Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (26.06.2017 - 20:01)

Liaudies patarimai nuo spaudimo

Paimti du dangtelius (nuo vakavimo dangtelių), įpilti truputį obuolių acto, įstatyti  į juos kulnus ir pasėdėti 5-10 min. Jeigu acto dar liko – patepkite užpenčius. Atsigulkite ir pailsėkite. Spaudimas nukris. Darykite pagal spaudimą ir galimybes, bet ne kiekvieną dieną.

Liaudies patarimai nuo spaudimo

Vasarą prisirinkite bulvių žiedų (2 valgomus šaukštus 1-ai stiklinei virinto vandens) ir šią normą išgerti per 2-3 valandas. Žiūrėkite, pagal būseną, darykite ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę.

Paimti 3 valgomas šaukštus kviečių, perrinkti, išplauti, sugrūsti grūstuvėje, išdžiovinti ir per dieną suvalgyti (be vandens, nevirintą). Darykite atsargiai, greitai krenta spaudimas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: bulvių žiedai, kviečiai, krenta spaudimas, aukštas spaudimas, actas, sveikata, obuolių actas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar