Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (299) Komentarų: (0) (20.09.2017 - 17:57)

Tiesą apie NSO avariją Rosvelyje buvo visiems matoma

Ginčai apie Rosvelio nenutyla iki pat dabar. Daug metų JAV vyriausybė buvo kaltinama tuo, kad ji nuo visuomenės nuslėpė ateivių skraidančio aparato su ekipažu sudužimo faktą. atrodo, šie kaltinimai nėra laužti iš piršto. Visa tiesa apie tai, kas ten įvyko, buvo visiems matoma - valdžios publikuotoje nuotraukoje.

Tiesą apie NSO avariją Rosvelyje buvo visiems matoma

1947-ųjų metų liepos mėnesį JAV žiniasklaida išspausdino pranešimą, kuriame buvo patvirtinama informacija apie ateivių laivo avariją netoliese Rosvelio. Tiesa, jau kitą dieną buvo išspausdinti paneigimai, kuriuose teigiama, kad nukrito ne NSO, o paprasčiausias meteorologinis zondas.

Nuo to laiko atsirado daugybė liudijimų, kad vis tik nukrito NSO su ekipažu viduje. Kai kurie ateiviai laivo nuolaužose išliko gyvi ir buvo nugabenti į karinę bazę „Zona 51“.

Praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio viduryje, spaudžiant visuomenei, valdžia atliko tyrimą, kuris patvirtino, kad paskelbta informacija apie meteorologinio zondo kritimą neatitiko realybės. Tačiau kas iš tiesų nutiko 1947-ais metais, vėl nebuvo pranešta. Valdžia prisidengė slaptais tyrimais ir atsisakė pateikti bet kokias detales apie incidentą, nes ši informacija yra įslaptinta.

„Mums bent jau pavyko JAV karines oro pajėgas pripažinti, kad sudužęs objektas nebuvo meteorologinis zondas“, - pareiškė kongresmenas Stivas Šifas, padavęs užklausą tyrimui.

Kaip parodė tyrimai, beveik visi dokumentai, kuriuose buvo kalbama apie Rosvelio incidentą, maždaug iki 1990-ųjų metų buvo sunaikinti, todėl kilo sunkumų atsakyti į klausimą, kas tuomet iš tikrųjų nutiko ir kodėl taip kruopščiai buvo naikinami šio įvykio įrodymai.

Tiesą apie NSO avariją Rosvelyje buvo visiems matoma

Visi, kas domisi Rosvelio incidentu, yra matę šią nuotrauką. Ją ir dabar galima pamatyti internete, tačiau tik visai neseniai kilo mintis, kad generolas Reimis rankose laiko nepaprastos svarbos dokumentą, aprašantį realią katastrofos istoriją.

Si nespalvota nuotrauka buvo padaryta po Rosvelio incidento JAV KOP „Fort Vorto“ (Fort Worth) aviacijos bazėje. Joje užfiksuota, kaip generolas Rodžeris Reimis su dar vienu vyru apžiūri nukritusio nežinomo aparato, kurį valdžia paskelbė meteorologiniu zondu, nuolaužas.

Generolas rankose laiko slaptą raštą, į kurį anksčiau niekas nekreipė dėmesio, tačiau dabartinės technologijos suteikia galimybę perskaityti tai, kas jame parašyta. Entuziastai išdidino tekstą ir sugebėjo perskaityti, kad jame kalbama apie disko formos nežinomo skraidančio aparato kritimą ir šios katastrofos aukas.

Dabar visi viliasi, kad atsiras žmogus, kuris sugebės iš fotografijos pilnai atkurti dokumento tekstą, tuomet tiesa apie šį įvykį gaus realius įrodymus.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: nso, rosvelis, rosvelio incidentas, Ateiviai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kiekvieną rytą gerkite stikline vandens ir vėžys dings!...

Medicinos ekspertų nuomonė 95% visais atvejais vėžinės ląstelės gyvena rūgštinėje aplinkoje. Taip pat buvo aptikta, kad vėžys ne...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?...

Su plaukų slinkimo problema paveikia daug žmonių, įvairaus amžiaus. Trūksta vitaminų, stresas, traumuoti plaukų svogūnėliai, ...

Ligos, mutacijos
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie kelia...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Augalas kuris žudo vėžines ląsteles per 48 valandas...

Nauji tyrimai, kurie buvo atlikti Kanados Vindzoro universitete, Chemijos ir biochemijos katedroje, parodė, kad kiaulpienės a...


Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0