Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (453) Komentarų: (0) (14.07.2018 - 12:32)

Veiksmingasis onkologinių ligų priešas - citrinos

Neseni moksliniai tyrimai atskleidė, kad citrinos pasižymi stebuklingomis gydomosiomis savybėmis, padedančiomis gydyti onkologines ligas.

moksliniai tyrimai, citrina, onkologija, onkologinės ligos, gydymas

Kodėl žmonės serga onkologinėmis ligomis?

Onkologinėmis ligomis žmonės suserga todėl, kad organizme susikaupia pernelyg daug rūgščių. Gausų rūgščių kiekį reikia neutralizuoti šarminėmis medžiagomis. Citrinos ir jų sultys žmogaus organizme gana greitai padeda sumažinti padidėjusį rūgščių kiekį ir normalizuoti pH balansą. Sergantiems onkologinėmis ligomis ar šių ligų profilaktikai patariama kasdien valgyti citrinų ar gerti vandeniu praskiestų jų sulčių. Tiesa, citrinų nepatariama vartoti su cukrumi. Be to. reikia išmesti citrinų kauliukus, nes jie žalingi. Citrinų sultys gali pakenkti dantų emaliui. todėl jų, net praskiestų vandeniu, reikia gerti per šiaudelį, o vėliau vandeniu skalauti burną.

Citrinos stabdo žalingųjų cistų ir auglių augimą bei jas ardo, naikina žalinguosius mikrobus, bakterijas, parazitus, grybelius, mažina padidėjusį kraujospūdį, ramina sudirgusią centrinę nervų sistemą. Galima gerti citrinos sulčių, valgyti jų minkštimo, su citrinomis kepti sausainius ir pyragus, ruošti kokteilius ar arbatas. Svarbiausia, kad visa tai būtų ruošiama be cukraus.

Nuo 1970-ųjų metų antivėžinės citrinų savybės buvo tikrintos dešimtis kartų ir kiekvieną kartą buvo patvirtinama, kad šie vaisiai turi veiksmingų antivėžinių savybių.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: onkologinių ligų gydymas citrina, citrina, gydymas citrina, moksliniai tyrimai, onkologinės ligos, Onkologija
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar