Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (350) Komentarų: (0) (20.06.2018 - 07:32)

101 Vilnius - Klaipėda kilometras bioenergetiniai spąstai vairuotojams

Šimtas pirmasis autostrados Vilnius-Klaipėda kilometras, esantis ties Kaunu, kartais pavadinamas Bermudų trikampiu, nes čia dažnai keistomis aplinkybėmis įvyksta avarijos, sugenda automobiliai, sužalojami žmonės.

neigiama energetika, islandijos plentas, automobiliai, bioenergetika

Kauno kelių policijos pareigūnai nelinkę išskirti 101-ojo kilometro, jie mano, kad dar pavojingesnis yra 98-asis kilometras, o apskritai esąs avaringas visas Islandijos plentas (taip vadinama automagistralės Vilnius-Klaipėda dalis, kuria apvažiuojamas Kaunas). Kauno technologijos universiteto docentas, technikos mokslų daktaras, bioenergetikas Algimantas Dainauskas žino tris itin pavojingus šio plento ruožus, kuriuose tvyro neigiama energija.

Greitis sumažintas

2001-aisiais ten užregistruotos 74 techninės ir 11 įskaitinių avarijų, per kurias žuvo trys žmonės. Didžioji dalis laimingai pasibaigusių avarijų ir automobilių techninių gedimų į policijos suvestines nepatenka.

Techninės pagalbos paslaugas teikiančių įmonių darbuotojai gerai žino nelaimėmis garsėjantį Islandijos plentą. Čia yra vietų, kuriose vilkikų vairuotojai instinktyviai sumažina greitį.

Kelių policijos Eismo priežiūros tarnybos inspektorius Rimantas Rutkauskas teigia girdėjęs vairuotojus bauginančias legendas apie 101-ajį autostrados kilometrą. “Nemanau, kad jis kuo nors išsiskirtų, visas Islandijos plentas yra pavojingas. Net galėčiau sakyti, kad pavojingiausias yra 98-asis kilometras, ties kuriuo tikrai įvyksta daug avarijų”, – kalbėjo pareigūnas.

Anot jo, ypač daug avarijų Islandijos plente buvo prieš trejus metus, kai automobiliai juo važiuodavo 100 km/h greičiu. Keliolika kilometrų besitęsiančiame plente nebuvo pėsčiųjų perėjos, todėl automobiliai sužalodavo per plentą bėgančius žmones arba sukeldavo avarinę situaciją. R.Rutkausko teigimu, padėtis pasikeitė Islandijos plente greitį apribojus iki 80 km/h.

“Nemanau, kad avarijos autostradoje įvyktų dėl kokių nors mistinių priežasčių. Sumažinome greitį ir sumažėjo avarijų”, – teigė inspektorius.

Neigiamos energijos ruožai

 Kitaip dažnas nelaimes autostradoje komentuoja bioenergetikas A.Dainauskas. Jis “Respublikos” prašymu su virgule patyrinėjo Islandijos plentą ir aptiko jame tris neigiamos energijos sukaupusius kelio ruožus: ties Šilainiais (maždaug 98-101 kilometras), prie pėsčiųjų tilto ir pirmojo įvažiavimo į Kauną.

A.Dainauskas pasakojo, jog užsienyje įprasta pavojingas energetines vietas žymėti specialiais ženklais. Juos pamatysi autostradose, miestų gatvėse. Jie žymi vietas, kur yra galingi geotektoniniai lūžiai ar-ba teka požeminiai vandenys. “Kas yra geotektoniniai lūžiai? Tai subtilios energetikos nematomi srautai, gamtos dalis. Jie atsiranda dėl požeminių vandenų susikaupimo, žemės formavimosi”, – pasakojo A.Dainauskas.

 Anot jo, nepalankios energetinės zonos susiformuoja ir dėl kitų priežasčių: “Islandijos plente yra žuvę nemažai žmonių. Tikima, kad netikėtai iš gyvenimo pasitraukusiųjų dvasios dar ilgai sklando nelaimės vietoje taip sukeldamos naujas nelaimes”.

A.Dainausko teiginiu, patekęs į geotektoninio lūžio vietą žmogus trumpam tarsi praranda sąmonę, nekontroliuoja savo veiksmų, nors pats to nesupranta. Pavargę vairuotojai dažnai sąmonės praradimą dėl geotektoninių lūžių įtakos supainioja su užmigimu. “Neigiamos energijos veikiamas žmogus greitai praranda sąmonę, bet taip pat greitai ją atgauna. Užsnūdimas yra visai kas kita”, – tvirtino A.Dainauskas.

Neseniai bioenergetikas buvo patekęs į tokią geotektoninio lūžio vietą. Su žmona jie grįžo namo į Kauną iš Vilniuje vykusio “Forum Palace” atidarymo. Ties 72-uoju autostrados kilometru pašnekovas trumpam prarado sąmonę, o atsigavęs pajuto stiprią energetinę bangą, automobilio vairą į dešinę pusę traukiančią su didele jėga. Mašina trenkėsi į apsauginę tvorelę. A.Dainauskas ir jo žmona nenukentėjo, bet mašina sudužo nepataisomai.

“Techninės pagalbos vairuotojas sakė, jog į ties Katinu dažnai įvyksta avarijos. Dar dažniau automobiliai tiesiog sustoja ir neužsiveda”, – pokalbį su vilkiko vairuotoju prisiminė A.Dainauskas. Bioenergetikas net tris kartus buvo nuvykęs į nelaimės vietą. “Virgule parodė, jog tame plote yra kelių šimtų metrų ilgio bloga energetinė zona”, – sakė jis.

 A.Dainausko teigimu, tokiose zonose ne tik vairuotojai, bet ir pėstieji akimirką netenka sąmonės. Pastarieji, neįvertinę pavojaus, bėga per kelią ir taip sužalojami arba žūsta.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: neigiama energetika, Bioenergetika, automobiliai, islandijos plentas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Medicinos naujienos
Ateroma – gerybinis navikas. Kaip gydyti ir išvengti?...

Daugumai žmonių kelia nerimą ne laiku ir ne vietoje išdygęs spuogas, tačiau tai menka problema, palyginus su tuo, kad ant vei...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mišinys mažina kraujospūdį ir cholesterolio kiekį krauj...

Geriausias būdas sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir padidintą kraujo spaudimą. Šis puikus natūralus mišinys mažina kra...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išor...
Ligos, mutacijos
Lunatizmas...

Medicinoje lunatizmas vadinamas somnambulizmu - tai gana paplitęs ir praktiškai nepaaiškintas reiškinys, kuris faktiškai būdi...