Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (7.2K) Komentarų: (0) (21.05.2018 - 09:38)

Vandenilio peroksidas daro stebuklus

Vandenilio peroksidas laikomas visiškai saugiu ir natūraliu antiseptiku. Tai nebrangi, tačiau labai veiksminga priemonė, kurią reikėtų turėti kiekvienam. Jis ne tik dezinfekuoja žaizdas, bet ir tinka naudoti tose vietose, apie ką negalėtumėte pagalvoti.

vandenilio peroksidas, skausmas, pėdų grybelis, drabužių balinimas

Naudokite 3 procentų vandenilio peroksidą ir pajutę rezultatą, gailėsitės neišbandę anksčiau.

Drabužių balinimas

Užmerkite baltus skalbinius ir įpilkite stiklinę vandenilio peroksido. Tai padės drabužiams atkurti jų baltumą. Taip pat peroksidas pašalina įsisenėjusias dėmeles.

Kovoja su pėdų grybeliu

Sumaišykite vandenilio peroksidą su vandeniu (1:1). Kas vakarą tepkite pažeistas vietas, palaikykite 15-20 minučių ir nuplaukite.

Malšina raumenų skausmą

Jei pasitempėte kaklą ar ilgai sėdėjote netinkamoje padėtyje, vandenilio peroksidas tikrai pravers. Tereikia sudrėkinti skaudamą vietą ir palaikyti tokį kompresą 10-20 minučių. Jis sušildo raumenis, atpalaiduoja skausmą ir įtampą.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar