Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (6.9K) Komentarų: (0) (03.04.2018 - 21:04)

Kaip lengvai pašalinti nepageidaujamus plaukus nuo savo kūno, naudojant «Сolgate» dantų pastą!

Tai tiesiog neįtikėtina!

dantų pasta, nepageidaujami plaukai, depiliacija, plaukų pašalinimas

Plaukai - tai vertinga dovana, duota gamtos, tačiau problema iškyla tada, kai plaukų perteklius plinta į kitas kūno vietas ir sunku juos pašalinti.

Šis depiliuojantis kremas visam laikui pašalins nepageidaujamus plaukus. Ar norite daugiau sužinoti, kaip tai padaryti? Tada skaityk toliau.

Lengvai pašalinsite plaukus su «Сolgate» dantų pasta

Jums reikės naudoti tik vieną ingredientą: «Сolgate» dantų pastą. Šis produktas turi daugybę kitų paskirčių, ir šiandiena pasakysime, kaip pašalinti plaukus naudojant šią pastą.

Ši procedūra yra labai efektyvi, be to, ji teikia gerus rezultatus, uždenat ant reikiamos vietos ir pašalinant nesuteikia jokio skausmo ar dirginimo.

Ko jums reikia?

Sumaišykite du šaukštelius valomojo veido kremo ir šaukštą «Сolgate» dantų pastos nedideliame indelyje.

Tada uždėkite šią pastą ant tos kūno vietos, kurią ketinate depiliuoti, ir palikite bent 20 minučių. Po to palaipsniui nuimkite šią pastą.

Lengvai pašalinsite plaukus su «Сolgate» dantų pasta


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar