Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (736) Komentarų: (0) (14.11.2017 - 16:07) Spausdinti

Pasitikrinkite, ar jūsų namai gali būti užkeikti

Ar kada nors pagalvojote, kad jūsų namuose vaidenasi? Galbūt girdėjote keistus garsus koridoriuje arba jautėtės stebimi, nors nieko šalia nebuvo? Galbūt daiktai dingsta ir atsiranda be priežasties? Gal virtuvėje įsijungia ir išsijungia šviesa taip pat be priežasties? Galbūt staiga namuose pajutote neįprastą kvepalų aromatą? Girdite žingsnių aidą? Ar šiuos fenomenus galima paaiškinti, remiantis tradiciniu mokslu, o gal tai paranormalūs reiškiniai? Gali būti visaip. Gali pasireikšti tik vienas iš ženklų arba keletas.

Pasitikrinkite, ar jūsų namai gali būti užkeikti

16 ženklų, kad jūsų namai gali būti užkeikti:

 • Netikėti garsai (žingsniai, beldimas, trenkimas, pliaukšėjimas, brėžimas, kritimo garsai). Kartais garsai gali būti tylūs, vos girdimi, o kartais gali būti labai triukšmingi.
 • Be priežasties atsidarančios ir užsidarančios durys, spintelės, stalčiai. Dažniausiai šis fenomenas nematomas tiesiogiai. Namų gyventojai tiesiog girdi, kaip durys ar stalčiai atsidaro ir užsidaro ir po to juos randa atidarytus arba uždarytus, nors paliko visai kitaip.
 • Be priežasties įsijungiančios ir išsijungiančios šviesos. Gali įsijungti arba išsijungti ne tik šviesa, bet ir radijas, televizorius ir kiti elektros prietaisai.
 • Dingstantys ir staiga vėl atsirandantys daiktai. Bandant dingusių daiktų patiems surasti niekada nepavyksta. Jie atsiranda, kaip ir dingsta, tarsi savaime.
 • Neaiškūs šešėliai. Dažniausiai matomi žmogaus pavidalo šešėliai, bet gali būti ir kitokių formų.
 • Keistas naminių gyvūnų elgesys. Šunys gali pradėti loti ant kažko nematomo, be priežasties susigūžti ir atsisakyti eiti į tam tikrą patalpą, nors paprastai eina visur. Katės gali „matyti“ kaip kažkas nematomas pereina kambarį. Gyvūnai turi stipresnes jusles, todėl antgamtinius reiškinius pajaučia geriau nei žmonės.
 • Jausmas, kad kažkas stebi. Gali būti, kad šis pojūtis susijęs su antgamtinėmis jėgomis, ypač jeigu jaučiatės stebimi, kai esate visada tam tikroje namų vietoje.
 • Silpnas psichokinetinis poveikis (pavyzdžiui, kai ne tik girdite, kaip užsidaro ir atsidaro durys, bet tai ir matote; matote, kaip įsijungia ir išsijungia televizorius; užsirakina ir atsirakina durys, atsidarinėja langai ir pan.).
 • Jausmas, kad kažkas jus liečia. Kartais žmonės pajunta tarsi kažkas pro juos praeina, paglosto plaukus, paliečia petį, švelniai kumšteli, įžnybia ir pan.
 • Verksmai ir šnabždesiai. Kartais galima užkeiktuose namuose išgirsti prislopintus žmonių balsus arba muziką iš nežinomo šaltinio. Žmonės gali girdėti kviečiant juos vardu. Kuo daugiau žmonių girdi paranormalios kilmės garsus, tuo didesnė tikimybė, kad tai iš tikrųjų vyksta.
 • Šalčio ar karščio jautimas tam tikrose namų vietose. Staigus šaltis tam tikrose namų vietose be jokios paaiškinamos priežasties – vienas iš klasikinių požymių, kad namie vaidenasi.
 • Nepaaiškinamos kilmės kvapai. Stiprus kvepalų ar tualetinio vandens kvapas, kurio nenaudoja niekas iš namiškių. Kvapas gali būti malonus arba ne.
 • Stiprus psichokinetinis poveikis (pavyzdžiui, judantys arba levituojantys objektai). Sklandantys virš pietų stalo indai, nuskriejantys nuo sienų paveikslų, stipriai trankomos durys, slystantys grindimis baldai.
 • Fiziniai sužeidimai (nepaaiškinamos kilmės įbrėžimai, jausmas, kad kažkokia nežinoma jėga trenkia ar pastumia). Pasitaiko labai retai, bet kelia ypač didelį išgąstį ir sumišimą.
 • Kiti fiziniai įrodymai (nepaaiškinamos kilmės užrašai ant sienų ar popieriaus, rankų antspaudai ar pėdsakai).
 • Vaiduokliai (fizinis dvasių ar kitų nežemiškos kilmės būtybių apsireiškimas). Tai labai retas fenomenas. Vaiduokliai dažniausiai pasirodo kaip žmogaus pavidalo migla arba kokios kitos nors neaiškios formos rūkas, permatomos, greitai dingstančios žmonių figūros, tikroviškai atrodančios žmonių figūros, kurios pradingsta kambaryje lyg niekur nieko.

Pasitikrinkite, ar jūsų namai gali būti užkeikti

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: ženklai, užkeikti namai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Labai galingas preparatas skirtas sąnarių ir kaulų gydy...

Skaudantys kaulai ir sąnariai dažnai sukelia įvairius lėtinius uždegimus ar kitų ligų vystymąsi. Norėdami išspręsti šią probl...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Nustebino augalas pievoje, o pasirodo – vaistas, apsaug...

„Dalinuosi rožiniais „kupsteliais“ − šaukščiais, jeigu neklystu, kurie ryškiai nuspalvino pavasarinę ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išor...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis aliejus gali sunaikinti 93% gaubtinės žarnos vėžini...

Svarbiausias aspektas storosios žarnos vėžio, yra tai, kad jis dažnai randamas per vėlai, pacientai paprastai nepastebi jokių an...

Užsienio spauda / Paranormal news
Deer Hunter caught bright spheres above and beams of light b...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Abductee Tells All: Inside UFO, Secret Bases On Earth,...
Užsienio spauda / Paranormal news
Mysterious UFO speeding across the Sky above Heathrow, Londo...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo tonzilito (lakišius, liepžiedžiai, kietis)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...