Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2017 » Rugsėjo » 20

Kad inkstai būtų sveiki

Inkstai išvalo nepasisavintus medžiagų apykaitos produktus, palaiko organizmo vidaus pastovumą, padeda reguliuoti arterinį kraujo spaudimą, o sutrikus kepenų veiklai iš dalies atlieka jų funkcijas. Liaudies medicina siūlo daug patarimų, padedančių išvengti inkstų ligų ir palengvinančių jų gydymą.

Kad inkstai būtų sveiki

Inkstų sutrikimo požymiai

Pirmasis apie inkstų galimą inkstų sutrikimą jums pasakys žiedas, kuris staiga pasidarys per mažas. Tai gali būti patinimai, atsiradę dėl sutrikusios inkstų veiklos.

Atkreipkite dėmesį ir į šlapimo spalvą, jei jis tamsiai geltonos arba oranžinės spalvos, nerimauti neverta — išgėrėte mažai skysčių ir dėl padidėjusios šlapimo koncentracijos šlapimas patamsėjo. Tamsiai rudas šlapimas būna segant hepatitu. Jei šlapimas raudonos arba rožinės spalvos, drumstas, gali būti, kad jame yra kraujo, todėl nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Kad inkstai būtų sveiki

* Kad inkstai būtų sveiki, būtina suvartoti pakankamai skysčio, ne mažiau kaip 1,5-2 litrus per dieną. Toks skysčių kiekis reikalingas išsaugoti vandens ir druskų balansą, kuris svarbus ir inkstams, ir visam organizmui. Patartina gerti virintą vandenį, arbatą, pieną, spanguolių ir bruknių sultis. Jie iš organizmo pašalina skysčių perteklių, sumažina šlapimo koncentraciją ir yra puiki akmenligės profilaktika.

* Daugiau judėkite, mankštinkitės, apsirengę tinkamais drabužiais, kad neperšaltumėte ir neperkaistumėte. Fiziniai pratimai pagerina medžiagų apykaitą, inkstai geriau aprūpinami krauju, todėl pagerėja inkstų veikla. Inkstams sveika, jei jūs kartkartėmis pabūsite keturpėsčiomis, pasirėmę alkūnėmis. Ši poza padeda normalizuoti šlapimo nutekėjimą.

* Stenkitės, kad nebūtų užkietėję viduriai, nes sistemingi vidurių užkietėjimai sukelia šlapimtakių spazmus, kurie sutrikdo šlapimo išsiskyrimą. Jei sistemingai užkietėja viduriai, kasdien suvalgykite penkių rūšių daržovių, valgykite kvietinių sėlenų, džiovintų slyvų, raudonųjų burokėlių ir gerkite jų sulčių.

* Gydykitės dantis, nosiaryklės ligas, ypač anginą. Kraujyje esantys ligų sukėlėjai išnešiojami po visą organizmą ir neretai pasilieka inkstuose bei sukelia inkstų ligas.

* Inkstams labai svarbus vitaminas A. Valgykite kuo daugiau daržovių, kuriose yra vitamino A: morkų, saldžiųjų pipirų, šaltalankių, krapų, svogūnų.

* Valgykite daug moliūgų ir melionų, jie skatina šlapimo išsiskyrimą, nedirgina inkstų ir šlapimtakių. Inkstams naudingi obuoliai ir slyvos.

Smėlis ir akmenys inkstuose

Tibeto liaudies gydytojai ištikus inkstų akmenligės priepuoliui pataria 20 minučių pabūti šiltoje vonioje, o po to atsigulti į lovą ir ant skaudamų vietų uždėti karštus kompresus. Patys efektyviausi yra bulvių, išvirtų su lupenomis ir truputį suspaustų, kompresai. Jei šlapinatės su krauju, ant pilvo reikia uždėti pūslę su ledu. Kelis kartus per dieną išgerkite tanino miltelių tirpalo: 1 stiklinei vandens tanino miltelių įdėkite „ant peilio galo“.

Jei akmenis pavyks pašalinti iš organizmo, svarbu nustatyti jų sandarą. Jei akmenys susidarė iš šlapimo skysčio, jums reikia valgyti augalinės kilmės ir pieno produktų. Šiuo atveju negalima valgyti mėsos, ypač inkstų, kepenėlių, liežuvio, kiaulienos, prieskonių, rūgštynių ir špinatų. Jei akmenys susidarė iš kalkių, mažiau valgykite vaisių, žalumynų, pieno produktų, ypač kiaušinių. Negalima gerti ir alkoholinių gėrimų. Gerkite kuo daugiau karšto vandens, daugiau judėkite ir kuo mažiau gulėkite lovoje.

Kad inkstuose nebūtų akmenų

* Kasdien išgerkite po 2 šaukštus alyvų aliejaus.

* Ryte, prieš pusryčius, išgerkite po 30 g ridikų sulčių.

* Gerkite šviežių citrinos sulčių, jos tirpdo akmenis.

* Prieš pusryčius kasdien išgerkite 1 stiklinę beržų sulos.

* Mėnesį kasdien 3 kartus per dieną išgerkite po ketvirtadalį stiklinės šviežių šermukšnio uogų sulčių.

* Tris kartus per dieną gerkite po puse stiklinės raudonųjų serbentų sulčių.

Inkstų valymas

* Ridikai laikomi pačia efektyviausia priemone, gydančia inkstų akmenligę: dideliame ridike išskaptuokite duobutę, į ją įdėkite medaus arba cukraus, jie netrukus ištirpsta ir susimaišo su ridikų sultimis. Tokių sulčių patariama išgerti nuo pusės iki pusantros stiklinės.

* Inkstų akmenligę patariama gydyti erškėtrožės vaisių nuoviru: 1 šaukštą erškėtrožių vaisių užpilkite 1 stikline verdančio vandens, uždenkite ir pavirkite 10 minučių ant silpnos ugnies, palikite 1 parą nusistovėti, po to nukoškite. Gerkite po ketvirtadalį arba pusę stiklinės 2 kartus per dieną 1-2 savaites. Smulkinti inkstų akmenis į miltelius galima geriant erškėtrožių šaknų nuoviro: 2 šaukštus susmulkintų erškėtrožių šaknų užpilkite 1 stikline vandens, pavirkite 15 minučių ant silpnos ugnies, palikite atvėsti, po to nukoškite. Gerkite šilto nuoviro po trečdalį stiklinės 3 kartus per dieną 1-2 savaites. Smėlis šlapime parodys, kad suskaldyti visi inkstų akmenys. Kad geriau išsivalytų akmenų likučiai, patartina ilgai pavaikščioti. Jei prasidės aštrūs skausmai, patariama 15-30 minučių prieš valgį išgerti pusę stiklinės braškių arba žemuogių sulčių su cukrumi, praskiestų vandeniu.

* Liaudies medicinos žinovai išvalyti inkstus pataria linų sėmenimis: 1 šaukštelį linų sėmenų užpilkite 1 stikline vandens ir užvirkite. Gerkite nuoviro kas 2 valandas po puse stiklinės, galite atskiesti, nes sėmenų nuoviras būna gana tirštas. Kad nuoviras būtų skanesnis, į nuovirą galite įpilti citrinos sulčių. Taip gydykitės 2 dienas.

* Inkstų valymas dirvinio asiūklio antpilu: 1 šaukštelį sauso dirvinio asiūklio užpilkite 1 stikline verdančio vandens, palikite nusistovėti 20 minučių, po to nukoškite. Antpilą išgerkite ryte, pusvalandį prieš pusryčius. Antpilą gerkite kasdien 2-3 mėnesius. Dirvinis asiūklis minkština akmenis, juos suskaldo į smėlį ir padeda pašalinti iš organizmo.

* Inkstų valymas petražolėmis ir salierais: susmulkinkite 1 kilogramą šviežių petražolių su šaknimis ir 1 didelę salierų šaknį. Į šį mišinį įdėkite 1 kilogramą medaus ir 1 litrą vandens. Mišinį kaitinkite ant silpnos ugnies ir maišydami užvirkite, po to palikite nusistovėti 3 dienas. Po 3 dienų į šį mišinį įpilkite 1 litrą vandens ir vėl užvirkite ir dar šiltą nukoškite. Gerkite po 3 šaukštus prieš valgį.

Kad inkstai būtų sveiki

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.08.2018 laikas 09:24 Receptai Vaistažolės nuo vyriškų negalavimų
Vyriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolės nuo vyriškų negalavimų, receptai nuo vyrišku negalavimu, vyriškos ligos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gy...

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 08:27 Receptai Liaudiški patarimai kraujospūdžio gydymui

Kraujospūdis liaudies medicinoje, kraujospūdis, kraujospūdžio gydymas, kraujospūdžio receptai, vaistažolės kraujospūdžiui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydy...

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:25 Receptai Liaudiški patarimai išutimų gydymui
Išutimai liaudies medicinoje, išutimai, išutimo gydymas, išutimo receptai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau