Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (223) Komentarų: (0) (24.01.2018 - 18:59)

Sužinok vyro charakterį iš delno

Susipažinę ir pradėję artimiau bendrauti su simpatišku jums vyru, neskubėkite jam žadėti širdies. Prieš net ir nežymiai įsipareigodama, pažvelkite į išrinktojo kairįjį delną, kuris, mokančiam teisingai jį „perskaityti“, gali tapti it atversta knyga, iš kurios nesunkiai galima sužinoti draugo charakterį.

vyro rankos, vyro delnai, tolerantiškumas, pareigingumas, kūryba

Ar jis ištikimas?

Jei mažylio apačioje yra tik viena ar dvi gilios linijos, vyras pirmenybę teikia ilgalaikiams santykiams, tačiau jei toje vietoje matosi daugybė plonų ir neryškių linijų, tokį vyrą lengvai pavilios bet kuri dailiosios lyties atstovė.

Ar jis pavydus?

Jei ilgos ir per visą delną lygiagrečiai driekiasi širdies ir galvos linijos, toks vyras jums visapusiškai atsidavęs, todėl net ir nekaltas flirtas gali sukelti jo pavydą.

Ar jis jautrus?

Labai jautraus žmogaus oda švelni ir lygi, o rankos visuomet šiltos. Be to, apie jautrumą byloja ir neproporcingai ilgas jo bevardis pirštas, kurio pagalvėlė labiau iškilusi.

Ar jis nori turėti vaikų?

Sakoma, jog kuo ryškesnės vyro sėkmės linijos, tuo mažiau jam rūpi vaikai. Jis taip pat nebus švelnus ir rūpestingas tėtis, jeigu labai ryškios skersai delną einanti galvos linija ir besidriekianti bevardžio piršto link Apolono linija, o mažylis, smilius ir nykštys neproporcingai ilgi.

Ką jis mano apie seksą?

Apie didelį seksualinį apetitą byloja smulkių raukšlelių gausiai išvagota ilga prie nykščio esanti delno dalis bei truputį ilgesnis nei įprasta bevardis pirštas, o gyvybingumą, sugebėjimą mylėti bei veiksmų laisvę rodo ilga ir ryški gyvenimo linija.

Ar jis kūrybingas?

Jei po bevardžiu pirštu pastebėjote išsišakojusią liniją, kuri dar vadinama laimės šakute, arba dvi linijas greta, žinokite, toks vyras turi polinkį į meną ir yra labai talentingas.

Ar jis pareigingas?

Jei per delną iki pat didžiojo piršto eina ryški lemties linija, toks vyras nuosekliai atliks savo pareigas ir visuomet tesės duotą žodį, o jei toji linija trumpa, duotas žodis jam nieko nereiškia.

Ar jis tolerantiškas?

Jei skersai delną einanti galvos linija ryški, tokio vyro žodis galutinis, tad apie bet kokius kompromisus negalės būti nė kalbos.

ŽYMĖS: vyro delnai, pavydas, vyro rankos, kūryba, pareigingumas, ištikimybė, tolerantiškumas, jautrumas, seksas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Rozmarinų spiritas nuo podagros, venų varikozės ir celi...

Celiulitas, deja, bendra problema į kurią labiau linkusios moterys virš 18 metų. Dažniausios celiulito priežastys yra riebalai, ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalykite storą žarną greitai su šiomis 8 priemonėmis!...

Yra keletas būdų, kaip išvalyti storąja žarną. Jūsų storojoje žarnoje toksinų gali būti kilogramai. Štai, kaip ją reikia išva...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Skydliaukės testas namų sąlygomis ir rekomendacijos...

Daugiau prieš pusę amžiaus, gydytojas, kuris buvo vienu žingsniu priekyje nuo savo bendraminčių, gydytojas Broda Otto Barnes ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Valgykite 3 datules per dieną ir pamatysite kas nutiks!...

Datulės yra tarp naudingiausių vaisių, juose gausu maistinių medžiagų. Be to, mažai žmonių žino apie jų gebėjimą padėti viršsvor...