- 23.01.2018
- 3.0 Reitingas
- 3451 Peržiūr
- Komentarai
Labiausiai ricinos aliejus žinomas dėl naudos odai ir plaukams, tačiau šis nuo senovės Egipto laikų žinomas augalinis aliejus vertinamas ir dėl kitų terapeutinių priežasčių. Pirmiausia reikia paminėti, kad ricinų aliejus turi antibakterinį poveikį.
7 priežastys namų vaistinėlėje turėti ricinų aliejaus:
Stiprina imuninę sistemą. Ricinų aliejus stiprina imuninę sistemą, nes didina baltųjų kraujo kūnelių skaičių ir saugo nuo infekcijų. Praėjus kelioms valandoms po naudojimo ricinų aliejus padidina T-11 ląstelių (baltųjų kraujo kūnelių tipas) kiekį ir limfocitų gamybą kraujyje. Tai skatina kūną gaminti daugiau antikūnų, kurie naikina virusus, grybelius, bakterijas ir vėžines ląsteles. Ricinų aliejus taip pat suaktyvina kraujotaką, pagerina užkrūčio liaukos sveikatą ir limfos drenažą. Kai kurie tyrimai rodo, kad sergančiųjų, naudojusių ricinų aliejaus kompresus, kraujyje ilgainiui padaugėjo limfocitų, palyginus su tais, kurie naudojo placebo kompresus. Limfocitai yra natūralūs kūno kovotojai, saugantys nuo užpuolikų, pavyzdžiui, įvairių bakterijų ir kitų toksinų. Limfinė sistema daro poveikį virškinimo ir kraujotakos sistemoms ir būtent todėl šis aliejus padeda detoksikuoti, pagerinti širdies būklę ir išvengti virškinimo sutrikimų. Ricinų aliejus yra hidrolizuojamas plonojoje žarnoje kasos fermentų ir tada išsiskiria glicerolis ir ricinoleino rūgštis, kartu su kitomis metabolizmą stimuliuojančiomis medžiagomis.
Gerina kraujotaką. Imunitetas ir gera kraujotaka eina išvien. Sutrikus limfinei sistemai, susergama. Kraujotakos sistema reikalinga, kad išliktume gyvi, nes ji išnešioja deguonį po kūno ląsteles. Įrodyta, kad ricinų aliejus gali padėti suaktyvinti kraujotaką. Paskatinti gimdymą: daug nėščių moterų, atėjus laikui gimdyti, duodama į vidų vartoti ricinų aliejaus, nes jis skatina gimdos susitraukimus, stūmimą, teigia ginekologai akušeriai. Ricinoleino rūgštis aliejuje aktyvuoja EP3 prostanoidų receptorių gimdoje ir padeda pagimdyti. Tačiau vis dėlto daugeliu atvejų aliejaus vartoti nerekomenduojama, nes ricinos gali sukelti pykinimą kai kurioms moterims.
Padeda atsikratyti apgamų ir cistų. Užtepus šiek tiek ricinų aliejaus sumaišyto su soda ant pažeistos odos vietos galima paspartinti gijimą. Išoriškai naudojamas ricinų aliejus padeda panaikinti cistas ir odos suragėjimus. Sakoma, kad ricinų aliejus ištirpdo net cistas kiaušidėse, nes šis aliejus yra labai lengvai įsisavinamas per odą.
Nuo vidurių užkietėjimo. Ricinų aliejus taip pat vertinamas kaip vidurius laisvinanti priemonė – vartojant į vidų ricinoleino rūgštis išsiskiria žarnyne ir suveikia kaip laisvinamieji. Karštis, kurį sukelia ricinos, padeda palengvinti virškinimo procesą ir išvalyti organizmą bei pagerinti žarnyno darbą.
Nuo sąnarių skausmo. Ricinų aliejus garsėja tuo, kad padeda nuo artrito. Priešuždegiminėmis savybėmis pasižymintis aliejus galima būti naudojamas masažams, nes mažina sąnarių skausmą, nervų uždegimą ir raumenų skausmą. Skausmą sumažina masažas su ricinų aliejumi ir karšto vandens šildyklė. Sergant artritu geriausių rezultatų galima tikėtis, procedūrą kartojant du kartus per savaitę.
Stiprina plaukus, padaro juos tankesnius. Ricinų aliejus labai rekomenduojamas, norinti užsiauginti ilgus, stiprius ir žvilgančius plaukus. Naudojant du kartus per savaitę plaukai pradeda augti greičiau, labiau žvilga, tampa stipresni, tankesni, storesni, dingsta pleiskanos. Ricinų aliejus taip pat turtingas omega 6 riebiųjų rūgščių, kurios patenka į plaukų svogūnėlius ir pagerina kraujotaką. Dėl priešgrybelinio ir antibakterinio ricinų aliejų poveikio gali būti naudojamas kaip priemonė naikinti pleiskanas ir gydyti galvos odos infekcijas. Receptas: sumaišyti šaukštą ricinų aliejaus su šaukštu alyvuogių aliejaus ir pusės citrinos sultimis, užtepti ant plaukų šaknų ir po 30 minučių plaukus ištrinkti su šampūnu.
Gydo sausą, sudirgusią, saulėje nudegusią ir aknės pažeistą odą. Norite visam laikui atsikratyti spuogų? Pabandykite ricinų aliejų! Ricinoleino rūgštis randama ricinų aliejuje yra veiksminga natūrali priemonė, gydant aknę. Ji įsiskverbia giliai į odą ir neleidžia bakterijoms, galinčioms užkimšti odos poras, daugintis. Taip pat šis aliejus minkština ir drėkina odą. Jis taip pat padeda panaikinti gilesnes priežastis, kodėl atsiranda odos problemų, bakterijų ir hormonų pusiausvyros sutrikimų.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau