- 20.09.2017
- 0.0 Reitingas
- 4767 Peržiūros
- Komentarai
Inkstai per parą išvalo apie 200 litrų kraujo, todėl yra ypač svarbūs vidaus organai. Specialistų teigimu, inkstai yra ypač jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Inkstus pažeidžia netinkama mityba, prastos kokybės geriamasis vanduo, vaistai ir kt. Neretai inkstus pažeidžia ir infekcinės ligos. Dėl įvairių pažeidimų padidėja pavojus susirgti pielonefritu (inkstų geldelių uždegimu), inkstų akmenlige, cistitu. Inkstų darbą pastebimai pagerinti gali įvairūs vaistiniai augalai.
Apie vandentiekio vandenį
Kietas vandentiekio vanduo, kuriame gausu sulfatų, chloridų ir nitratų, pastebimai padidina pavojų susirgti inkstų akmenlige. Būtina atminti, kad inkstus taip pat būtina reguliariai valyti, todėl verta vartoti šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaisių ir daržovių: arbūzų, melionų agurkų ir moliūgų. Taip pat naudinga vartoti linų sėklų trikertės žvaginės, meškauogių, trispalvės našlaitės, juoduogio šeivamedžio žiedų ir uogų antpilų bei nuovirų. Šie augalai skatina šlapimo išsiskyrimą, tačiau skirtingai nei daugelio rūšių vaistai, jie iš organizmo neišplauna kalio, tačiau šlapime pastebimai sumažina baltymų kiekį. Jei kraujospūdis yra padidėjęs. į nuovirus naudinga įpilti paprastųjų sukatžolių antpilo.
Inkstai ir prieskoniniai augalai
Inkstams naudingi įvairių rūšių prieskoniai, petražolės, salierai bei kadagio uogos. Petražolėmis ir salierais patariama skaninti pirmuosius ir antruosius patiekalus, o sutrintų kadagio uogų patariama vartoti užgeriant vandeniu 15 minučių prieš valgį, nes tai padeda inkstams geriau išvalyti kraują.
Inkstų uždegimas
Viena dažniausių ligų - inkstų ir inkstų geldelių uždegimas. Šių ligų komplikacijos - inkstų nepakankamumas ir padidėjęs kraujospūdis. Gydant įvairias inkstų ligas, svarbu iš organizmo pašalinti skysčių perteklių. Veiksmingai iš organizmo skysčių perteklių padeda pašalinti meškauogių ir dirvinio asiūklio nuovirai bei antpilai. Avižų grūdų antpilas padeda numalšinti įvairių kūno vietų patinimus, kuriuos sukelia inkstų ligos.
Uždegiminės inkstų ir šlapimo pūslės ligos
Uždegiminės inkstų ir šlapimo pūslės (cistitas) ligos yra tampriai susijusios. Šių ligų vystymuisi turi įtakos peršalimas ir infekcinių ligų sukėlėjų patekimas į šlapimtakius. Tokias ligas padeda gydyti meškauogių paprastosios kraujažolės ir beržų pumpurų arbata. Jei inkstų ir šlapimo pūslės ligos paūmėja patariama 5 valgomuosius šaukštus pasirinktų vaistinių augalų užpilti 1 litru verdančio vandens, leisti nusistovėti 10-15 minučių nukošti ir šį antpilą per parą išgerti mažais gurkšneliais. Augalų nuovirų ir antpilų ypač naudinga vartoti rudenį ir pavasarį įprastais kiekiais (2 valgomuosius šaukštus susmulkintų vaistinių augalų ir pusė litro verdančio vandens). Vaistinių augalų antpilai ir nuovirai profilaktiškai apsaugo nuo pielonefrito ir cistito paūmėjimo. apsaugo nuo peršalimo ligų kurios gali pažeisti ir inkstus.
• Sergantiems cistitu naudingos sėdimosios vonios su beržų juodųjų serbentų ar eukaliptų lapų šalavijų geltonžiedžio barkūno ar dirvinio asiūklio žole. vaistinių ramunėlių ar vaistinių medetkų žiedų nuovirais. Ruošdami nuovirus. 3 valgomuosius šaukštus sausų vaistinių augalų ar jų mišinio užpilkite 1 litru verdančio vandens. virinkite 5 minutes, leiskite nusistovėti 15 minučių nukoškite, perpilkite į karšto vandens vonelę. Šiose vonelėse patariama pasėdėti ne ilgiau nei 10-15 minučių 1-2 kartus per savaitę.
Kaip iš inkstų šalinti akmenis ir smėlį?
Prieš pradėdami gydyti inkstų akmenligę, turite sužinoti, kokie akmenys juose susidarė: uratiniai ar fosfatiniai. Apie tai galima sužinoti išsityrus šlapimą. Priklausomai nuo rezultatų reikia pasirinkti dietą. Jei inkstuose susidarė uratiniai akmenys, reikia laikytis pieniškos ir augalinės dietos, o jei fosfatiniai - valgiaraščio pagrindą turi sudaryti mėsa.
• Jei inkstuose yra smėlio, patariama vartoti vaistinius augalus, kurie skatina šlapimo išsiskyrimą, nes tada pavyks iš inkstų išplauti smėlį, jis nesulips ir nesuformuos akmenų.
• Šlapimo išsiskyrimą skatina kadagių uogos, petražolės, beržų lapai, rūgtys takažolės, dilgėlės ir erškėtrožių uogos bei šių vaistinių augalų mišiniai.
Taip gydantis yra labai svarbus geras miegas ir įvairių kūno vietų patinimų malšinimas.
Kaip tirpinti akmenis inkstuose?
Akmenis inkstuose padeda tirpinti erškėtrožių uogų nuoviras ir morkų sėklų, žemuogių ir bruknių lapų bei petražolių žalumos antpilai.
Ištikus inkstų akmenligės priepuoliui, patariama vartoti labiau koncentruotus antpilus (5 valgomuosius šaukštus vaistinių augalų užpilkite 1 litru verdančio vandens). Įprastai ruošdami antpilus,
1 litru verdančio vandens užpilkite 2 valgomuosius šaukštus vaistinių augalų.
Šiuos vaistinius augalus inkstų akmenligės priepuolio metu patariama panaudoti ir sėdimosioms vonioms. Šių augalų antpilus reikia supilti į karšto (39°C) vandens vonią, joje atsisėsti iki juosmens.
Verta žinoti, kad sergantiems įvairiomis inkstų ligomis vaistiniais augalais reikia gydytis ne trumpiau nei vienerius metus.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau