Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (16.09.2017 - 15:41)

Gėlių energetika

Kambarines gėles mėgsta beveik visi, ypač moterys. Tačiau, bioenergetikos specialistai teigia, jog kai kurie augalai gali ir pakenkti. Pavyzdžiui, kaktusai tarp kaimynų skatina barnius, gebenės iš namų išvaro vyrus, o monsteros ir kiparisai naktimis iš žmonių siurbia energiją.

Gėlių energetika

Kaktusai

Kaktusų „energetinis elgesys“ yra labai savitas. Jie sugeria energiją iš aplinkos (taip pat ir iš netoliese esančių žmonių), o vėliau iš spyglių galiukų skleidžia energetinius impulsus.

Iš kaktusų tiesiog trykšta energetinių žiežirbų srautas, todėl vienoje patalpoje su kaktusais būnantis žmogus po kurio laiko tampa dar dirglesnis. Tyleniams verta pasėdėti šalia kaktusų. nes jie šiems žmonėms suteikia gyvybinių jėgų. įkvepia žygdarbiams, padeda patikėti savo jėgomis.

Pagal feng šui, kaktusus reikia laikyti Ugnies zonoje (kambario pietinėje ar pietvakarinėje dalyje). Sakoma, jog netruks pinigų padaugės ir lydės sėkmė.

Gebenė

Bioenergetikos specialistai geru žodžių gebenių nemini. Teigiama, jog šie augalai žalingi šeimyniniam gyvenimui. o tuose namuose vyrai elgsis, toli gražu, nepavyzdingai.

Ar tokia nuomonė yra teisinga? Ne visai. Gebenių energetika iš tiesų yra vėsi, todėl, jei šeimyniniai santykiai nėra šilti, šie augalai gali paskatinti skyrybas. Tačiau, jei aistros tiesiog verda ir kunkuliuoja, tai gebenės taps namų židinio sargu.

Monsteros

Net šio augalo pavadinimas skamba baugiai - monstrų augalai. Baimę gali sukelti stambūs šių vijoklinių augalų lapai ir tarpusavyje persipynusios orinės šaknys. Teigiama jog šie augalai iš žmonių aktyviai pasisavina energiją, o visų pirma - negatyvią. Jei sergate, esate sudirgę, Jus užvaldę blogi jausmai, pusę valandos pasėdėkite šalia monsteros ir ji Jums „nuleis kraują“. Tai bus naudinga savijauta.

Filodendrai

Iš tiesių iš gražių filodendrų lapų nuolat sklinda energijos srautai. Šie augalai išskiria labai daug gyvenamosioms patalpoms reikalingos energijos.

Palmės

Palmių nepatariama auginti mažose patalpose. Nuo šių augalų nuolat sklinda galinti pakenkti energija, todėl nuo palmių reikia būti toliau. Tačiau palmės yra naudingos todėl, kad patalpose suardo anomalinę energetiką.

Priešas po draugo kauke

Kai kurie augalai atrodo švelnūs ir malonūs, tačiau savo šeimininkams ne visada yra naudingi.

Fikusai

Fikusai - mėgiami kambariniai augalai, tačiau stambus fikusai sugeba aktyvų ir kūrybingą žmogų paversti tinginiu, kurio visas darbas - gulėti ant sofos ir žiūrėti televizorių.

Begonijos

Jei begonijų gausu vienišo žmogaus namuose, jos nuo namų nubaidys visus artimuosius ir gimines. Neveltui vieniši pensininkai taip mėgsta auginti begonijas.

PIRMOSIOS PAGALBOS AUGALAI

Yra augalų, kurie naudingi visiems ir visada.

Chlorofitai

Chlorofitai ne tik teigiamai veikia namų energetiką, bet ir išvalo bakterijas, patalpose pagausina deguonies. Chlorofitai - nereiklūs augalai, galintys augti ne tik pavėsingose bei niūriose patalpų vietose, bet ir sugeriantys susikaupusią ir nusistovėjusią energiją. Patalpose, kuriose auga chlorofitai. žmogui visada būna jauku.

Citrinmedžiai, gardenijas, kambariniai jazminai

Citrinmedžiai, gardenijos ir kambariniai jazminai ne tik džiugina savo grožiu, bet ir gaivina bei valo patalpų orą ir žmonėms suteikia energijos. Be to, šie augalai veiksmingai stiprina imuninę sistemą. Šiuos augalus naudingiau auginti ne svetainėje, o miegamajame kambaryje, nes jie padės naktį pailsėti.

Kavamedis ir alijošius

Kavamedžiai ir alijošiai padės, jei susirgsite. Šiuos augalus atneškite į miegamąjį kambarį, o kitus augalus, jei sergate, geriau išnešti iš miegamojo. ypač kaktusus ir dracenas.

Fuksijos

Teigiama jog fuksijos yra geriausi pagyvenusių žmonių draugai, nes suteikia vilties ir stiprina dvasią.

Pelargonijos

Pelargonijos gaivina drėgnas patalpas bei numalšina vidinę įtampą.

Mėtos

Mėtų kvapas nuramina ir padeda sutelkti dėmesį. Dirbantiems su kompiuteriu naudinga ant darbo stalo laikyti vazonėlį su mėtomis.

Zamiokulkas

Zamiokulkas dažnai vadinamas „pinigų medžiais". Šie augalai ne tik privilioja pasiturinčio gyvenimo energiją, bet ir stiprina ligų pažeistą organizmą.

Pasifloros, lauramedžiai ir kinrožės

Šaltojo metų laiko negalavimai -centrinės nervų sistemos sutrikimai, padažnėjęs stresas, depresija nemiga. galvos skausmai. Tokiais atvejais ypač naudingos pasifloros, lauramedžiai ir kinrožės. Šių augalų nepatariama laikyti miegamajame. Šiuos augalus reikia laikyti pačioje šviesiausioje vietoje ir kiek galima dažniau jais mėgautis.

Karpažolės

Karpažoles būtina auginti namuose, kuriuose yra sergančiųjų sunkiomis lėtinėmis ligomis, nes šie augalai stiprina organizmo atsparumą ligoms ir gerina nuotaiką.

Paparčiai

Paparčiai veiksmingai išvalo patalpų orą.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: praktiški patarimai, augalai, Gėlių energetika, chlorofitai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar