Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2017 » Rugsėjo » 22

Daiktai, kurių negalima kelti nuo žemės!

Dar nuo pat vaikystės buvome mokomi, jog gatvėje negalima nieko kelti nuo žemės. Iš dalies tai buvo susieta su ligomis ir mikrobais, kurie sukelia juos. Tačiau, intuityviai mūsų tėvai jautė, kad pakelti daiktai gali suteikti neigiamos energijos namams.

Daiktai, kurių negalima kelti nuo žemės!

O juk būtent taip ir yra. Atsitiktinai pakeltas daiktas gali sugriauti jūsų laimę. Norėdami to išvengti, bet kuriuo atveju, nekelkite ir neneškite į namus šių daiktų. Paskaitykite, kokį pavojų jie kelia.

1. Monetos

Monetų nereikėtų imti ne todėl, kad galite gauti per galvą, o todėl, kad metalas ir geležis, iš esmės, gali “įsisavinti” savininko energetiką. Teigiama energetika paverčia monetą kažkuo panašiu į talismaną, kurį niekas tikrai nepaliks gulintį gatvėje, ji taip pat atneša laimę.

O jeigu “išlieti” į monetą visus savo nusiskundimus, pyktį, ir liūdesį bei palikti lauke, žmogus, radęs kapeikėlę taps problemų savininku. Taigi, gerai pagalvokite prieš pakeldami metalinius pinigus gatvėje.

2. Juvelyriniai papuošalai, bižuterija ir pan.

Mūsų protėviai visada suteikdavo tauriesiems metalams antgamtinių savybių. Konkrečiai kalbant, tie, kurie jau seniai priklausė vienam žmogui ir reiškė kažką daugiau nei tik papuošalą (pavyzdžiui, magiškas runas ar kryžiukas).

Magija užsiimantys asmenys aktyviai naudoja šiuos daiktus žalos ir blogos energijos nukreipimui. Dažniausiai bešeimininkį papuošalą galima rasti kur nors kryžkelėje (manoma, kad kelių sankirtoje vyrauja specialioji energetika).

Vestuvinis žiedas šiame kontekste, pavyzdžiui, gali būti paliktas, norint atsikratyti problemų savo asmeniniame gyvenime. Tačiau nevertėtų bandyti užsidėti ir jums žinomo savininko papuošalą, nes juvelyrinis dirbinys gali „pasidalinti“ savo atmintimi su jumis, ir jūsų gyvenime taip pat gali atsirasti problemų.

3. Lėlytės ar figūrėlės

Baisus dalykas yra savadarbiai žaislai ir lėlės. Ar verta paminėti siaubingų folkloro istorijų skaičių apie magus, kurie darė baisias vudu lėles? Štai taip: specialus sumažintas lėlės formos žmogas vaizdas gali būti sukurtas, siekiant pakenkti kam nors,o dėl to gali kenkti ir tam, kas paims žaislą į savo namus.

4. Aštrūs daiktai

Dar močiutės sakė, kad pagal prietarą, rasti adatą arba žiogelį, reiškia sulaukti nesėkmės. O kodėl? Nes tokiems daiktams sąmoningai yra suteikiama neigiama energija. Dažniausiai, žinoma, pavydžios moterys pakiša juos konkurentėms, tačiau tokią “laimę” galima rasti ir atsitiktinai gatvėje. Taigi, geriau eikite pro šalį ir bet kuriuo atveju venkite tokių daiktų prisilietimų prie drabužių ar rankų.Jei rasite namie, paimkite į šluostę ir išmeskite į ugnį kartu su ja.

5. Kryžiukas

Kiekvienas neša savo kryžių – toks yra žmogaus likimas. Todėl svetimi kūno kryžiukai – tai svetimas likimas su savo problemomis ir rūpesčiais, ir jums to nereikia.

6. Raktai

Raktus galima pamesti ir netyčia, tai gali atsitikti. Bet tie raktai, apie kuriuos mes kalbame, skiriasi nuo tų, kuriais paprastai yra atrakinami butai. Jis, dažniausiai, vienas vienutėlis gulės vandenyje (pelkėje) ir lauks, kol kas nors paims ir atvers, taip sakant, dėžutę su bėdomis.

7. Veidrodis

Atrodo, viskas yra aišku: sudaužytas ar pamestas veidrodis iš esmės negali reikšti nieko gero. Jų kategoriškai negalima imti į rankas bei žiūrėti į save.

8. Šukos

Plaukai, esantys šukose, yra naudojami ritualų atlikimui, o taip pat šukomis iš žmogaus yra iššukuojamas blogis. Todėl rastos šukos gali „pernešti“ svetimo asmens problemas.

9. Laikrodis

Yra sakoma, kad laikrodis sustoja tuo pačiu momentu, kai miršta žmogus. Tai atsitinka dėl laikrodžio mechanizmo jautrumo žmogaus biolaukui (tiesiog fizika).
Todėl, tuo metu, kai jūs paimsite į rankas laikrodį, jūs pažeisite energetikos srities vientisumą, ir galiausiai, susidarys piltuvėlis, kuris įtrauks teigiamą energiją. Todėl geriau eikite pro šalį: jums nereikia jokių kitų žmonių problemų ar sveikatos sutrikimų, ir, tuo labiau, kokio nors prakeikimo.

10. Siūlas

Raudonas Kabalos siūlas turi tokią stiprią energetiką, kad gali išpildyti norus. Nenuostabu, kad, merginos ieškančios meilės, pavasarį užriša raudonas juosteles ant medžių. Taigi, tai yra todėl, nes jos pririša savo neigiamą energiją, tarsi atsikrato jos ir laukia teigiamų emocijų.

Paruošta pagal: bigbenas.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau