Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 30

Ugnius Kiguolis vs DELFI

Žinomas verslininkas Ugnius Kiguolis savo Facebook paskyroje sureagavo į Delfi portalo žurnalistės Godos Raibytės straipsnį pavadinimu „Garsus skeptikas pamokė, kaip Lietuvos antivakserius pastatyti į vietą: jų lyderio veiksmai gali iššaukti epidemiją„ , kuriame verslininkas nuo pat pirmųjų eilučių vadinamas ir „agresyviu pseudomokslo šalininku ir jo skleidėju“ ir net Lietuvos „antivakserių lyderiu“, įvardinamas „buvusiu vadybininku“, garsėjančiu drąsiais ir mokslu nepagrįstais pareiškimais.

Ugnius Kiguolis paskelbė atsakomąjį tekstą:

Mieli DELFI.lt su Pseudo mokslo žurnaliste Goda Raibytė priešakyje. Labai ačiū už tokį išsamų, objektyvų ir argumentais remtą straipsnį.

Suprantu, kad prasideda mokslo metai, vėl reikės atidirbinėti gautus pinigėlius reklamos užsakovams, tad stengiatės iš anksto diskredituoti tam tikrus asmenis. Juk neužilgo reikės apie Meningokoko epidemiją šnekėti.

Bet, apie viska išsamiai.

Pseudomokslas sklinda, nes tikrasis mokslas visuomenei dažnai yra svetimkūnis. Tačiau su tokiais agresyviais pseudomokslo šalininkais kaip Ugnius Kiguolis reikia kovoti laikantis tam tikrų principų.

Labai ačiū už tuos laurus, tik gal įsivertiname kas gi vis tik yra tas pseudo-mokslas. apie kurį jūs šnekate? Nėra tokio mokslo kaip Antivax mokslas. Kiguolis visada sako, kad yra už skiepus, už saugius skiepus. tai apie ką jūs šnekate?

Tikra tiesa, pseudo-mokslą reikia demaskuoti, ir ne tik Pseudo-moksla, bet ir fakenewsus demaskuoti yra būtina, ir tą reikia išmokti. Ir viska reikia grįsti faktais, tą daryti privaloma. Būtent tą ir sako kalbinamas mokslininkas.

Taigi, šnekame faktais, ieškome faktų Delfyje ir Demaskuojame:

1. Faktas numeris vienas: Ugnius Kiguolis nėra buvęs vadybininkas, jis juo net ir nebuvo. taigi – pirmas FAKE NEWS. Ieškome faktų: Mieloji Goda, kokios kompanijos vadybininku buvo Kiguolis?

2. Ugnius Kiguolis nėra jokio judėjimo lyderis. Niekas jo jokių judėjimų lyderiu nerinko ir apskritai minimas judėjimas neegzistuoja. Lyderiu pavadino nebent pats Delfi. Žmonės patyrę įvairių farmakologinių preparatų šalutinius poveikius ir apie tai šnekantys, diskutuojantys ir klausiantys – nėra joks judėjimas. Taigi Fake news numeris 2.

3. Ugniaus Kiguolio absoliučiai visi pareiškimai yra būtent pagrįsti mokslu ir pateiktos nuorodos i publikuotas mokslines studijas, tad tokiais nepatikimais šaltiniais kaip DELFI, Ugnius Kiguolis niekada nesiremia. Fake news numeris 3. mielai paties Delfi [portalo] paprašysime FAKTŲ. kur jie?

4. Šaltinių, Delfi sako, kad Kiguolis naudoja daug. Bet, anot Delfi, jie nieko verti. Na, labai objektyvu, nurodykite nors vieną nieko vertą šaltinį. Kiguoliui pačiam būtų įdomu sužinoti, kuris, anot Delfi, šaltinis yra nepatikimas ir nieko vertas: CDC, PSO, ULAC ar kokia studija iš PUBMED. Nieko verti yra būtent tokie fake news straipsniai: būtent be FAKTŲ, be NUORODŲ kaip šis.

5. Smagu, kad jums visiems reikia vienytis prieš Kiguolį ir pagaliau atrasti, kur gi tas skleidžiamas pseudo-mokslas. Kai atrasite – būtinai praneškite.

Siekiant kažką vadinti pseudo-mokslu, pirmiausiai reikėtų, jog tai butu mokslu, kad paskui pataptų „Pseudo“ mokslu. Farmakologinių preparatų gamintojo pateikiama informacija nėra nei mokslas, nei pseudo. Nebent Delfi čia keistai įsivardina visą Mediciną, kaip pseudo-mokslą. ŠAUNUOLIAI, vėl fake news.

Ir, mokslininkas užbaigia tikrai teisingai: su pseudo-mokslininkais, ypač agresyviais, reikia mokėti bendrauti. Ačiū vėl už skambius pavadinimus, Kiguolis jau ir mokslininku, nesvarbu kad „pseudo“, patapo, tad išmokite DELFI su manim bendrauti.

O tam, kad išmoktumėte, teks perskaityti tas mano nuorodas, kviesti mane i diskusiją, rasti faktus ir argumentus kur Kiguolis sako netiesą. Kiguolis būtinai atsiprašys viešai visos tautos, jei tik tą rasite. Ir, kaip mokslininkas sako, jei to nedarysite, tik DAR LABIAU PABLOGINSITE SITUACIJĄ.

Tad, mieloji Goda Raibytė, gal norite sėsti ir pašnekėti jums įdomia tema, apie jums įdomų preparatą ar ligą ir parodyti visiems, kaip Kiguolį suvartote argumentais ir faktais, paneigdama jo pateikiamus šaltinius. ANYTIME ANYWHERE. Skaitytojams nuoroda Delfi fake news, į kurį atsakymą parašiau čia.

Rašo: Infa.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar