Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (643) Komentarų: (0) (11.07.2018 - 19:25)

6 kinų liaudies medicinos «banginiai». Kaip įvairias ligas gydo rytų šalyse?

kinų liaudies medicina, liaudies medicina, medicina, gydymas

1. Judėjimas. Kinų liaudies medicinoje ypač svarbi gydomoji mankšta „Tai chi” (tai lėti, plastiški judesiai, teigiamai veikiantys kūną ir psichiką). Šios mankštos pratimus tiek vaikai, tiek ir suaugę daro tiesiog lauke ar net gatvėje, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Beje, kinų liaudies medicinos žinovai skatina bet kuriuos paprastus pratimus. plaukiojimą, ilgalaikį vaikščiojimą pėsčiomis.

2. Geras miegas. Jei norite gerai išsimiegoti, o ryte prabusti pailsėję, turite eiti miegoti ir ryte keltis vienu ir tuo pačiu metu. Kinai valgyti paskutinį kartą pataria ne vėliau nei 3 valandos prieš miegą.

3. Tinkama mityba. Svarbu valgyti saikingai. Organizmui labai sveikas trintas maistas. Pasak kinų medicinos žinovų, žalingi yra paruošti produktai: sūriai, dešros, rūkyti gaminiai. Svarbu gerti daug vandens ir šiltos žaliosios arbatos. Beje. kinai neretai su savimi nešioja termosus su žaliąja arbata. Pasak kinų medicinos žinovų, būtų puiku. jei maistą vertintumėte kaip gydymo priemonę.

4. Įdomi veikla ir draugiškas kolektyvas. Tiek jauni, o ypač pagyvenę žmonės Kinijoje retai būna vieniši ar užsisklendę savyje, o dažniausiai bendrauja grupėmis pagal juos jungiančius bendrus interesus. Dailyraštis, šokiai, mankšta, muzika - kiekvienas randa kažką sau miela.

5. Teigiamos emocijos. Pasak kinų liaudies medicinos žinovų, stipriai sveikatai būtina ramybė ir geranoriškumas. Ištikus stresinei situacijai, labai svarbu nesikoncentruoti ties nemalonumais, ypač tais. kurių pakeisti neįmanoma.

6. Ilgaamžiškumo taško masažas. Ilgaamžiškumo taškas vadinamas „Czu Tan Li". Teigiama jog šis taškas padeda gydyti 100 ligų. Šis taškas yra blauzdoje, žemiau kelio girnelės. Šį tašką reikia masažuoti 3 kartus per dieną po 3 minutes.

Natūralūs vaistai kasos ligoms gydyti

Vandenyje išvirkite puodelį žemės riešutų. Virkite tol. kol riešutai suminkštės. Į vandenį su arachiais įberkite datulių be kauliukų, pavirkite dar kelias minutes.

Sergantiems kasos ligomis virtų arachių ir datulių patariama valgyti ryte ir vakare mėnesį laiko.

Hipertenzijos gydymas

Išvirkite ryžių košę su salierais (galite panaudoti ir stiebus, ir šaknis). Prireiks indelio ryžių ir pusės indelio salierų. Šio patiekalo mėnesį laiko valgykite pietaudami.

Cukrinio diabeto gydymas

Sergantiems cukriniu diabetu kinų liaudies medicinos žinovai pataria reguliariai gerti šviežiai išspaustų agurkų sulčių ir valgyti keptų agurkų.

Agurkus išilgai supjaustykite į 4 dalis, pabarstykite druska ir cukrumi. iškepkite aliejuje, kuriame prieš tai apkepkite (ir ištraukite) kelias česnako skilteles.

Skydliaukės ligų gydymas

Sergantiems skydliaukės ligomis nakčiai patariama išgerti po vieną stiklinę kefyro su vienu jodo lašu.

Kasdien jodo kiekį didinkite vienu lašu. kol į stiklinę įlašinsite 7 lašus jodo, tada jodo kiekį vėl sumažinkite iki vieno lašo.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar