smagiai leisti laiką. Kai pasidalijate geromis naujienomis arba tuo, kad buvo gera diena, jis randa priežasčių, prie ko prikibti ir sugadinti nuotaiką. Jie visada paminės tūkstantį priežasčių, kodėl kažkas gali nepavykti arba būti ne taip, kaip jūs tikitės. Jiems patinka kritikuoti viską ir visus, bet nebūtinai tai turi tapti ir jūsų gyvenimo dalimi.
  • Prieš ką nors pasakant, gerai pagalvojama. Bijodami dar labiau nepabloginti padėties, ilgai galvojate apie tai, ką pasakyti. Užuot iš karto pasidžiaugę savaitgalio planais, artėjantį pokalbį dėl darbo ir kitus svarbius gyvenimo įvykius, galvojate, kaip pateikti visas šias naujienas, kad nesulauktumėte negatyvumo ir kritikos lavinos.
  • Nebėra noro būti šalia. Tikrai blogai, kai pradedate ne tik kad nelaukti, bet ir bijoti, kad jis grįš namo iš darbo, nes tada reikės praleisti keletą valandų, stengiantis jį pralinksminti arba klausytis jo niekada nesibaigiančių skundų. Jaučiate, kad turite kiekvieną kartą psichiškai pasiruošti tam, kad jis gali skųstis viskuo labai ilgai.
  • Noras pasišalinti kuo įmanoma greičiau. Jūs tikrai jį mylite ir galėtumėte apie jį pasakyti daug gero, bet buvimas kartu sekina, todėl pasitaikius menkiausiai progai, stengiamasi leisti laiką atskirai. Galima įtarti, kad santykiuose yra kažkas blogai, jei kyla noras „pabėgti“, „pailsėti“ nuo partnerio ir pasilinksminti mieste su draugais.
  • Antroji pusė kuo toliau, tuo atrodo bjauresnis. Negatyvumas gali būti nepatrauklus. Gali nebebūti noro intymiai suartėti, gali erzinti kiekviena smulkmena, elgesio ypatumai. Kai partnerio negatyvumas pradeda kenkti poros lytiniam gyvenimui, metas kažką keisti.
  • Partneris nepastebi, kad kažkas santykiuose nėra gerai. Kai norite pakalbėti apie santykius, antroji pusė turėtų bent jau jūsų išklausyti. Jeigu santykiai yra tapę toksiškais, partneris neturės jokio supratimo, apie ką jūs kalbate, kai užsiminsite apie tai, kad jis jus gniuždo. Jeigu asmuo nėra pasirengęs ieškoti kompromisų, reikėtų susimąstyti apie tai, su kokiu žmogumi esate ir ar verta tęsti santykius.

7 ženklai, kad jūsų partneris yra per daug negatyvus

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau