Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.4K) Komentarų: (0) (03.04.2018 - 21:04)

Kaip lengvai pašalinti nepageidaujamus plaukus nuo savo kūno, naudojant «Сolgate» dantų pastą!

Tai tiesiog neįtikėtina!

dantų pasta, nepageidaujami plaukai, depiliacija, plaukų pašalinimas

Plaukai - tai vertinga dovana, duota gamtos, tačiau problema iškyla tada, kai plaukų perteklius plinta į kitas kūno vietas ir sunku juos pašalinti.

Šis depiliuojantis kremas visam laikui pašalins nepageidaujamus plaukus. Ar norite daugiau sužinoti, kaip tai padaryti? Tada skaityk toliau.

Lengvai pašalinsite plaukus su «Сolgate» dantų pasta

Jums reikės naudoti tik vieną ingredientą: «Сolgate» dantų pastą. Šis produktas turi daugybę kitų paskirčių, ir šiandiena pasakysime, kaip pašalinti plaukus naudojant šią pastą.

Ši procedūra yra labai efektyvi, be to, ji teikia gerus rezultatus, uždenat ant reikiamos vietos ir pašalinant nesuteikia jokio skausmo ar dirginimo.

Ko jums reikia?

Sumaišykite du šaukštelius valomojo veido kremo ir šaukštą «Сolgate» dantų pastos nedideliame indelyje.

Tada uždėkite šią pastą ant tos kūno vietos, kurią ketinate depiliuoti, ir palikite bent 20 minučių. Po to palaipsniui nuimkite šią pastą.

Lengvai pašalinsite plaukus su «Сolgate» dantų pasta

ŽYMĖS: plaukai, plaukų pašalinimas, grožio patarimai, nepageidaujami plaukai, depiliacija, Dantų pasta

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gėrimas nuo skausmo kaulų, sausgyslių ir sąnarių - rece...

Per 7 dienas jūs pastebėsite, kaip jūsų kaulai, sausgyslės ir sąnariai tampa sveikesni. Gėrimas nuo skausmo kaulų, sausgyslių...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šampūnas iš valgomos sodos - plaukų augimo magija!...

Mes visi žinome apie sodos privalomus, mes galime naudoti kepimui ir valymui, bet ir gydant daugelį lygų, gydomųjų savybių pagal...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Paspauskite delne ant šių taškų - rezultatas nustebins...

Ar žinote, kad galite numalšinti skausmą tam tikrose kūno vietose, paspausdami konkrečius taškus delne, todėl, kad tarp šių tašk...
Medicinos naujienos
Medicinos griovimas...

Ginčai, kur turi būti gydomi žmonės, kuriems reikia neurochirurgo pagalbos, tęsiasi ne pirmus metus. Dabar toks gydymas teikiama...