Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2017 » Lapkričio » 14

Pasitikrinkite, ar jūsų namai gali būti užkeikti

Ar kada nors pagalvojote, kad jūsų namuose vaidenasi? Galbūt girdėjote keistus garsus koridoriuje arba jautėtės stebimi, nors nieko šalia nebuvo? Galbūt daiktai dingsta ir atsiranda be priežasties? Gal virtuvėje įsijungia ir išsijungia šviesa taip pat be priežasties? Galbūt staiga namuose pajutote neįprastą kvepalų aromatą? Girdite žingsnių aidą? Ar šiuos fenomenus galima paaiškinti, remiantis tradiciniu mokslu, o gal tai paranormalūs reiškiniai? Gali būti visaip. Gali pasireikšti tik vienas iš ženklų arba keletas.

Pasitikrinkite, ar jūsų namai gali būti užkeikti

16 ženklų, kad jūsų namai gali būti užkeikti:

 • Netikėti garsai (žingsniai, beldimas, trenkimas, pliaukšėjimas, brėžimas, kritimo garsai). Kartais garsai gali būti tylūs, vos girdimi, o kartais gali būti labai triukšmingi.
 • Be priežasties atsidarančios ir užsidarančios durys, spintelės, stalčiai. Dažniausiai šis fenomenas nematomas tiesiogiai. Namų gyventojai tiesiog girdi, kaip durys ar stalčiai atsidaro ir užsidaro ir po to juos randa atidarytus arba uždarytus, nors paliko visai kitaip.
 • Be priežasties įsijungiančios ir išsijungiančios šviesos. Gali įsijungti arba išsijungti ne tik šviesa, bet ir radijas, televizorius ir kiti elektros prietaisai.
 • Dingstantys ir staiga vėl atsirandantys daiktai. Bandant dingusių daiktų patiems surasti niekada nepavyksta. Jie atsiranda, kaip ir dingsta, tarsi savaime.
 • Neaiškūs šešėliai. Dažniausiai matomi žmogaus pavidalo šešėliai, bet gali būti ir kitokių formų.
 • Keistas naminių gyvūnų elgesys. Šunys gali pradėti loti ant kažko nematomo, be priežasties susigūžti ir atsisakyti eiti į tam tikrą patalpą, nors paprastai eina visur. Katės gali „matyti“ kaip kažkas nematomas pereina kambarį. Gyvūnai turi stipresnes jusles, todėl antgamtinius reiškinius pajaučia geriau nei žmonės.
 • Jausmas, kad kažkas stebi. Gali būti, kad šis pojūtis susijęs su antgamtinėmis jėgomis, ypač jeigu jaučiatės stebimi, kai esate visada tam tikroje namų vietoje.
 • Silpnas psichokinetinis poveikis (pavyzdžiui, kai ne tik girdite, kaip užsidaro ir atsidaro durys, bet tai ir matote; matote, kaip įsijungia ir išsijungia televizorius; užsirakina ir atsirakina durys, atsidarinėja langai ir pan.).
 • Jausmas, kad kažkas jus liečia. Kartais žmonės pajunta tarsi kažkas pro juos praeina, paglosto plaukus, paliečia petį, švelniai kumšteli, įžnybia ir pan.
 • Verksmai ir šnabždesiai. Kartais galima užkeiktuose namuose išgirsti prislopintus žmonių balsus arba muziką iš nežinomo šaltinio. Žmonės gali girdėti kviečiant juos vardu. Kuo daugiau žmonių girdi paranormalios kilmės garsus, tuo didesnė tikimybė, kad tai iš tikrųjų vyksta.
 • Šalčio ar karščio jautimas tam tikrose namų vietose. Staigus šaltis tam tikrose namų vietose be jokios paaiškinamos priežasties – vienas iš klasikinių požymių, kad namie vaidenasi.
 • Nepaaiškinamos kilmės kvapai. Stiprus kvepalų ar tualetinio vandens kvapas, kurio nenaudoja niekas iš namiškių. Kvapas gali būti malonus arba ne.
 • Stiprus psichokinetinis poveikis (pavyzdžiui, judantys arba levituojantys objektai). Sklandantys virš pietų stalo indai, nuskriejantys nuo sienų paveikslų, stipriai trankomos durys, slystantys grindimis baldai.
 • Fiziniai sužeidimai (nepaaiškinamos kilmės įbrėžimai, jausmas, kad kažkokia nežinoma jėga trenkia ar pastumia). Pasitaiko labai retai, bet kelia ypač didelį išgąstį ir sumišimą.
 • Kiti fiziniai įrodymai (nepaaiškinamos kilmės užrašai ant sienų ar popieriaus, rankų antspaudai ar pėdsakai).
 • Vaiduokliai (fizinis dvasių ar kitų nežemiškos kilmės būtybių apsireiškimas). Tai labai retas fenomenas. Vaiduokliai dažniausiai pasirodo kaip žmogaus pavidalo migla arba kokios kitos nors neaiškios formos rūkas, permatomos, greitai dingstančios žmonių figūros, tikroviškai atrodančios žmonių figūros, kurios pradingsta kambaryje lyg niekur nieko.

Pasitikrinkite, ar jūsų namai gali būti užkeikti

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau