Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (236) Komentarų: (0) (20.09.2017 - 17:57) Spausdinti

Tiesą apie NSO avariją Rosvelyje buvo visiems matoma

Ginčai apie Rosvelio nenutyla iki pat dabar. Daug metų JAV vyriausybė buvo kaltinama tuo, kad ji nuo visuomenės nuslėpė ateivių skraidančio aparato su ekipažu sudužimo faktą. atrodo, šie kaltinimai nėra laužti iš piršto. Visa tiesa apie tai, kas ten įvyko, buvo visiems matoma - valdžios publikuotoje nuotraukoje.

Tiesą apie NSO avariją Rosvelyje buvo visiems matoma

1947-ųjų metų liepos mėnesį JAV žiniasklaida išspausdino pranešimą, kuriame buvo patvirtinama informacija apie ateivių laivo avariją netoliese Rosvelio. Tiesa, jau kitą dieną buvo išspausdinti paneigimai, kuriuose teigiama, kad nukrito ne NSO, o paprasčiausias meteorologinis zondas.

Nuo to laiko atsirado daugybė liudijimų, kad vis tik nukrito NSO su ekipažu viduje. Kai kurie ateiviai laivo nuolaužose išliko gyvi ir buvo nugabenti į karinę bazę „Zona 51“.

Praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio viduryje, spaudžiant visuomenei, valdžia atliko tyrimą, kuris patvirtino, kad paskelbta informacija apie meteorologinio zondo kritimą neatitiko realybės. Tačiau kas iš tiesų nutiko 1947-ais metais, vėl nebuvo pranešta. Valdžia prisidengė slaptais tyrimais ir atsisakė pateikti bet kokias detales apie incidentą, nes ši informacija yra įslaptinta.

„Mums bent jau pavyko JAV karines oro pajėgas pripažinti, kad sudužęs objektas nebuvo meteorologinis zondas“, - pareiškė kongresmenas Stivas Šifas, padavęs užklausą tyrimui.

Kaip parodė tyrimai, beveik visi dokumentai, kuriuose buvo kalbama apie Rosvelio incidentą, maždaug iki 1990-ųjų metų buvo sunaikinti, todėl kilo sunkumų atsakyti į klausimą, kas tuomet iš tikrųjų nutiko ir kodėl taip kruopščiai buvo naikinami šio įvykio įrodymai.

Tiesą apie NSO avariją Rosvelyje buvo visiems matoma

Visi, kas domisi Rosvelio incidentu, yra matę šią nuotrauką. Ją ir dabar galima pamatyti internete, tačiau tik visai neseniai kilo mintis, kad generolas Reimis rankose laiko nepaprastos svarbos dokumentą, aprašantį realią katastrofos istoriją.

Si nespalvota nuotrauka buvo padaryta po Rosvelio incidento JAV KOP „Fort Vorto“ (Fort Worth) aviacijos bazėje. Joje užfiksuota, kaip generolas Rodžeris Reimis su dar vienu vyru apžiūri nukritusio nežinomo aparato, kurį valdžia paskelbė meteorologiniu zondu, nuolaužas.

Generolas rankose laiko slaptą raštą, į kurį anksčiau niekas nekreipė dėmesio, tačiau dabartinės technologijos suteikia galimybę perskaityti tai, kas jame parašyta. Entuziastai išdidino tekstą ir sugebėjo perskaityti, kad jame kalbama apie disko formos nežinomo skraidančio aparato kritimą ir šios katastrofos aukas.

Dabar visi viliasi, kad atsiras žmogus, kuris sugebės iš fotografijos pilnai atkurti dokumento tekstą, tuomet tiesa apie šį įvykį gaus realius įrodymus.

reklama
ŽYMĖS: nso, rosvelis, rosvelio incidentas, Ateiviai

Pasidalinkite su Paranormal.lt savo naujiena, mintimis, nutikimais! Registruokitės ir rašykite blog‘e. Turite sveikatai veiksmingą receptą, ligos istorija, pasidalinkite savo pasakojimu. Rašykite blog‘e

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Artritas: susirgimo ir jo gydymo priežastys...

Artritas – sąnarių liga. Įvardijamos dvi jos atsiradimo priežastys. Viena jų – tai dėl mechaninio sąnario sistemo...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
6 naudingiausios sveikatai arbatos...

Kokios arbatos yra naudingiausios sveikatai? Arbatos malšina troškulį, ramina nervus ir nuima įtampą. Egzistuoja daugybė skirtin...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
2 tibetietiški receptai jaunystei išsaugoti...

Kaip tibetiečiai išsaugo jaunystę ir sveikatą? Vienas iš seniausių receptų buvo rastas kažkur Tibeto kalnuose. Paslaptis, kai...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Liaudies medicinos siūlomi hemorojaus gydymo būdai...

Ir dabar dar prisipažinti, kad sergi hemorojomi lyg ir gėda. Sakydavo, kad tai tokia liga, kad nei kitam parodyti, nei pačiam pa...